Najboljši power-play strelci - Finale

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1PLANKO DavidHDD Sij AcroniJesenice110110
2PIISPANEN MarkusHDD Sij AcroniJesenice110110
3BRUS MihaHDD Sij AcroniJesenice101100
4TAVŽELJ AndrejHDD Sij AcroniJesenice101100
5URUKALO ŽigaHDD Sij AcroniJesenice101100
6ŠTURM JakaHDD Sij AcroniJesenice110100
7TOMAŽEVIČ BlažHDD Sij AcroniJesenice101100



Najboljši power-play strelci - Polfinale

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1HEBAR AndrejHk SŽ Olimpija121310
2URUKALO ŽigaHDD Sij Acroni Jesenice111210
3KALAN LukaHDD Sij Acroni Jesenice120210
4KASTELIC NejcHK ECE Celje111210
5RIBIČ AljažHK ECE Celje110110
6PIISPANEN MarkusHDD Sij Acroni Jesenice102200
7GLAVIČ GašperHDD Sij Acroni Jesenice102200
8TOMAŽEVIČ BlažHDD Sij Acroni Jesenice111200
9OGRAJENŠEK TimHK ECE Celje102200
10SELAN MaksHk SŽ Olimpija101100
11BATIČ UrošHk SŽ Olimpija110100
12ŠTURM JakaHDD Sij Acroni Jesenice110100
13SVETINA ErikHDD Sij Acroni Jesenice110100
14SODJA JakaHDD Sij Acroni Jesenice101100
15SERŠEN GašperHDD Sij Acroni Jesenice101100
16MAGOVAC AleksanderHDD Sij Acroni Jesenice101100
17PLANKO DavidHDD Sij Acroni Jesenice101100
18HOČEVAR NejcHk Triglav101100
19GROŠELJ SebastjanHk Triglav110100
20ZUPANC MaticHK ECE Celje101100
21NEMEČEK NikoHK ECE Celje101100
22MERCINA MihaHK ECE Celje110100
23KLAVŽAR RokHK ECE Celje101100
24PESJAK MihaHk SŽ Olimpija110100
25PETEK NikHk SŽ Olimpija101100
26SNOJ ČrtHk SŽ Olimpija101100



Najboljši power-play strelci - Četrtfinale

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1GRAHUT ŽigaHK ECE Celje112310
2ČAMPA AndražHK Playboy Slavija111210
3OGRIZEK AljažHK ECE Celje111210
4BOHINC MartinHK Playboy Slavija111210
5ŠKRJANEC BlažHk Triglav110110
6VILFAN MihaHk Triglav110110
7ZIBELNIK AndražHk SŽ Olimpija110110
8KASTEL ViktorHD Hidria Jesenice110110
9TERLIKAR AnžeHk Triglav142601
10ZUPAN ŽanHk Triglav105500
11KALAN LukaHDD Sij Acroni Jesenice123501
12BRUS MihaHDD Sij Acroni Jesenice132500
13TAVŽELJ AndrejHDD Sij Acroni Jesenice112300
14HEBAR AndrejHk SŽ Olimpija121301
15SNOJ MaticHK Playboy Slavija111200
16PAZLAR MitjaHK MK Bled111200
17AHAČIČ MihaHk Triglav111200
18LEBER RokHK ECE Celje111200
19BAŠIČ LukaHDD Sij Acroni Jesenice102200
20SVETINA ErikHDD Sij Acroni Jesenice111200
21PETEK NikHk SŽ Olimpija111200
22SODJA UrbanHDD Sij Acroni Jesenice102200
23UDUČ AljažHk SŽ Olimpija111200
24SELAN MaksHk SŽ Olimpija102200
25KOREN GalHk SŽ Olimpija111200
26JEZOVŠEK ŽanHDD Sij Acroni Jesenice120200
27VODNJOV JernejHK MK Bled101100
28POGAČNIK MitjaHK MK Bled101100
29NOVAK AljažHK MK Bled101100
30MAŠIČ NejcHK MK Bled110100
31BURAZIN TevžHK MK Bled110100
32ŠTENKLER MaticHk Triglav101100
33POTOČNIK MihaelHk Triglav101100
34BAN UrbanHk Triglav101100
35KOLAR RokHK ECE Celje110100
36GRAHUT NikHK ECE Celje110100
37ŠTURM JakaHDD Sij Acroni Jesenice110100
38PESJAK MihaHk SŽ Olimpija110100
39SODJA JakaHDD Sij Acroni Jesenice110100
40SERŠEN GašperHDD Sij Acroni Jesenice101100
41SNOJ ČrtHk SŽ Olimpija101100
42TOMAŽEVIČ BlažHDD Sij Acroni Jesenice101100
43ULAMEC LukaHk SŽ Olimpija101100
44MAGOVAC AleksanderHDD Sij Acroni Jesenice101100
45LOGAR MihaHDD Sij Acroni Jesenice101100
46KRAIGHER LukaHDD Sij Acroni Jesenice101100
47GROZNIK BoštjanHk SŽ Olimpija101100
48CHVATAL AljažHk SŽ Olimpija101100
49GORŠE EnesHK Playboy Slavija101100




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled