Najboljši strelci - Finale

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1PLANKO DavidHDD Sij AcroniJesenice110110
2PIISPANEN MarkusHDD Sij AcroniJesenice110110
3ŠTURM JakaHDD Sij AcroniJesenice110100
4BRUS MihaHDD Sij AcroniJesenice101100
5TAVŽELJ AndrejHDD Sij AcroniJesenice101100
6URUKALO ŽigaHDD Sij AcroniJesenice101100
7TOMAŽEVIČ BlažHDD Sij AcroniJesenice101100



Najboljši strelci - Polfinale

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1HEBAR AndrejHk SŽ Olimpija121310
2KALAN LukaHDD Sij Acroni Jesenice120210
3URUKALO ŽigaHDD Sij Acroni Jesenice111210
4TOMAŽEVIČ BlažHDD Sij Acroni Jesenice111200
5KASTELIC NejcHK ECE Celje111210
6PIISPANEN MarkusHDD Sij Acroni Jesenice102200
7GLAVIČ GašperHDD Sij Acroni Jesenice102200
8OGRAJENŠEK TimHK ECE Celje102200
9BATIČ UrošHk SŽ Olimpija110100
10ŠTURM JakaHDD Sij Acroni Jesenice110100
11SVETINA ErikHDD Sij Acroni Jesenice110100
12GROŠELJ SebastjanHk Triglav110100
13RIBIČ AljažHK ECE Celje110110
14MERCINA MihaHK ECE Celje110100
15PESJAK MihaHk SŽ Olimpija110100
16SELAN MaksHk SŽ Olimpija101100
17SODJA JakaHDD Sij Acroni Jesenice101100
18SERŠEN GašperHDD Sij Acroni Jesenice101100
19MAGOVAC AleksanderHDD Sij Acroni Jesenice101100
20PLANKO DavidHDD Sij Acroni Jesenice101100
21HOČEVAR NejcHk Triglav101100
22ZUPANC MaticHK ECE Celje101100
23NEMEČEK NikoHK ECE Celje101100
24KLAVŽAR RokHK ECE Celje101100
25PETEK NikHk SŽ Olimpija101100
26SNOJ ČrtHk SŽ Olimpija101100



Najboljši strelci - Četrtfinale

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1TERLIKAR AnžeHk Triglav142601
2BRUS MihaHDD Sij Acroni Jesenice132500
3KALAN LukaHDD Sij Acroni Jesenice123501
4ZUPAN ŽanHk Triglav105500
5HEBAR AndrejHk SŽ Olimpija121301
6GRAHUT ŽigaHK ECE Celje112310
7TAVŽELJ AndrejHDD Sij Acroni Jesenice112300
8JEZOVŠEK ŽanHDD Sij Acroni Jesenice120200
9ČAMPA AndražHK Playboy Slavija111210
10SNOJ MaticHK Playboy Slavija111200
11PAZLAR MitjaHK MK Bled111200
12AHAČIČ MihaHk Triglav111200
13OGRIZEK AljažHK ECE Celje111210
14LEBER RokHK ECE Celje111200
15SVETINA ErikHDD Sij Acroni Jesenice111200
16PETEK NikHk SŽ Olimpija111200
17UDUČ AljažHk SŽ Olimpija111200
18KOREN GalHk SŽ Olimpija111200
19BOHINC MartinHK Playboy Slavija111210
20BAŠIČ LukaHDD Sij Acroni Jesenice102200
21SODJA UrbanHDD Sij Acroni Jesenice102200
22SELAN MaksHk SŽ Olimpija102200
23MAŠIČ NejcHK MK Bled110100
24BURAZIN TevžHK MK Bled110100
25ŠKRJANEC BlažHk Triglav110110
26VILFAN MihaHk Triglav110110
27KOLAR RokHK ECE Celje110100
28GRAHUT NikHK ECE Celje110100
29PESJAK MihaHk SŽ Olimpija110100
30ŠTURM JakaHDD Sij Acroni Jesenice110100
31SODJA JakaHDD Sij Acroni Jesenice110100
32ZIBELNIK AndražHk SŽ Olimpija110110
33KASTEL ViktorHD Hidria Jesenice110110
34VODNJOV JernejHK MK Bled101100
35POGAČNIK MitjaHK MK Bled101100
36NOVAK AljažHK MK Bled101100
37ŠTENKLER MaticHk Triglav101100
38POTOČNIK MihaelHk Triglav101100
39BAN UrbanHk Triglav101100
40SNOJ ČrtHk SŽ Olimpija101100
41SERŠEN GašperHDD Sij Acroni Jesenice101100
42TOMAŽEVIČ BlažHDD Sij Acroni Jesenice101100
43ULAMEC LukaHk SŽ Olimpija101100
44MAGOVAC AleksanderHDD Sij Acroni Jesenice101100
45LOGAR MihaHDD Sij Acroni Jesenice101100
46KRAIGHER LukaHDD Sij Acroni Jesenice101100
47GROZNIK BoštjanHk SŽ Olimpija101100
48CHVATAL AljažHk SŽ Olimpija101100
49GORŠE EnesHK Playboy Slavija101100




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled