Najboljši short-handed strelci - Finale

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1BRUS MihaHDD Sij AcroniJesenice101100
2PLANKO DavidHDD Sij AcroniJesenice110110
3PIISPANEN MarkusHDD Sij AcroniJesenice110110
4TAVŽELJ AndrejHDD Sij AcroniJesenice101100
5URUKALO ŽigaHDD Sij AcroniJesenice101100
6ŠTURM JakaHDD Sij AcroniJesenice110100
7TOMAŽEVIČ BlažHDD Sij AcroniJesenice101100



Najboljši short-handed strelci - Polfinale

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1HEBAR AndrejHk SŽ Olimpija121310
2PIISPANEN MarkusHDD Sij Acroni Jesenice102200
3URUKALO ŽigaHDD Sij Acroni Jesenice111210
4GLAVIČ GašperHDD Sij Acroni Jesenice102200
5TOMAŽEVIČ BlažHDD Sij Acroni Jesenice111200
6KALAN LukaHDD Sij Acroni Jesenice120210
7KASTELIC NejcHK ECE Celje111210
8OGRAJENŠEK TimHK ECE Celje102200
9SELAN MaksHk SŽ Olimpija101100
10BATIČ UrošHk SŽ Olimpija110100
11ŠTURM JakaHDD Sij Acroni Jesenice110100
12SVETINA ErikHDD Sij Acroni Jesenice110100
13SODJA JakaHDD Sij Acroni Jesenice101100
14SERŠEN GašperHDD Sij Acroni Jesenice101100
15MAGOVAC AleksanderHDD Sij Acroni Jesenice101100
16PLANKO DavidHDD Sij Acroni Jesenice101100
17HOČEVAR NejcHk Triglav101100
18GROŠELJ SebastjanHk Triglav110100
19ZUPANC MaticHK ECE Celje101100
20RIBIČ AljažHK ECE Celje110110
21NEMEČEK NikoHK ECE Celje101100
22MERCINA MihaHK ECE Celje110100
23KLAVŽAR RokHK ECE Celje101100
24PESJAK MihaHk SŽ Olimpija110100
25PETEK NikHk SŽ Olimpija101100
26SNOJ ČrtHk SŽ Olimpija101100



Najboljši short-handed strelci - Četrtfinale

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1TERLIKAR AnžeHk Triglav142601
2KALAN LukaHDD Sij Acroni Jesenice123501
3HEBAR AndrejHk SŽ Olimpija121301
4ZUPAN ŽanHk Triglav105500
5BRUS MihaHDD Sij Acroni Jesenice132500
6GRAHUT ŽigaHK ECE Celje112310
7TAVŽELJ AndrejHDD Sij Acroni Jesenice112300
8ČAMPA AndražHK Playboy Slavija111210
9SNOJ MaticHK Playboy Slavija111200
10PAZLAR MitjaHK MK Bled111200
11AHAČIČ MihaHk Triglav111200
12OGRIZEK AljažHK ECE Celje111210
13LEBER RokHK ECE Celje111200
14BAŠIČ LukaHDD Sij Acroni Jesenice102200
15SVETINA ErikHDD Sij Acroni Jesenice111200
16PETEK NikHk SŽ Olimpija111200
17SODJA UrbanHDD Sij Acroni Jesenice102200
18UDUČ AljažHk SŽ Olimpija111200
19SELAN MaksHk SŽ Olimpija102200
20KOREN GalHk SŽ Olimpija111200
21JEZOVŠEK ŽanHDD Sij Acroni Jesenice120200
22BOHINC MartinHK Playboy Slavija111210
23VODNJOV JernejHK MK Bled101100
24POGAČNIK MitjaHK MK Bled101100
25NOVAK AljažHK MK Bled101100
26MAŠIČ NejcHK MK Bled110100
27BURAZIN TevžHK MK Bled110100
28ŠKRJANEC BlažHk Triglav110110
29ŠTENKLER MaticHk Triglav101100
30VILFAN MihaHk Triglav110110
31POTOČNIK MihaelHk Triglav101100
32BAN UrbanHk Triglav101100
33KOLAR RokHK ECE Celje110100
34GRAHUT NikHK ECE Celje110100
35ŠTURM JakaHDD Sij Acroni Jesenice110100
36PESJAK MihaHk SŽ Olimpija110100
37SODJA JakaHDD Sij Acroni Jesenice110100
38SERŠEN GašperHDD Sij Acroni Jesenice101100
39SNOJ ČrtHk SŽ Olimpija101100
40TOMAŽEVIČ BlažHDD Sij Acroni Jesenice101100
41ZIBELNIK AndražHk SŽ Olimpija110110
42ULAMEC LukaHk SŽ Olimpija101100
43MAGOVAC AleksanderHDD Sij Acroni Jesenice101100
44LOGAR MihaHDD Sij Acroni Jesenice101100
45KRAIGHER LukaHDD Sij Acroni Jesenice101100
46GROZNIK BoštjanHk SŽ Olimpija101100
47CHVATAL AljažHk SŽ Olimpija101100
48GORŠE EnesHK Playboy Slavija101100
49KASTEL ViktorHD Hidria Jesenice110110




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled