Najbolj kaznovani igralci - Končnica

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 NIKOLIĆ Milan Hk Vojvodina 2 04:00 00:00 10:00 20:00 00:00 34:00
2 VOH Nejc HK ECE Celje 3 02:00 00:00 20:00 00:00 00:00 22:00
3 DELIĆ Ivan KHL Mladost 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
4 POTOČNIK Mihael Hk Triglav 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
5 Marković Mirko SKHL Crvena Zvezda 2 02:00 00:00 10:00 00:00 00:00 12:00
6 MIRIĆ Tadija KHL Mladost 3 02:00 00:00 10:00 00:00 00:00 12:00
7 BRKUŠANIN Marko SKHL Crvena Zvezda 3 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
8 CEROVEČKI Robert KHL Mladost 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
9 MIRKOVIĆ Filip Hk Vojvodina 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
10 ŠKRJANEC Blaž Hk Triglav 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
11 JARČOV Luka KHL Zagreb 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
12 KOMPOLŠEK Andraž HK Slavija Junior 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
13 LOGAR Luka Hk Triglav 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
14 FERLE Martin HK Slavija Junior 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
15 MIKULIĆ Luka KHL Medveščak 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
16 RISTIĆ Srđan SKHL Crvena Zvezda 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
17 VUKIČEVIĆ Luka SKHL Crvena Zvezda 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
18 LANTAGNE Oliver Hk Vojvodina 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
19 JAČMENJAK Igor KHL Zagreb 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
20 MATOŠIĆ Luka KHL Mladost 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
21 ĐUMIĆ Mirko SKHL Crvena Zvezda 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
22 ZUPANC Matic HK ECE Celje 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
23 KLAVŽAR Rok HK ECE Celje 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
24 ANIĆ Ivan SKHL Crvena Zvezda 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
25 MIKLAVČIČ Urban HK Slavija Junior 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
26 GORŠE Enes HK Slavija Junior 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
27 ZIBELNIK Andraž HK Slavija Junior 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
28 ČUNKO Mario KHL Mladost 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
29 JARČOV Filip KHL Zagreb 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
30 ĐEREK Luka KHL Mladost 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
31 VEDLIN Domen KHL Medveščak 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
32 KOVAČEK Tin KHL Medveščak 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
33 LE FOL-St- AMOUR Samuel Hk Vojvodina 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
34 NOVAKOVIĆ Uglješa SKHL Crvena Zvezda 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
35 VUKOVIĆ Matija SKHL Crvena Zvezda 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
36 EKMEŠČIĆ Srđan Hk Vojvodina 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
37 MILOJKOVIĆ Ivan Hk Vojvodina 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
38 TADIĆ Jan KHL Zagreb 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
39 ŠKRAPEC Roman KHL Zagreb 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
40 ČIZMADIJA Stjepan KHL Zagreb 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
41 KRAMARIĆ Luka KHL Mladost 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
42 POGAČNIK Tjaš HK ECE Celje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
43 KUKOVIČ Nik HK ECE Celje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
44 KOLAR Rok HK ECE Celje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
45 POPRAVKA Pavel SKHL Crvena Zvezda 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
46 ZUPANC Jure HK ECE Celje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
47 GAIDASH Bogdan SKHL Crvena Zvezda 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
48 NEMEČEK Niko HK ECE Celje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
