Najboljši podajalci - Finale

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1BRUS MihaHDD Sij AcroniJesenice101100
2TAVŽELJ AndrejHDD Sij AcroniJesenice101100
3URUKALO ŽigaHDD Sij AcroniJesenice101100
4TOMAŽEVIČ BlažHDD Sij AcroniJesenice101100
5PLANKO DavidHDD Sij AcroniJesenice110110
6PIISPANEN MarkusHDD Sij AcroniJesenice110110
7ŠTURM JakaHDD Sij AcroniJesenice110100



Najboljši podajalci - Polfinale

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1PIISPANEN MarkusHDD Sij Acroni Jesenice102200
2GLAVIČ GašperHDD Sij Acroni Jesenice102200
3OGRAJENŠEK TimHK ECE Celje102200
4HEBAR AndrejHk SŽ Olimpija121310
5URUKALO ŽigaHDD Sij Acroni Jesenice111210
6TOMAŽEVIČ BlažHDD Sij Acroni Jesenice111200
7KASTELIC NejcHK ECE Celje111210
8SELAN MaksHk SŽ Olimpija101100
9SODJA JakaHDD Sij Acroni Jesenice101100
10SERŠEN GašperHDD Sij Acroni Jesenice101100
11MAGOVAC AleksanderHDD Sij Acroni Jesenice101100
12PLANKO DavidHDD Sij Acroni Jesenice101100
13HOČEVAR NejcHk Triglav101100
14ZUPANC MaticHK ECE Celje101100
15NEMEČEK NikoHK ECE Celje101100
16KLAVŽAR RokHK ECE Celje101100
17PETEK NikHk SŽ Olimpija101100
18SNOJ ČrtHk SŽ Olimpija101100
19KALAN LukaHDD Sij Acroni Jesenice120210
20BATIČ UrošHk SŽ Olimpija110100
21ŠTURM JakaHDD Sij Acroni Jesenice110100
22SVETINA ErikHDD Sij Acroni Jesenice110100
23GROŠELJ SebastjanHk Triglav110100
24RIBIČ AljažHK ECE Celje110110
25MERCINA MihaHK ECE Celje110100
26PESJAK MihaHk SŽ Olimpija110100



Najboljši podajalci - Četrtfinale

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1ZUPAN ŽanHk Triglav105500
2KALAN LukaHDD Sij Acroni Jesenice123501
3TERLIKAR AnžeHk Triglav142601
4BRUS MihaHDD Sij Acroni Jesenice132500
5GRAHUT ŽigaHK ECE Celje112310
6TAVŽELJ AndrejHDD Sij Acroni Jesenice112300
7BAŠIČ LukaHDD Sij Acroni Jesenice102200
8SODJA UrbanHDD Sij Acroni Jesenice102200
9SELAN MaksHk SŽ Olimpija102200
10HEBAR AndrejHk SŽ Olimpija121301
11ČAMPA AndražHK Playboy Slavija111210
12SNOJ MaticHK Playboy Slavija111200
13PAZLAR MitjaHK MK Bled111200
14AHAČIČ MihaHk Triglav111200
15OGRIZEK AljažHK ECE Celje111210
16LEBER RokHK ECE Celje111200
17SVETINA ErikHDD Sij Acroni Jesenice111200
18PETEK NikHk SŽ Olimpija111200
19UDUČ AljažHk SŽ Olimpija111200
20KOREN GalHk SŽ Olimpija111200
21BOHINC MartinHK Playboy Slavija111210
22VODNJOV JernejHK MK Bled101100
23POGAČNIK MitjaHK MK Bled101100
24NOVAK AljažHK MK Bled101100
25ŠTENKLER MaticHk Triglav101100
26POTOČNIK MihaelHk Triglav101100
27BAN UrbanHk Triglav101100
28SERŠEN GašperHDD Sij Acroni Jesenice101100
29SNOJ ČrtHk SŽ Olimpija101100
30TOMAŽEVIČ BlažHDD Sij Acroni Jesenice101100
31ULAMEC LukaHk SŽ Olimpija101100
32MAGOVAC AleksanderHDD Sij Acroni Jesenice101100
33LOGAR MihaHDD Sij Acroni Jesenice101100
34KRAIGHER LukaHDD Sij Acroni Jesenice101100
35GROZNIK BoštjanHk SŽ Olimpija101100
36CHVATAL AljažHk SŽ Olimpija101100
37GORŠE EnesHK Playboy Slavija101100
38JEZOVŠEK ŽanHDD Sij Acroni Jesenice120200
39MAŠIČ NejcHK MK Bled110100
40BURAZIN TevžHK MK Bled110100
41ŠKRJANEC BlažHk Triglav110110
42VILFAN MihaHk Triglav110110
43KOLAR RokHK ECE Celje110100
44GRAHUT NikHK ECE Celje110100
45ŠTURM JakaHDD Sij Acroni Jesenice110100
46PESJAK MihaHk SŽ Olimpija110100
47SODJA JakaHDD Sij Acroni Jesenice110100
48ZIBELNIK AndražHk SŽ Olimpija110110
49KASTEL ViktorHD Hidria Jesenice110110




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled