Hokejisti Olimpije so v nedeljo v ligi EBEL pred domačimi navijači gostili ekipo iz avstrijske prestolnice, ki se je veselila zmage z 2:1.

Gledalci so v dvorani Tivoli videli vse zadetke v prvi tretjini. Gosteje v 9. minuti v vodstvo popeljal Kristopher Foucault, manj kot minuto zatem je ob igralcu več na 2:0 povišal Adam Naglich. Prvi gol za Olimpijo je po podaji Gregorja Koblarja s strelom od daleč dosegel Hunter Bishop. V nadaljevanju sta imela glavno besedo imela oba vratarja, Andy Chiodo in David Kickert, ki do konca srečanja nista več prejela gola. Domači so imeli v zadnji tretjini kar nekaj priložnosti ob igralcu več, vendar do izenačenja niso uspeli priti.

Telemach Olimpija : Vienna Capitals 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
Dvorana Tivoli, gledalcev 800, sodniki Gebei (Madžarska), Widmann (oba glavna), Soos (oba Avstrija), Rakovič (Slovenija).

Strelci: 0:1 Foucault (Carson, 9.), 0:2 Naglich (Fraser, 10., PP1), 1:2 Bishop (Koblar, 16.)

Kazenske minute: Olimpija 6, Vienna 14 + 10 (Watkins)