49 KULESHOV Artem SKHL Crvena Zvezda 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
50 KNEZ Blaž HK ECE Celje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
51 JERAM Filip HK ECE Celje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
52 ZWICK Andrej SKHL Crvena Zvezda 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
53 JERAM Urh HK ECE Celje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
54 DANIEL Michal SKHL Crvena Zvezda 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
55 VIDEK Matija KHL Zagreb 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
56 NOVAK Luka KHL Zagreb 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
57 JOVIĆ Leonardo KHL Zagreb 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
58 SITAR Nik HK Slavija Junior 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
59 PAVC Peter Hk Triglav 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
60 HOČEVAR Nejc Hk Triglav 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
61 VILFAN Nace Hk Triglav 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
62 LAMPIČ Jan Hk Triglav 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
63 POTOČNIK Krištof Hk Triglav 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
64 LAPORNIK Lovro HK Slavija Junior 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
65 PRIMAR Jure HK Slavija Junior 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
66 LEBEN Luka HK Slavija Junior 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00



Najbolj kaznovani igralci - Redni del

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 JARČOV Luka KHL Zagreb 20 24:00 05:00 20:00 40:00 00:00 99:00
2 LANTAGNE Oliver Hk Vojvodina 22 34:00 05:00 20:00 40:00 00:00 99:00
3 GORŠE Enes HK Slavija Junior 28 36:00 00:00 30:00 20:00 00:00 86:00
4 ZUPANC Matic HK ECE Celje 28 38:00 05:00 20:00 20:00 00:00 83:00
5 KRAMARIĆ Luka KHL Mladost 24 42:00 00:00 20:00 20:00 00:00 82:00
6 MIRKOVIĆ Filip Hk Vojvodina 17 38:00 00:00 20:00 20:00 00:00 78:00
7 RADOSAVLJEVIĆ Relja Hk Vojvodina 23 30:00 00:00 20:00 00:00 25:00 75:00
8 JAČMENJAK Igor KHL Zagreb 24 22:00 00:00 00:00 40:00 00:00 72:00
9 CEROVEČKI Robert KHL Mladost 28 40:00 00:00 10:00 20:00 00:00 70:00
10 GROŠELJ Sebastjan Hk Triglav 26 14:00 05:00 10:00 40:00 00:00 69:00
11 MIRIĆ Tadija KHL Mladost 23 32:00 05:00 10:00 20:00 00:00 67:00
12 ČAMPA Andraž HK Slavija Junior 28 30:00 05:00 10:00 20:00 00:00 65:00
13 GAIDASH Bogdan SKHL Crvena Zvezda 24 30:00 00:00 10:00 20:00 00:00 60:00
14 LE FOL-St- AMOUR Samuel Hk Vojvodina 25 24:00 05:00 10:00 20:00 00:00 59:00
15 POLAŠEK Krešimir KHL Zagreb 17 10:00 05:00 00:00 20:00 00:00 55:00
16 CHEGRINTSEV Viacheslav SKHL Crvena Zvezda 25 30:00 00:00 00:00 00:00 25:00 55:00
17 BORIĆ Toni KHL Mladost 25 14:00 00:00 10:00 20:00 00:00 54:00
18 BAN Urban Hk Triglav 17 22:00 00:00 30:00 00:00 00:00 52:00
19 FERLE Martin HK Slavija Junior 24 22:00 05:00 00:00 20:00 00:00 47:00
20 VEDLIN Domen KHL Medveščak 23 26:00 00:00 00:00 00:00 00:00 46:00
21 JERKOVIĆ Nikola Hk Vojvodina 24 20:00 05:00 00:00 20:00 00:00 45:00
22 POTOČNIK Krištof Hk Triglav 23 14:00 00:00 30:00 00:00 00:00 44:00
23 EKMEŠČIĆ Srđan Hk Vojvodina 23 08:00 00:00 00:00 00:00 25:00 43:00
24 SRKETIĆ Fran KHL Zagreb 23 18:00 05:00 00:00 00:00 20:00 43:00
25 LAPORNIK Lovro HK Slavija Junior 27 18:00 05:00 00:00 20:00 00:00 43:00
26 DELIĆ Ivan KHL Mladost 8 10:00 00:00 10:00 20:00 00:00 40:00
27 DANIEL Michal SKHL Crvena Zvezda 28 28:00 00:00 10:00 00:00 00:00 38:00
28 KOMPOLŠEK Andraž HK Slavija Junior 27 26:00 00:00 10:00 00:00 00:00 36:00
29 PODREKAR Gaber HK ECE Celje 19 24:00 00:00 10:00 00:00 00:00 34:00
30 PLAHUTAR Danijel KHL Mladost 20 24:00 00:00 10:00 00:00 00:00 34:00
31 MILIČIĆ Matija KHL Medveščak 14 08:00 00:00 00:00 00:00 25:00 33:00
32 JOVIĆ Leonardo KHL Zagreb 21 08:00 00:00 00:00 00:00 25:00 33:00
33 GRAHOVAR Nikola KHL Mladost 15 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 32:00
34 BUKOVIĆ Damir KHL Medveščak 23 12:00 00:00 00:00 20:00 00:00 32:00
