Najboljši strelci (po zadetkih) - I. Del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1ŽIBERT TevžHK SŽ Olimpija71472120
2PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior712102220
3ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior511112220
4KONTREC TaiHK SŽ Olimpija61161701
5PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija610132300
6KURALT OskarHKMK Bled51091901
7IDŽAN BrunoHK Slavija Junior69162500
8ROGAČ FilipHDD Bled8981720
9HROBAT PLEMELJ AljažHDD Bled88132110
10RAKUN BorHK SŽ Olimpija78111901
11TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior6881622
12DREIER LukasEC KAC7821010
13ZUPANČIČ AljažHK SŽ Olimpija7771400
14BERC MaksHKMK Bled572930
15GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior66131920
16GOMBOC NikHKMK Bled3651120
17LYSSY PhileasEishockey Akademie Steiermark563900
18TSCHARRE MikaEC KAC763910
19SINTSCHNIG JakobEC KAC7561110
20BELEC POŽENEL GaberHK SŽ Olimpija653810
21SCHARF NikiEC KAC753810
22BIZJAK BorHK Slavija Junior352700
23MARINŠEK MatevžHK TRUE Celje552711
24SODJA ZALOKAR GalHKMK Bled54101410
25MAIER JanEC KAC745900
26GOLUB MartinHDD Bled844821
27FARTEK ToniHD Hidria Jesenice443710
28FASCHING LucaEishockey Akademie Steiermark543710
29FASSMANN LukasEishockey Akademie Steiermark541500
30BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice541500
31DIETHARD LukasEishockey Akademie Steiermark540400
32GRADIŠAR AnžeHK Triglav640410
33GOLIČIČ JanHKMK Bled43101300
34GOLOB NejcHK Slavija Junior7381110
35PERČIČ MaticHDK Maribor334700
36GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice534700
37FILIPIČ DŽAFIČ TimotejHKMK Bled533610
38LÖSCHER ValentinoEishockey Akademie Steiermark432511
39JOVANOVIČ ŠORN GaberHDD Bled832500
40ŠTURM NikHD Hidria Jesenice531411
41ČERIČ JanHDK Maribor531420
42ILIČ NikHDK Maribor531400
43PIVEC Luka MajHDK Maribor324600
44MLAKAR TevžHD Hidria Jesenice523500
45HABERL SamuelEC KAC623500
46PLANINŠEK LukaHD Hidria Jesenice522400
47RAMŠAK LukaHK TRUE Celje722400
48ČREŠNIK Matic TianHK Triglav621300
49ŽUN TomažHK SŽ Olimpija621300
50ŠUŠTAR NikHK Slavija Junior721300
51HABJANIČ SvitHK Triglav420200
52MARN ValHK Triglav420200
53KROFL ŽanHDK Maribor520200
54BOLTE AžbeHK Slavija Junior720211
55JANEŽIČ MarkoHK TRUE Celje720200
56LAVRIH SamoHDD Bled820220
57KURET BrunoHK SŽ Olimpija61151610
58SCHALK LeonEishockey Akademie Steiermark515600
59MALLI NicolasEishockey Akademie Steiermark514500
60BOLE NikHK Slavija Junior714500
61MODIC ŠČAVNIČAR JakaHK SŽ Olimpija714500
62VIVODA NoahHK SŽ Olimpija714500
63GLAVIČ AžbeHD Hidria Jesenice513400
64JOŠT MatevžHK Triglav613410
65RAVNIK SvitHD Hidria Jesenice312300
66REINER PaulEishockey Akademie Steiermark412300
67WASCHNIG DavidEC KAC512300
68ROBEK JureHDK Maribor512300
69STEVIĆ DavidHD Hidria Jesenice512300
70CERJAK JernejHK SŽ Olimpija612300
71PREDALIČ JakaHK Slavija Junior712300
72KURBOS Valentin ValHDD Bled812300
73SMUKAVEC BertHD Hidria Jesenice211200
74KUKOVIČ LovroHK SŽ Olimpija311200
75WERKL LukasEishockey Akademie Steiermark411200
76GRUŠKOVNJAK LukaHKMK Bled411200
77OŠTIR LukaHKMK Bled511200
78CEKUTA Maks JureHK TRUE Celje511200
79TITOV SavvaHKMK Bled511200
80SCHACHENHOFER LinusEishockey Akademie Steiermark511200
81HAFNER DavidHD Hidria Jesenice511200
82ZUPAN ŠKRLJ GaberHK Triglav511200
83KUHAR MatejHK Triglav511200
84POR ErazemHD Hidria Jesenice511200
85KRIŽNAR ŽigaHK Triglav611210
86ŠKOFIC MarkHK SŽ Olimpija611200
87VOGRINC MartinHK Triglav611210
88MIRNIK BrinHK TRUE Celje711200
89ERŽEN ŽanHK Triglav110100
90HUČ JulijanHK SŽ Olimpija110100
91BÄRNTHALER MaximilianEishockey Akademie Steiermark210100
92RAKOVIČ JakaHK Triglav310100
93LESNIK JonHDK Maribor410110
94KVARTUH JanHK Slavija Junior510100
95ČRTALIČ TadejHD Hidria Jesenice510100
96BIJOL ŽigaHKMK Bled510100
97JEMEC JakaHK Triglav610100
98DOLŽAN DomenHK TRUE Celje710100
99BURJAK TimonHK TRUE Celje710100
100RAPPOLD MatthiasEishockey Akademie Steiermark505500
101OKORN GašperHK SŽ Olimpija203300
102KRAINER BenediktEishockey Akademie Steiermark303300
103KRAINER NicoEC KAC503300
104BRGLEZ TevžHD Hidria Jesenice503300
105JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior603300
106HARTMAN MartinHDD Bled803300
107GOLUB AnžeHDD Bled302200
108PIPAN LovroHK SŽ Olimpija402200
109GRABNEGGER MatthiasEC KAC402200
110BUKOVEC JocHK TRUE Celje402200
111GROZNIK MarkHKMK Bled502200
112LOE KevinEishockey Akademie Steiermark502200
113MARKUN KrištofHK Triglav502200
114DULNIGG YannickEishockey Akademie Steiermark502200
115POGAČNIK MatevžHD Hidria Jesenice502200
116RAKITA DavidHK TRUE Celje702200
117VIDMAR MartinHK SŽ Olimpija101100
118IRŠIČ JureHDK Maribor101100
119CUZNAR ŽigaHD Hidria Jesenice201100
120HAAS LucaEishockey Akademie Steiermark401100
121WADEL ManuelEC KAC401100
122LŐCKER JonathanEC KAC401100
123KERNMAYER MarcusEC KAC401100
124APŠNER JureHDK Maribor401100
125FRIŠ LORBER TinejaHDK Maribor401100
126BERRA PatrickHKMK Bled401100
127TROBIŠ MarkoHK SŽ Olimpija501100
128SLAVIČEK AndražHDK Maribor501100
129MEDIČ ValHKMK Bled501100
130SITAR JakobHKMK Bled501100
131WEISSNAR KristianEC KAC601100
132GRADIŠAR MarkHK Triglav601100
133KUHAR ŽigaHK TRUE Celje601100
134BOGOMOLEC TaiHDD Bled701100
135LESAR LevHK SŽ Olimpija701100
136BREZNIK JanezHK TRUE Celje701100




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled