Gardena : HKMK Bled 8:0 (5:0, 1:0, 2:0)

Strelci: 1:0 Stanley (Vinatzer, Kostner, 1.), 2:0 Vinatzer (Senoner, Kostner, 2., PP1), 3:0 Stanley (Fauster, Stampfer, 4.), 4:0 Birnstill (Schejbal, Stanley, 6.), 5:0 Kostner (Birnstill, Stanley, 16.), 6:0 Stanley (Fauster, Birnstill, 37.), 7:0 Senoner (Larese, Stanley, 54.), 8:0 Senoner (Stanley, Fauster, 55.)

V Gardeni sta se že v petek pomerili prvo in zadnje uvrščeni moštvi, domači hokejisti pa so hitro pokazali, zakaj vodijo na lestvici. Prvo tretjino so namreč dobili s 5:0, za pet zadetkov so potrebovali 16 minut. V drugem delu igre se je mreža Bleda zatresla enkrat, v zadnjem pa še dvakrat. Blestel je Dylan Stanley, ki je dosegel tri gole, dodal pa še štiri podaje. Točke na tekmi ni vpisal le pri drugem zadetku, ki ga je v drugi minuti dosegel Gabriel Vinatzer.

HK Playboy Slavija : Eppan 0:6 (0:1, 0:3, 0:2)

Strelci: 0:1 Wallenberg (Unterkofler, Ebner, 1.), 0:2 Peruzzo (Veggiato, 30.), 0:3 Wallenberg (Veggiato, Ebner, 32., PP1), 0:4 Platter (Waldner, 40.), 0:5 Jaitner (41., SH1), 0:6 Peruzzo (Ebner, Wallenberg, 60.)

Obračun v Zalogu je imel dobrodelno noto, saj so hokejisti Playboy Slavije zbirali knjige za osnovno šolo. Za domače igralce se tekma ni začela po pričakovanjih, že po 42 sekundah je mrežo Uroša Puša zatresel Patrik Wallenberg. Playboyji so nato vzpostavili ravnotežje, vendar pa v drugi tretjini naredili tri napake, ki so jih gostje kaznovali in po 40 minutah igre vodili s 4:0. Tudi zadnji del igre se za Slavijo ni začel najbolje. Imela je sicer igralca več na ledu, a ji to ni prav nič pomagalo, saj je prejela zadetek, ko je Puša premagal Alex Jaitner. Kot se je ta tretjina začela za domače, se je tudi končala. V 60. minuti je končni izid tekme postavil Daniel Peruzzo.

Triglav Kranj : Neumarkt 0:5 (0:3, 0:0, 0:2)

Strelci: 0:1 Locatin (Pelletier, Kilpatrick, 3.), 0:2 Locatin (Kilpatrick, 8.), 0:3 Sullmann (Bustreo, 13.), 0:4 Bustreo (Willeit, Sullmann, 41., PP1), 0:5 Bustreo (Willeit, Kilpatrick, 58., PP1)

Neumarkt je z namenom čim boljšega izhodišča pred drugim delom tekmovanja v ligi INL začel odločno in v prvi tretjini trikrat zatresel mrežo Kranjčanov. Uvodna zadetka je dosegel Rudi Locatin, obakrat pa je bil med podajalci Jimmy Kilpatrick. Na 3:0 je povišal Michael Sullmann. V drugi tretjini so domači oklepniki v obrambi zaigrali bolj disciplinirano, mreži pa sta na obeh straneh ostali nedotaknjeni. Če je Locatin začel tekmo z dvema goloma, pa jo je na enak način končal Paolo Bustreo, ki je bil natančen ob igralcu več v 41. in 58. minuti.

Merano : HK Celje 7:1 (2:1, 3:0, 2:0)

Strelci: 1:0 Laliberte (Fabris, Desmet, 7.), 2:0 Faggioni (Grandi, Mitterer, 11.), 2:1 Kastelic (Ograjenšek, Jezovšek, 13., PP1), 3:1 Grandi (Fabris, Mitterer, 28.), 4:1 Fabris (Grandi, Delladio, 33.), 5:1 Rizzi (Guarise, Turrin, 35.), 6:1 Delladio (Faggioni, Plankl, 44.), 7:1 Cainelli (Guarise, Laliberte, 58.)

Celjani so bili v gosteh v prvi tretjini povsem enakovreden tekmec domačih hokejistov, vseeno so se v 11. minuti znašli v zaostanku z 0:2, ko sta se med strelce vpisala David Laliberte in Flavio Faggioni. Igralci iz knežjega mesta so se vrnili v igro ob igralcu več, ko je bil natančen Nejc Kastelic. V drugem delu so Orli zaigrali odločneje, si pripravili večje število priložnosti, rezultat tega pa so bili trije zadetki v mreži Celja. Tudi v zadnjem delu igre je bil Merano boljši in na koncu zmagal s 7:1.

Kaltern : Team Jesenice 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)

Strelci: 1:0 Väkiparta (B. Andergassen, Deanesi, 5.), 1:1 Manfreda (Remar, Zupančič, 12., PP1), 1:2 Rajsar (Remar, Manfreda, 19.), 2:2 A. Andergassen (Waldthaler, R. Andergassen, 37., SH1), 2:3 Sodja (Dolinšek, 38.), 2:4 Brus (Kozar, Dolinšek, 57.), 2:5 Dolinšek (60., EN)

Železarji so se na gostovanju v Kalternu v 5. minuti znašli v zaostanku, ko je vratarja Jureta Pavliča premagal Riku Väkiparta. Sledil je preobrat. Ob igralcu več je za izenačenje poskrbel Marjan Manfreda, v 19. minuti pa je za 2:1 zadel Sašo Rajsar. V drugi tretjini so imeli gostje priložnost, da ob igralcu več povišajo prednost, a pripetila se jim je napaka, tako da so domači ob igralcu manj izenačili. Natančen je bil Alexander Andergassen. Vseeno so Jeseničani uspeli še enkrat priti do vodstva, v 38. minuti se je med strelce vpisal Urban Sodja. V zadnji tretjini Jesenice niso več pustile, da bi domači hokejisti prišli do izenačenja. Na 4:2 je povišal Miha Brus, končni rezultat tekme pa je na prazna vrata dosegel Jure Dolinšek.

Lustenau : HDK Maribor 7:1 (4:0, 3:0, 0:1)

Strelci: 1:0 Harand (Auer, Slivnik, 10., PP1), 2:0 Julkunen (Saarinen, Väkeväinen, 11.), 3:0 Hollendonner (Wilfan, 15.), 4:0 Julkunen (Saarinen, Gmeiner, 16., PP1), 5:0 Hollendonner (Saarinen, Auer, 25.), 6:0 Auer (Wilfan, Slivnik, 25.), 7:0 Slivnik (Wilfan, 27.), 7:1 Sotlar (Nemeček, Ogrizek, 49., PP2)

Mariborčani so se iz Lustenaua vrnili praznih rok, že v prvi tretjini je bilo jasno, da bodo težko držali korak z razpoloženimi domačimi hokejisti, ki so po 16 minutah vodili že s 4:0. Tudi v drugi tretjini je bil Lustenau boljši in zabil Mariboru tri zadetke. Zadnja tretjina je pripadla Lisjakom, ki so v 49. minuti ob dveh igralcih več na ledu prišli do častnega zadetka, ki ga je dosegel Mitja Sotlar. Za Lustenau je zaigral slovenski branilec David Slivnik in dosegel gol ter dve podaji.