35 BOHINC Martin HK Slavija Junior 12 06:00 00:00 00:00 00:00 25:00 31:00
36 KOVAČEK Tin KHL Medveščak 20 06:00 05:00 00:00 20:00 00:00 31:00
37 RIBIČ Aljaž HK ECE Celje 15 20:00 00:00 10:00 00:00 00:00 30:00
38 NIKOLIĆ Milan Hk Vojvodina 22 30:00 00:00 00:00 00:00 00:00 30:00
39 MIKLAVČIČ Urban HK Slavija Junior 26 20:00 00:00 10:00 00:00 00:00 30:00
40 JARČOV Filip KHL Zagreb 26 30:00 00:00 00:00 00:00 00:00 30:00
41 SABADOŠ Robert SKHL Crvena Zvezda 28 20:00 00:00 10:00 00:00 00:00 30:00
42 DROZDIK Vladan Hk Vojvodina 7 04:00 05:00 00:00 20:00 00:00 29:00
43 LEBER Rok HK ECE Celje 9 18:00 00:00 10:00 00:00 00:00 28:00
44 VIDEK Matija KHL Zagreb 21 18:00 00:00 10:00 00:00 00:00 28:00
45 KULESHOV Artem SKHL Crvena Zvezda 24 28:00 00:00 00:00 00:00 00:00 28:00
46 MIKULIĆ Luka KHL Medveščak 24 18:00 00:00 10:00 00:00 00:00 28:00
47 LOGAR Luka Hk Triglav 27 18:00 00:00 10:00 00:00 00:00 28:00
48 TRSTENJAK Tomo KHL Mladost 19 06:00 00:00 20:00 00:00 00:00 26:00
49 KLAVŽAR Rok HK ECE Celje 19 16:00 00:00 10:00 00:00 00:00 26:00
50 POGAČAR Peter HK Slavija Junior 21 06:00 00:00 00:00 20:00 00:00 26:00
51 VOH Nejc HK ECE Celje 21 26:00 00:00 00:00 00:00 00:00 26:00
52 ŠKRJANEC Blaž Hk Triglav 25 26:00 00:00 00:00 00:00 00:00 26:00
53 NOVAKOVIĆ Uglješa SKHL Crvena Zvezda 28 16:00 00:00 10:00 00:00 00:00 26:00
54 KALEB Ivo KHL Zagreb 19 14:00 00:00 10:00 00:00 00:00 24:00
55 BABIĆ Miloš Hk Vojvodina 20 14:00 00:00 10:00 00:00 00:00 24:00
56 MATOŠIĆ Luka KHL Mladost 22 14:00 00:00 10:00 00:00 00:00 24:00
57 ZIBELNIK Andraž HK Slavija Junior 24 14:00 00:00 10:00 00:00 00:00 24:00
58 VILFAN Nace Hk Triglav 26 14:00 00:00 10:00 00:00 00:00 24:00
59 AHAČIČ Miha Hk Triglav 28 12:00 00:00 10:00 00:00 00:00 22:00
60 TADIĆ Jan KHL Zagreb 20 10:00 00:00 10:00 00:00 00:00 20:00
61 BRKUŠANIN Marko SKHL Crvena Zvezda 24 10:00 00:00 10:00 00:00 00:00 20:00
62 VUKIČEVIĆ Luka SKHL Crvena Zvezda 25 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
63 KUKOVIČ Nik HK ECE Celje 28 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
64 SITAR Nik HK Slavija Junior 28 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
65 KRIKŠIĆ Hrvoje KHL Zagreb 7 08:00 00:00 10:00 00:00 00:00 18:00
66 SKERLEP Gašper HK Slavija Junior 20 08:00 00:00 10:00 00:00 00:00 18:00
67 NOVOTNY Jan KHL Zagreb 23 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
68 NOVAK Mario KHL Mladost 26 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
69 POTOČNIK Mihael Hk Triglav 26 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
70 RUŽIĆ Luka KHL Medveščak 15 06:00 00:00 10:00 00:00 00:00 16:00
71 KNEZ Blaž HK ECE Celje 21 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
72 VUČUREVIĆ Nemanja Hk Vojvodina 21 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
73 HANŽEK Lovro KHL Mladost 24 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
74 ZUPANC Jure HK ECE Celje 24 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
75 ČUDEN Beno HK Slavija Junior 26 06:00 00:00 10:00 00:00 00:00 16:00
76 ZUPAN Žan Hk Triglav 27 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
77 PODUNOVAC Pavle SKHL Crvena Zvezda 28 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
78 PLEŠKO Martin KHL Medveščak 9 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
79 VIDIC Domen HK Slavija Junior 18 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
80 HUMAR Nik HK Slavija Junior 23 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
81 NEMEČEK Niko HK ECE Celje 24 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
82 UDUČ Aljaž HK ECE Celje 6 02:00 00:00 10:00 00:00 00:00 12:00
83 TRSTENJAK Petar KHL Mladost 10 02:00 00:00 10:00 00:00 00:00 12:00
84 SERTIĆ Mario KHL Medveščak 21 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
85 ČIZMADIJA Stjepan KHL Zagreb 22 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
86 JERAM Urh HK ECE Celje 24 02:00 00:00 10:00 00:00 00:00 12:00
87 KOLAR Rok HK ECE Celje 25 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
88 TERLIKAR Anže Hk Triglav 25 02:00 00:00 10:00 00:00 00:00 12:00
