Najboljši strelci (po zadetkih) - Finale

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1PLANKO DavidHDD Sij AcroniJesenice110110
2PIISPANEN MarkusHDD Sij AcroniJesenice110110
3ŠTURM JakaHDD Sij AcroniJesenice110100
4BRUS MihaHDD Sij AcroniJesenice101100
5TAVŽELJ AndrejHDD Sij AcroniJesenice101100
6URUKALO ŽigaHDD Sij AcroniJesenice101100
7TOMAŽEVIČ BlažHDD Sij AcroniJesenice101100



Najboljši strelci (po zadetkih) - Polfinale

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1HEBAR AndrejHk SŽ Olimpija121310
2KALAN LukaHDD Sij Acroni Jesenice120210
3URUKALO ŽigaHDD Sij Acroni Jesenice111210
4TOMAŽEVIČ BlažHDD Sij Acroni Jesenice111200
5KASTELIC NejcHK ECE Celje111210
6BATIČ UrošHk SŽ Olimpija110100
7ŠTURM JakaHDD Sij Acroni Jesenice110100
8SVETINA ErikHDD Sij Acroni Jesenice110100
9GROŠELJ SebastjanHk Triglav110100
10RIBIČ AljažHK ECE Celje110110
11MERCINA MihaHK ECE Celje110100
12PESJAK MihaHk SŽ Olimpija110100
13PIISPANEN MarkusHDD Sij Acroni Jesenice102200
14GLAVIČ GašperHDD Sij Acroni Jesenice102200
15OGRAJENŠEK TimHK ECE Celje102200
16SELAN MaksHk SŽ Olimpija101100
17SODJA JakaHDD Sij Acroni Jesenice101100
18SERŠEN GašperHDD Sij Acroni Jesenice101100
19MAGOVAC AleksanderHDD Sij Acroni Jesenice101100
20PLANKO DavidHDD Sij Acroni Jesenice101100
21HOČEVAR NejcHk Triglav101100
22ZUPANC MaticHK ECE Celje101100
23NEMEČEK NikoHK ECE Celje101100
24KLAVŽAR RokHK ECE Celje101100
25PETEK NikHk SŽ Olimpija101100
26SNOJ ČrtHk SŽ Olimpija101100



Najboljši strelci (po zadetkih) - Četrtfinale

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1TERLIKAR AnžeHk Triglav142601
2BRUS MihaHDD Sij Acroni Jesenice132500
3KALAN LukaHDD Sij Acroni Jesenice123501
4HEBAR AndrejHk SŽ Olimpija121301
5JEZOVŠEK ŽanHDD Sij Acroni Jesenice120200
6GRAHUT ŽigaHK ECE Celje112310
7TAVŽELJ AndrejHDD Sij Acroni Jesenice112300
8ČAMPA AndražHK Playboy Slavija111210
9SNOJ MaticHK Playboy Slavija111200
10PAZLAR MitjaHK MK Bled111200
11AHAČIČ MihaHk Triglav111200
12OGRIZEK AljažHK ECE Celje111210
13LEBER RokHK ECE Celje111200
14SVETINA ErikHDD Sij Acroni Jesenice111200
15PETEK NikHk SŽ Olimpija111200
16UDUČ AljažHk SŽ Olimpija111200
17KOREN GalHk SŽ Olimpija111200
18BOHINC MartinHK Playboy Slavija111210
19MAŠIČ NejcHK MK Bled110100
20BURAZIN TevžHK MK Bled110100
21ŠKRJANEC BlažHk Triglav110110
22VILFAN MihaHk Triglav110110
23KOLAR RokHK ECE Celje110100
24GRAHUT NikHK ECE Celje110100
25ŠTURM JakaHDD Sij Acroni Jesenice110100
26PESJAK MihaHk SŽ Olimpija110100
27SODJA JakaHDD Sij Acroni Jesenice110100
28ZIBELNIK AndražHk SŽ Olimpija110110
29KASTEL ViktorHD Hidria Jesenice110110
30ZUPAN ŽanHk Triglav105500
31BAŠIČ LukaHDD Sij Acroni Jesenice102200
32SODJA UrbanHDD Sij Acroni Jesenice102200
33SELAN MaksHk SŽ Olimpija102200
34VODNJOV JernejHK MK Bled101100
35POGAČNIK MitjaHK MK Bled101100
36NOVAK AljažHK MK Bled101100
37ŠTENKLER MaticHk Triglav101100
38POTOČNIK MihaelHk Triglav101100
39BAN UrbanHk Triglav101100
40SERŠEN GašperHDD Sij Acroni Jesenice101100
41SNOJ ČrtHk SŽ Olimpija101100
42TOMAŽEVIČ BlažHDD Sij Acroni Jesenice101100
43ULAMEC LukaHk SŽ Olimpija101100
44MAGOVAC AleksanderHDD Sij Acroni Jesenice101100
45LOGAR MihaHDD Sij Acroni Jesenice101100
46KRAIGHER LukaHDD Sij Acroni Jesenice101100
47GROZNIK BoštjanHk SŽ Olimpija101100
48CHVATAL AljažHk SŽ Olimpija101100
49GORŠE EnesHK Playboy Slavija101100




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled