Na tekmi med ekipama SIJ Acroni Jesenice in Triglav Kranj so se zmage s 4:0 veselili domači hokejisti. Playboy Slavija je doma priznala premoč Zell am Seeju, HKMK Bled pa Kapfenbergu.

SIJ Acroni Jesenice : Triglav Kranj 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Jesenice, Dvorana Podmežakla, gledalcev 600, sodniki Kamšek, Bergant, Bohinc.

Strelci: 1:0 Židan (Brus, Rajsar, 8.), 2:0 Brus (Zupančič, 19., SH1), 3:0 Rajsar (Tošič, Erman, 58., PP1), 4:0 Tošič (60., EN)

Kazenske minute: Jesenice 12, Triglav 8

Železarji so se pred domačimi navijači v slovenskem obračunu pomerili proti Triglavu, tekma je imela tudi dobrodelno noto. V prvi tretjini so prišli do vodstva v osmi minuti, ko je zadetek dosegel Andrej Židan. Ob koncu prvega dela igre se je mreža zatresla še enkrat, tokrat so Jesenice zadele ob igralcu manj na ledu, uspešen pa je bil Miha Brus. V drugi tretjini sta mreži ostali nedotaknjeni. Tudi v zadnjem delu igre je lep čas kazalo, da bo ostalo pri dveh golih, a so imeli domači ob koncu igralca več na ledu, priložnosti pa niso izpustili iz rok in dosegli še tretji gol na tekmi. Dosegel ga je Sašo Rajsar. V zadnji sekundi srečanja je končni rezultat postavil Luka Tosič.

Playboy Slavija : Zell am See 2:6 (0:2, 0:1, 2:3)
Zalog, dvorana v Zalogu, sodniki Fajdiga, Černe, Lešnjak.

Strelci: 0:1 Stefan (Vala, Vlcek, 3., PP1), 0:2 Vala (9.), 0:3 Vala (Wilfan, Vlcek, 27.), 0:4 Vlcek (48.), 0:5 Vlcek (Vala, 49.), 1:5 T. Snoj (52.), 1:6 Uhl (Wilfan, Lainer, 56.), 2:6 Šimunovič (Truden, Humar, 59., PP1)

Kazenske minute: Slavija 6, Zell am See 12.

Na obračunu med Playboy Slavijo in Zell am Seejem je imel največ dela domači vratar Mitja Koren, saj so si gostje pripravili veliko več strelov. Domači hokejisti predvsem niso znali zaustaviti dvojice Filip Vlcek – Petr Vala. Oba sta namreč odlično sodelovala med seboj in zbirala podaje oziroma zadetke. Dosegla sta po dva gola in dve podaji. Domači so ob koncu tekme omilili poraz, dosegli so dva gola. Med strelce sta se vpisala Tadej Snoj in Luka Šimunovič.

HKMK Bled : Kapfenberg 3:6 (2:2, 1:2, 0:2)
Bled, Ledena dvorana, sodniki Škofic, Čamdžič, Franc.

Strelci: 1:0 Pogačnik (Zajšek, Sintič, 7.), 1:1 P. Winzig (D. Winzig, Pirmann, 8.), 1:2 Pirmann (Polata, P. Winzig, 13., PP1), 2:2 Kaimel (Te. Burazin, Novak, 19., PP2), 2:3 D. Winzig (P. Winzig, Pirmann, 37., PP1), 3:3 Ulamec (Pazlar, Mašič, 37.), 3:4 Titze (P. Winzig, Polata, 40., PP1), 3:5 P. Winzig (Polata, D. Winzig, 42., PP1), 3:6 Jachym (P. Winzig, Schiechl, 43.)

Kazenske minute: Bled 18, Kapfenberg 18

Blejci so bili vse do zadnje tretjine v igri za osvojitev točk, nato pa popustili in točke so šle v Kapfenberg. Domači so povedli prek Mitje Pogačnika v sedmi minuti, nato pa prejeli dva gola in se znašli v zaostanku. Ob koncu so uspeli ob dveh igralcih več izenačiti rezultat, gol je dosegel Klemen Kaimel. V drugem delu igre so gostje dvakrat izkoristili igralca več, za Bled pa je zadel Luka Ulamec.  V zadnji tretjini sta zmagovalca dokončno odločila Philipp Winzig in Miroslav Jachym.