89 ČUNKO Mario KHL Mladost 14 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
90 TADIĆ Marko KHL Medveščak 15 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
91 ŠČAP Luka HK Slavija Junior 18 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
92 ŠKRAPEC Roman KHL Zagreb 18 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
93 ILOVAR Nejc HK Slavija Junior 18 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
94 TOMAŠEVIĆ David Hk Vojvodina 23 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
95 LAMPIČ Jan Hk Triglav 23 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
96 DERGACHEV Bogdan Hk Vojvodina 23 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
97 BLAGUS Mislav KHL Zagreb 27 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
98 KASTELIC Nejc HK ECE Celje 28 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
99 PRIMAR Jure HK Slavija Junior 6 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
100 ČEPON Mark KHL Medveščak 7 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
101 TRŠKAN Luka HK Slavija Junior 9 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
102 VUKOVIĆ Matija SKHL Crvena Zvezda 13 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
103 LJUBIĆ Marko KHL Mladost 13 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
104 BABIĆ Karlo KHL Medveščak 13 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
105 VUGLAĆ Josip KHL Medveščak 15 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
106 MUBI Rok Hk Triglav 18 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
107 TUMBAS Ivan Hk Vojvodina 19 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
108 TRSTENJAK Nikša KHL Mladost 19 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
109 MILOJKOVIĆ Ivan Hk Vojvodina 20 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
110 JERAM Filip HK ECE Celje 22 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
111 ČENGERI Viktor Hk Vojvodina 25 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
112 ŠUTEVSKI Leo KHL Mladost 25 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
113 ŠPANJEVIĆ Andrija SKHL Crvena Zvezda 25 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
114 ANIĆ Ivan SKHL Crvena Zvezda 28 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
115 ŠTENKLER Matic Hk Triglav 28 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
116 POGAČNIK Tjaš HK ECE Celje 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
117 LAZIĆ Igor KHL Zagreb 5 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
118 SREBOT Timej HK ECE Celje 5 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
119 FRANJKOVĆ Alan KHL Mladost 5 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
120 DZIOV Vitalii SKHL Crvena Zvezda 8 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
121 ARAI Eisai SKHL Crvena Zvezda 9 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
122 ANĐELKOVIĆ Vasilije SKHL Crvena Zvezda 10 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
123 HOČEVAR Nejc Hk Triglav 11 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
124 JEŠIĆ Mirko Hk Vojvodina 12 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
125 KOZINA Fabijan KHL Mladost 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
126 FIČUR Bruno KHL Medveščak 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
127 BRENČUN Ivan KHL Medveščak 17 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
128 ŠIMUNOVIĆ Branimir KHL Medveščak 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
129 RISTIĆ Srđan SKHL Crvena Zvezda 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
130 LEBEN Luka HK Slavija Junior 23 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
131 KEGALJ Bruno KHL Zagreb 25 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
132 Marković Mirko SKHL Crvena Zvezda 26 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
133 OGRIZEK Aljaž HK ECE Celje 26 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
134 ZWICK Andrej SKHL Crvena Zvezda 27 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
