Najboljši short-handed strelci - I. Del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior6881622
2KURALT OskarHKMK Bled51091901
3RAKUN BorHK SŽ Olimpija78111901
4KONTREC TaiHK SŽ Olimpija61161701
5GOLUB MartinHDD Bled844821
6MARINŠEK MatevžHK TRUE Celje552711
7LÖSCHER ValentinoEishockey Akademie Steiermark432511
8ŠTURM NikHD Hidria Jesenice531411
9BOLTE AžbeHK Slavija Junior720211
10IDŽAN BrunoHK Slavija Junior69162500
11PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija610132300
12ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior511112220
13PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior712102220
14ŽIBERT TevžHK SŽ Olimpija71472120
15HROBAT PLEMELJ AljažHDD Bled88132110
16GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior66131920
17ROGAČ FilipHDD Bled8981720
18KURET BrunoHK SŽ Olimpija61151610
19SODJA ZALOKAR GalHKMK Bled54101410
20ZUPANČIČ AljažHK SŽ Olimpija7771400
21GOLIČIČ JanHKMK Bled43101300
22GOMBOC NikHKMK Bled3651120
23GOLOB NejcHK Slavija Junior7381110
24SINTSCHNIG JakobEC KAC7561110
25DREIER LukasEC KAC7821010
26LYSSY PhileasEishockey Akademie Steiermark563900
27BERC MaksHKMK Bled572930
28TSCHARRE MikaEC KAC763910
29MAIER JanEC KAC745900
30BELEC POŽENEL GaberHK SŽ Olimpija653810
31SCHARF NikiEC KAC753810
32BIZJAK BorHK Slavija Junior352700
33PERČIČ MaticHDK Maribor334700
34FARTEK ToniHD Hidria Jesenice443710
35FASCHING LucaEishockey Akademie Steiermark543710
36GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice534700
37PIVEC Luka MajHDK Maribor324600
38FILIPIČ DŽAFIČ TimotejHKMK Bled533610
39SCHALK LeonEishockey Akademie Steiermark515600
40RAPPOLD MatthiasEishockey Akademie Steiermark505500
41FASSMANN LukasEishockey Akademie Steiermark541500
42MALLI NicolasEishockey Akademie Steiermark514500
43MLAKAR TevžHD Hidria Jesenice523500
44BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice541500
45HABERL SamuelEC KAC623500
46BOLE NikHK Slavija Junior714500
47MODIC ŠČAVNIČAR JakaHK SŽ Olimpija714500
48VIVODA NoahHK SŽ Olimpija714500
49JOVANOVIČ ŠORN GaberHDD Bled832500
50DIETHARD LukasEishockey Akademie Steiermark540400
51GLAVIČ AžbeHD Hidria Jesenice513400
52PLANINŠEK LukaHD Hidria Jesenice522400
53ČERIČ JanHDK Maribor531420
54ILIČ NikHDK Maribor531400
55GRADIŠAR AnžeHK Triglav640410
56JOŠT MatevžHK Triglav613410
57RAMŠAK LukaHK TRUE Celje722400
58OKORN GašperHK SŽ Olimpija203300
59RAVNIK SvitHD Hidria Jesenice312300
60KRAINER BenediktEishockey Akademie Steiermark303300
61REINER PaulEishockey Akademie Steiermark412300
62KRAINER NicoEC KAC503300
63WASCHNIG DavidEC KAC512300
64BRGLEZ TevžHD Hidria Jesenice503300
65ROBEK JureHDK Maribor512300
66STEVIĆ DavidHD Hidria Jesenice512300
67JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior603300
68ČREŠNIK Matic TianHK Triglav621300
69ŽUN TomažHK SŽ Olimpija621300
70CERJAK JernejHK SŽ Olimpija612300
71ŠUŠTAR NikHK Slavija Junior721300
72PREDALIČ JakaHK Slavija Junior712300
73HARTMAN MartinHDD Bled803300
74KURBOS Valentin ValHDD Bled812300
75SMUKAVEC BertHD Hidria Jesenice211200
76GOLUB AnžeHDD Bled302200
77KUKOVIČ LovroHK SŽ Olimpija311200
78PIPAN LovroHK SŽ Olimpija402200
79HABJANIČ SvitHK Triglav420200
80MARN ValHK Triglav420200
81GRABNEGGER MatthiasEC KAC402200
82BUKOVEC JocHK TRUE Celje402200
83WERKL LukasEishockey Akademie Steiermark411200
84GRUŠKOVNJAK LukaHKMK Bled411200
85GROZNIK MarkHKMK Bled502200
86CEKUTA Maks JureHK TRUE Celje511200
87OŠTIR LukaHKMK Bled511200
88TITOV SavvaHKMK Bled511200
89SCHACHENHOFER LinusEishockey Akademie Steiermark511200
90LOE KevinEishockey Akademie Steiermark502200
91MARKUN KrištofHK Triglav502200
92DULNIGG YannickEishockey Akademie Steiermark502200
93HAFNER DavidHD Hidria Jesenice511200
94ZUPAN ŠKRLJ GaberHK Triglav511200
95KUHAR MatejHK Triglav511200
96KROFL ŽanHDK Maribor520200
97POGAČNIK MatevžHD Hidria Jesenice502200
98POR ErazemHD Hidria Jesenice511200
99KRIŽNAR ŽigaHK Triglav611210
100ŠKOFIC MarkHK SŽ Olimpija611200
101VOGRINC MartinHK Triglav611210
102MIRNIK BrinHK TRUE Celje711200
103JANEŽIČ MarkoHK TRUE Celje720200
104RAKITA DavidHK TRUE Celje702200
105LAVRIH SamoHDD Bled820220
106VIDMAR MartinHK SŽ Olimpija101100
107ERŽEN ŽanHK Triglav110100
108IRŠIČ JureHDK Maribor101100
109HUČ JulijanHK SŽ Olimpija110100
110CUZNAR ŽigaHD Hidria Jesenice201100
111BÄRNTHALER MaximilianEishockey Akademie Steiermark210100
112RAKOVIČ JakaHK Triglav310100
113HAAS LucaEishockey Akademie Steiermark401100
114WADEL ManuelEC KAC401100
115LŐCKER JonathanEC KAC401100
116KERNMAYER MarcusEC KAC401100
117APŠNER JureHDK Maribor401100
118FRIŠ LORBER TinejaHDK Maribor401100
119BERRA PatrickHKMK Bled401100
120LESNIK JonHDK Maribor410110
121KVARTUH JanHK Slavija Junior510100
122TROBIŠ MarkoHK SŽ Olimpija501100
123ČRTALIČ TadejHD Hidria Jesenice510100
124SLAVIČEK AndražHDK Maribor501100
125BIJOL ŽigaHKMK Bled510100
126MEDIČ ValHKMK Bled501100
127SITAR JakobHKMK Bled501100
128WEISSNAR KristianEC KAC601100
129JEMEC JakaHK Triglav610100
130GRADIŠAR MarkHK Triglav601100
131KUHAR ŽigaHK TRUE Celje601100
132BOGOMOLEC TaiHDD Bled701100
133LESAR LevHK SŽ Olimpija701100
134DOLŽAN DomenHK TRUE Celje710100
135BURJAK TimonHK TRUE Celje710100
136BREZNIK JanezHK TRUE Celje701100




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled