V Zalogu je bila odigrana druga tekma četrtfinalne serije med Playboy Slavijo in SIJ Acroni Jesenicami. Tudi v drugo so se zmage veselili železarji, ki so od nasprotnika bili boljši s 5:2.

Playboy Slavija : SIJ Acroni Jesenice 2:5 (1:0, 0:2, 1:3)
Dvorana v Zalogu, gledalcev 350, sodniki Fajdiga, Černe, Zgonc.

Strelci: 1:0 Snoj (Zdešar, 6.), 1:1 Rajsar (Manfreda, Erman, 30., PP1), 1:2 Remar (Rajsar, Manfreda, 33.), 1:3 Berlisk (Židan, 42.), 1:4 Pesjak (Ejup, 43.), 2:4 Krivec (45.), 2:5 Remar (Rajsar, Manfreda, 55.)

Kazenske minute: Slavija 10, Jesenice 8.

Tekmo so bolje začeli domači hokejisti, ki so lovili izenačenje v seriji, v šesti minuti se je namreč med strelce vpisal Rok Snoj. Na polovici tekme je prišlo do izenačenja, ko je igralca več izkoristili Sašo Rajsar. V 33. minuti so gostje prek Aleša Remarja prišli do vodstva, v zadnji tretjini pa dokončno odločili zmagovalca. Najprej se je v 42. minuti med strelce vpisal Nejc Berlisk, minuto zatem je bil natančen še Miha Pesjak. Slavija je vrnila nekaj upanja v preobrat, ko je znižala na dva gola zaostanka, pet minut pred koncem pa je Remar postavil končni rezultat srečanja.