135 PAVC Peter Hk Triglav 27 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
136 IVŠAC Jurica KHL Mladost 27 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
137 POKLUKAR Žan HK Slavija Junior 27 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
138 POLJAK Domagoj KHL Medveščak 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
139 LAVRIŠA Marcel HK Slavija Junior 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
140 SEFIĆ David SKHL Crvena Zvezda 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
141 KOPAJTIĆ Matija KHL Mladost 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
142 ĐUMIĆ Mirko SKHL Crvena Zvezda 6 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
143 JANKOVIĆ Ivan KHL Medveščak 10 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
144 HRINA Tomaš Hk Vojvodina 11 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
145 ČURĆIĆ Sergej KHL Medveščak 11 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
146 MARTINIĆ Matko KHL Mladost 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
147 LOVAK Tommi KHL Mladost 15 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
148 BURAZIN Tino KHL Medveščak 16 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
149 PREMERL Matija KHL Mladost 16 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
150 KRAMARIĆ Nikola KHL Mladost 19 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
151 CEROVEČKI Nikola KHL Mladost 19 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
152 KEREZOVIĆ Nikola SKHL Crvena Zvezda 21 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
153 MILIĆEVIĆ Dimitrije Hk Vojvodina 24 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
154 PUŠENJAK Jan HK Slavija Junior 26 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
155 ČERNE Juš HK Slavija Junior 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
156 BUBLIĆ David KHL Medveščak 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
157 KRIVOŠIĆ Matija KHL Medveščak 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
158 GRGURIĆ Lovro KHL Mladost 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
159 PENZOV Nikita HK ECE Celje 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
160 KREMENOVIČ Đorđe Hk Triglav 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
161 PRODAN Dominik Marjan HK Slavija Junior 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
162 PODBOJ MAROJA Roko KHL Medveščak 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
163 NADAŠKI Dimitrije Hk Vojvodina 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
164 JOVOVIĆ Andreja SKHL Crvena Zvezda 9 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
165 SENZEL Nikola KHL Medveščak 9 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
166 POVŠE Jure HK Slavija Junior 10 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
167 TIŠLAR Patrik HK Slavija Junior 12 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
168 BABIĆ Renato KHL Zagreb 12 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
169 STANČIĆ Patrik KHL Zagreb 12 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
170 TAVČAR Maj Hk Triglav 13 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
171 BUDAK Tin KHL Medveščak 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
172 RAKAR Maks KHL Medveščak 18 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
173 ĐEREK Luka KHL Mladost 22 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
174 BERNARD Jakob HK Slavija Junior 22 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
175 NOVAK Luka KHL Zagreb 22 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
176 PAULOVIĆ Sven KHL Medveščak 22 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
177 MAŠIĆ Antonije SKHL Crvena Zvezda 25 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
178 STANČIĆ Tibor KHL Zagreb 27 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
179 JANKOVIĆ Dušan SKHL Crvena Zvezda 28 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
180 MOREL Miha Hk Triglav 28 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled