Team Jesenice : HC Merano 4:5 (4:3, 0:1, 0:0, 0:1)

Strelci: 0:1 Mitterer (Beber, 3.), 1:1 Rajsar (Manfreda, Remar, 4.), 2:1 Berlisk (Svete, Rajsar, 9., PP1), 3:1 Podrekar (Zajšek, Berlisk, 10.), 3:2 Faggioni (Mitterer, 13.), 3:3 Delladio (Plankl, 18.), 4:3 Dolinšek (Manfreda, 19.), 4:4 Faggioni (Grandi, 22.), 4:5 Beber (Turon, Desmet, 63.)

Hokejisti Jesenic so bili veliko nevarnejši tekmec, vendar pa na koncu osvojili le točko. Večino zadetkov so obiskovalci dvorane Podmežakla videli v prvi tretjini, ko je bilo doseženih kar sedem golov. Prvi so zadeli gostje, med strelce se je vpisal Thomas Mitterer. Nato pa so prišle domače minute, Železarji so v šestih minutah premagali nasprotnikovega vratarja kar trikrat, med strelce so se vpisali Sašo Rajsar, Nejc Berlisk in Jaka Podrekar. A Merano se je vrnil v igro in v 18. minuti prišel do izenačenja. Jure Dolinšek je v 18. minuti poskrbel za novo vodstvo domačih. V drugem delu igre je za izenačenje poskrbel Flavio Faggioni, nato pa so se igralci obeh ekip umirili, do konca rednega dela ni padel več noben zadetek. So pa zadnjo tretjino zaznamovale številne izključitve na obeh straneh, Anže Zupančič in Philipp Grandi sta si celo prislužila pot pod prho. V podaljšku so bili uspešnejši Orli, zmagoviti gol je dosegel Philip Beber.

Celje : Neumarkt 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)

Strelci: 0:1 Kilpatrick (Locatin, 8.), 1:1 Kastelic (Jezovšek, 10.), 1:2 Pelletier (Locatin, 16.), 2:2 Truden (Mercina, 29., SH), 2:3 Locatin (Sullmann, Dorigatti, 37., PP1), 2:4 Margoni (Kilpatrick, Pelletier, 56.)

Hokejisti Celja so proti Neumarktu prikazali dobro predstavo, vendar pa na koncu ostali praznih rok. Prvo tretjino so gostje dobili z 2:1, hokejisti iz knežjega mesta so sicer prišli v 10. minuti prek Nejca Kastelica izenačili. Domači oklepniki so tudi v drugem delu igre uspeli izenačiti, ob igralcu manj je zadel Nik Truden. Gostom je v 37. minuti uspelo izkoristiti igro ob igralcu več, v štiri minute pred koncem tekme pa je zmagovalca odločil Stefano Margoni.

Playboy Slavija : Bregenzerwald 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)

Strelci: 0:1 Unterberger (Bereuter, 3.), 0:2 Lundström (Wolf, Kauppila, 7.), 1:2 Zagorc Pilko (Sotlar, Sodržnik, 28., PP2), 1:3 Lenes (Kaupilla, 60., EN)

Slaviji se ni uspelo maščevati za poraz v zadnjem finalu lige INL. Aktualni prvaki so v prvi tretjini dosegli dva zadetka, ki sta se na koncu dokazala, da sta bila dovolj za zmago. V tretji minuti je bil natančen Michael Unterberger, v sedmi pa Linus Lundström. Playboyi so se vrnili v igro v drugem delu igre, ko je ob dveh igralcih več na ledu zadel Tilen Zagorc Pilko. V zadnji tretjini so hokejisti Slavije šli na vse ali nič, poizkusili tudi s šestim igralcem na igrišču, a 11 sekund pred piskom sirene prejeli zadetek v prazno mrežo.

Triglav Kranj : Kaltern 2:3 (2:2, 0:0, 0:1)

Strelci: 0:1 Deveri (Väkiparta, Barnes, 8., PP1), 1:1 Hočevar (Markelj, 9.), 2:1 Ješe (Berčič, 11.), 2:2 A. Andergassen (R. Andergassen, Zelger, 15.), 2:3 Moren (Deveri, Röggl, 46.)

Kranjčani bi z zmago ujeli na lestvici Kaltern, kar pa jim ni uspelo. Gostje so v osmi minuti prišli ob igralcu več do vodstva, domači pa so nato potrebovali manj kot dve minuti, da so prišli do preobrata. Zadetek sta dosegla Nejc Hočevar in Miha Ješe. A v prvem delu igre se je mreža še enkrat zatresla, na 2:2 je izenačil Alexander Andergassen. V drugi tretjini zadetkov ni bilo, so pa navijači videli na obeh straneh kar nekaj izključitev. V zadnji tretjini pa je zmagovalca odločil Pontus Moren.

HDK Maribor : Gardena 0:5 (0:1, 0:3, 0:1)

Strelci: 0:1 Demetz (Senoner, Kostner, 4.), 0:2 Vinatzer (Demetz, Kostner, 24.), 0:3 Stampfer (Kostner, 32.), 0:4 Fauster (Vinatzer, Kostner, 33.), 0:5 Demetz (Birnstill, Stampfer, 53., PP1)

Mariborčani so pred domačimi navijači prejeli v mrežo petardo, Gardena je bila boljša s 5:0. Gostje so v prvi in zadnji tretjini dosegli po en zadetek, najbolj pa so bili razpoloženi v drugi, ko so Aljošo Pilka premagali trikrat.

HKMK Bled : Feldkirch 2:8 (2:2, 0:5, 0:1)

Strelci: 1:0 Ta. Burazin (Kaimel, Kovačec, 2.), 1:1 Grabher Meyer (Scheiber, Martin, 6.), 2:1 Te. Burazin (Ravnihar, Ta. Burazin, 8.), 2:2 Maier (Novak, 12.), 2:3 Tomasek (Draschkowitz, 22.), 2:4 Abajev (Fekete, Colleoni, 25., PP2), 2:5 Tomasek (Novak, Winzig, 28.), 2:6 Winzig (Romanenko, 28.), 2:7 Draschkowitz (Winzig, Abaev, 30.), 2:8 Scheiber (Ratz, Essmann, 47.)

Blejci so držali korak s Feldkirchom le v prvi tretjini, ko so dvakrat celo povedli. Za vodstvo z 1:1 je poskrbel Tadej Burazin, za 2:1 pa njegov brat Tevž. V drugi tretjini so hokejisti Feldkircha stopili na plin, dosegli kar pet zadetkov in zmagovalec je bil odločen. Gostje so en gol dodali še v zadnjem delu igre.