Najboljši power-play strelci - I. Del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1BERC MaksHKMK Bled572930
2ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior511112220
3PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior712102220
4ŽIBERT TevžHK SŽ Olimpija71472120
5GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior66131920
6ROGAČ FilipHDD Bled8981720
7TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior6881622
8GOMBOC NikHKMK Bled3651120
9GOLUB MartinHDD Bled844821
10ČERIČ JanHDK Maribor531420
11LAVRIH SamoHDD Bled820220
12HROBAT PLEMELJ AljažHDD Bled88132110
13KURET BrunoHK SŽ Olimpija61151610
14SODJA ZALOKAR GalHKMK Bled54101410
15GOLOB NejcHK Slavija Junior7381110
16SINTSCHNIG JakobEC KAC7561110
17DREIER LukasEC KAC7821010
18TSCHARRE MikaEC KAC763910
19BELEC POŽENEL GaberHK SŽ Olimpija653810
20SCHARF NikiEC KAC753810
21FARTEK ToniHD Hidria Jesenice443710
22MARINŠEK MatevžHK TRUE Celje552711
23FASCHING LucaEishockey Akademie Steiermark543710
24FILIPIČ DŽAFIČ TimotejHKMK Bled533610
25LÖSCHER ValentinoEishockey Akademie Steiermark432511
26ŠTURM NikHD Hidria Jesenice531411
27GRADIŠAR AnžeHK Triglav640410
28JOŠT MatevžHK Triglav613410
29KRIŽNAR ŽigaHK Triglav611210
30VOGRINC MartinHK Triglav611210
31BOLTE AžbeHK Slavija Junior720211
32LESNIK JonHDK Maribor410110
33IDŽAN BrunoHK Slavija Junior69162500
34PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija610132300
35KURALT OskarHKMK Bled51091901
36RAKUN BorHK SŽ Olimpija78111901
37KONTREC TaiHK SŽ Olimpija61161701
38ZUPANČIČ AljažHK SŽ Olimpija7771400
39GOLIČIČ JanHKMK Bled43101300
40LYSSY PhileasEishockey Akademie Steiermark563900
41MAIER JanEC KAC745900
42BIZJAK BorHK Slavija Junior352700
43PERČIČ MaticHDK Maribor334700
44GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice534700
45PIVEC Luka MajHDK Maribor324600
46SCHALK LeonEishockey Akademie Steiermark515600
47RAPPOLD MatthiasEishockey Akademie Steiermark505500
48FASSMANN LukasEishockey Akademie Steiermark541500
49MALLI NicolasEishockey Akademie Steiermark514500
50MLAKAR TevžHD Hidria Jesenice523500
51BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice541500
52HABERL SamuelEC KAC623500
53BOLE NikHK Slavija Junior714500
54MODIC ŠČAVNIČAR JakaHK SŽ Olimpija714500
55VIVODA NoahHK SŽ Olimpija714500
56JOVANOVIČ ŠORN GaberHDD Bled832500
57DIETHARD LukasEishockey Akademie Steiermark540400
58GLAVIČ AžbeHD Hidria Jesenice513400
59PLANINŠEK LukaHD Hidria Jesenice522400
60ILIČ NikHDK Maribor531400
61RAMŠAK LukaHK TRUE Celje722400
62OKORN GašperHK SŽ Olimpija203300
63RAVNIK SvitHD Hidria Jesenice312300
64KRAINER BenediktEishockey Akademie Steiermark303300
65REINER PaulEishockey Akademie Steiermark412300
66KRAINER NicoEC KAC503300
67WASCHNIG DavidEC KAC512300
68BRGLEZ TevžHD Hidria Jesenice503300
69ROBEK JureHDK Maribor512300
70STEVIĆ DavidHD Hidria Jesenice512300
71JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior603300
72ČREŠNIK Matic TianHK Triglav621300
73ŽUN TomažHK SŽ Olimpija621300
74CERJAK JernejHK SŽ Olimpija612300
75ŠUŠTAR NikHK Slavija Junior721300
76PREDALIČ JakaHK Slavija Junior712300
77HARTMAN MartinHDD Bled803300
78KURBOS Valentin ValHDD Bled812300
79SMUKAVEC BertHD Hidria Jesenice211200
80GOLUB AnžeHDD Bled302200
81KUKOVIČ LovroHK SŽ Olimpija311200
82PIPAN LovroHK SŽ Olimpija402200
83HABJANIČ SvitHK Triglav420200
84MARN ValHK Triglav420200
85GRABNEGGER MatthiasEC KAC402200
86BUKOVEC JocHK TRUE Celje402200
87WERKL LukasEishockey Akademie Steiermark411200
88GRUŠKOVNJAK LukaHKMK Bled411200
89GROZNIK MarkHKMK Bled502200
90OŠTIR LukaHKMK Bled511200
91CEKUTA Maks JureHK TRUE Celje511200
92TITOV SavvaHKMK Bled511200
93SCHACHENHOFER LinusEishockey Akademie Steiermark511200
94LOE KevinEishockey Akademie Steiermark502200
95MARKUN KrištofHK Triglav502200
96DULNIGG YannickEishockey Akademie Steiermark502200
97HAFNER DavidHD Hidria Jesenice511200
98ZUPAN ŠKRLJ GaberHK Triglav511200
99KUHAR MatejHK Triglav511200
100KROFL ŽanHDK Maribor520200
101POGAČNIK MatevžHD Hidria Jesenice502200
102POR ErazemHD Hidria Jesenice511200
103ŠKOFIC MarkHK SŽ Olimpija611200
104MIRNIK BrinHK TRUE Celje711200
105JANEŽIČ MarkoHK TRUE Celje720200
106RAKITA DavidHK TRUE Celje702200
107VIDMAR MartinHK SŽ Olimpija101100
108ERŽEN ŽanHK Triglav110100
109IRŠIČ JureHDK Maribor101100
110HUČ JulijanHK SŽ Olimpija110100
111CUZNAR ŽigaHD Hidria Jesenice201100
112BÄRNTHALER MaximilianEishockey Akademie Steiermark210100
113RAKOVIČ JakaHK Triglav310100
114HAAS LucaEishockey Akademie Steiermark401100
115WADEL ManuelEC KAC401100
116LŐCKER JonathanEC KAC401100
117KERNMAYER MarcusEC KAC401100
118APŠNER JureHDK Maribor401100
119FRIŠ LORBER TinejaHDK Maribor401100
120BERRA PatrickHKMK Bled401100
121KVARTUH JanHK Slavija Junior510100
122TROBIŠ MarkoHK SŽ Olimpija501100
123ČRTALIČ TadejHD Hidria Jesenice510100
124SLAVIČEK AndražHDK Maribor501100
125BIJOL ŽigaHKMK Bled510100
126MEDIČ ValHKMK Bled501100
127SITAR JakobHKMK Bled501100
128WEISSNAR KristianEC KAC601100
129JEMEC JakaHK Triglav610100
130GRADIŠAR MarkHK Triglav601100
131KUHAR ŽigaHK TRUE Celje601100
132BOGOMOLEC TaiHDD Bled701100
133LESAR LevHK SŽ Olimpija701100
134DOLŽAN DomenHK TRUE Celje710100
135BURJAK TimonHK TRUE Celje710100
136BREZNIK JanezHK TRUE Celje701100




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled