Hokejisti Telemacha Olimpije so v naprej odigrani tekmi 29. kroga lige EBEL z 2:0 ugnali ekipo KAC Celovec. Oba zadetka sta padla v drugi tretjini.

Telemach Olimpija : KAC Celovec 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Dvorana Tivoli, gledalcev 1800, sodniki: Nikolic, Warshaw (oba glavna), Ettlmayr (vsi Avstrija), Rakovič (Slovenija).

Strelci: 1:0 Cvetek (Koblar, Uduč, 25.), 2:0 Bishop (Podlipnik, Koblar, 33., PP1).

Kazenske minute: Telemach Olimpija 0, KAC Celovec 10 + 10 (Lundmark).

Tudi druga tekma, ki bo morala biti odigrana na prostem, je bila prestavljena v dvorano Tivoli, tokrat se je končala s srečnim koncem. V prvi tretjini gledalci niso videli zadetkov, v drugem delu pa se je mreža gostov prvič zatresla v 25. minuti, ko sta Igor Cvetek in Gregor Koblar izmenjala dvojno podajo, ki jo je z natančnim strelom zaključil prvi. Na 2:0 je ob igralcu več v 33. minuti povišal Hunter Bishop. V zadnji tretjini so Celovčani napadali, domači pa so igrali pametno v obrambi in se veselili zmage. Olimpija si ni prislužila niti minute kazni.