Najbolj kaznovani igralci - Finale

#IgralecEkipaGPMinPIMMajPIMMISCGA-MIMATCHPIM
1KOREN GalHk SŽ Olimpija104:0000:0000:0000:0000:0004:00
2KRALJ MaticHk SŽ Olimpija104:0000:0000:0000:0000:0004:00
3ČEPON KristjanHk SŽ Olimpija102:0000:0000:0000:0000:0002:00
4URUKALO ŽigaHDD Sij AcroniJesenice102:0000:0000:0000:0000:0002:00
5KOROŠEC GašperHDD Sij AcroniJesenice102:0000:0000:0000:0000:0002:00
6ULAMEC LukaHk SŽ Olimpija102:0000:0000:0000:0000:0002:00



Najbolj kaznovani igralci - Polfinale

#IgralecEkipaGPMinPIMMajPIMMISCGA-MIMATCHPIM
1JEZOVŠEK ŽanHDD Sij Acroni Jesenice102:0005:0000:0020:0000:0027:00
2GROZNIK BoštjanHk SŽ Olimpija106:0000:0000:0000:0000:0006:00
3RAKANOVIČ DavorHK ECE Celje106:0000:0000:0000:0000:0006:00
4KASTELIC NejcHK ECE Celje104:0000:0000:0000:0000:0004:00
5ZIBELNIK AndražHk SŽ Olimpija102:0000:0000:0000:0000:0002:00
6PIISPANEN MarkusHDD Sij Acroni Jesenice102:0000:0000:0000:0000:0002:00
7LOGAR MihaHDD Sij Acroni Jesenice102:0000:0000:0000:0000:0002:00
8BRUS MihaHDD Sij Acroni Jesenice102:0000:0000:0000:0000:0002:00
9HOČEVAR NejcHk Triglav102:0000:0000:0000:0000:0002:00
10TERLIKAR AnžeHk Triglav102:0000:0000:0000:0000:0002:00
11POTOČNIK MihaelHk Triglav102:0000:0000:0000:0000:0002:00
12BAN MatevžHk Triglav102:0000:0000:0000:0000:0002:00
13AHAČIČ MihaHk Triglav102:0000:0000:0000:0000:0002:00
14OGRIZEK AljažHK ECE Celje102:0000:0000:0000:0000:0002:00
15OGRAJENŠEK TimHK ECE Celje102:0000:0000:0000:0000:0002:00



Najbolj kaznovani igralci - Četrtfinale

#IgralecEkipaGPMinPIMMajPIMMISCGA-MIMATCHPIM
1LEBEN LukaHK Playboy Slavija104:0000:0010:0000:0000:0014:00
2GLAVIČ GašperHDD Sij Acroni Jesenice106:0000:0000:0000:0000:0006:00
3HADŽIČ AlenHD Hidria Jesenice106:0000:0000:0000:0000:0006:00
4BAN UrbanHk Triglav106:0000:0000:0000:0000:0006:00
5ČIMŽAR TadejHDD Sij Acroni Jesenice104:0000:0000:0000:0000:0004:00
6ŠPANJEVIĆ AndrijaHDK Maribor104:0000:0000:0000:0000:0004:00
7ŠTEBIH LukaHDK Maribor104:0000:0000:0000:0000:0004:00
8JEKLIČ AlešHK MK Bled104:0000:0000:0000:0000:0004:00
9ZUPANC MaticHK ECE Celje104:0000:0000:0000:0000:0004:00
10TRŠKAN LukaHK Playboy Slavija104:0000:0000:0000:0000:0004:00
11POGAČAR PeterHK Playboy Slavija102:0000:0000:0000:0000:0002:00
12ČAMPA AndražHK Playboy Slavija102:0000:0000:0000:0000:0002:00
13JEZOVŠEK ŽanHDD Sij Acroni Jesenice102:0000:0000:0000:0000:0002:00
14ZERNKO ReneHDK Maribor102:0000:0000:0000:0000:0002:00
15KOREN MaticHDK Maribor102:0000:0000:0000:0000:0002:00
16JURIČ LukaHDK Maribor102:0000:0000:0000:0000:0002:00
17CRNOVIČ AljošaHD Hidria Jesenice102:0000:0000:0000:0000:0002:00
18BRGLEZ NikHD Hidria Jesenice102:0000:0000:0000:0000:0002:00
19VODNJOV JernejHK MK Bled102:0000:0000:0000:0000:0002:00
20POGAČNIK MitjaHK MK Bled102:0000:0000:0000:0000:0002:00
21VILFAN MihaHk Triglav102:0000:0000:0000:0000:0002:00
22BRAČEK MitjaHK ECE Celje102:0000:0000:0000:0000:0002:00
23OGRIZEK AljažHK ECE Celje102:0000:0000:0000:0000:0002:00
24KASTELIC NejcHK ECE Celje102:0000:0000:0000:0000:0002:00
25PETEK NikHk SŽ Olimpija102:0000:0000:0000:0000:0002:00
26SNOJ ČrtHk SŽ Olimpija102:0000:0000:0000:0000:0002:00
27KUHAR FilipHk SŽ Olimpija102:0000:0000:0000:0000:0002:00
28GROZNIK BoštjanHk SŽ Olimpija102:0000:0000:0000:0000:0002:00
29ILOVAR NejcHK Playboy Slavija102:0000:0000:0000:0000:0002:00




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled