Ekipa SIJ Acroni Jesenice je gostovanje v Kapfenbergu zmagala visoko z 9:1. Aleš Remar in Sašo Rajsar sta dosegla hat-trick. Do treh golov je na tekmi med Triglavom iz Kranja in Celjem (6:3) prišel Anže Terlikar. Tesen poraz Playboy Slavije.

Kapfenberg : SIJ Acroni Jesenice 1:9 (0:5, 1:2, 0:2)
Kapfenberg, Center športa na ledu, gledalcev 550, sodniki Gruber, Bärnthaler, Moisi.

Strelci: 0:1 Ejup (Sefič, 3., PP1), 0:2 Remar (Rajsar, Manfreda, 4.), 0:3 Remar (Manfreda, Tošič, 7.), 0:4 Rajsar (Manfreda, Remar, 9.), 0:5 Židan (Sefič, Brus, 17., PP1), 0:6 Remar (Rajsar, Manfreda, 25.), 0:7 Rajsar (Remar, 33.), 1:7 P. Winzig  (Pirmann, D. Winzig, 34.), 1:8 Rajsar (Erman, Manfreda, 56., PP1), 1:9 Zupančič (Sefič, Brus, 60.)

Kazenske minute: Kapfenberg 16, Jesenice 16.

Železarji so gostovanje začeli silovito in po devetih minutah igre vodili s 4:0. Mrežo domače ekipe je načel Damir Ejup, nato je dvakrat zapored zadel Aleš Remar, na 4:0 pa je povišal Sašo Rajsar. V prvem delu igre se je med strelce vpisal še Andrej Židan. Remar je v 25. minuti prišel do hat-tricka, svoj drug zadetek na tekmi je zatem dosegel Rajsar. Kapfenberg je do častnega gola prišel v 34. minuti. V zadnji tretjini je tudi Rajsar dosegel hat-trick, končni rezultat srečanja je postavil Anže Zupančič.

Triglav Kranj : HK Celje 6:3 (1:0, 4:2, 1:1)
Kranj, Dvorana Zlato polje, gledalcev 150, sodniki Zrnič, Čamdžič, Črv.

Strelci: 1:0 Hočevar (Terlikar, 18.), 2:0 Terlikar (21.), 2:1 Ograjenšek (Klavžar, Grahut, 26., PP1), 3:1 Terlikar (Zupan, 26.), 3:2 Jezovšek (Grahut, 32., PP1), 4:2 Ahačič (Terlikar, 38.), 5:2 Ahačič (40.,PP1), 6:2 Terlikar (Hočevar, Ahačič, 56.), 6:3 Kastelic (Ogrizek, Ograjenšek, 60., PP1)

Kazenske minute: Triglav 6, Celje 6

V Kranju je na obračunu med Triglavom in Celjem imel glavno besedo izkušeni Anže Terlikar, ki je dosegel tri gole in še dvakrat podal. Domači so povedli z 2:0, gostje pa so se prek Tima Ograjenška vrnili na gol zaostanka. Triglav je nato znova ušel na dva gola prednosti, Celje pa se je znova približalo na zadetek zaostanka. Nato pa je ob koncu druge tretjine Miha Ahačič poskrbel za vodstvo s +3 (5:2), z isto razliko so Kranjčani tudi zmagali tekmo.

Feldkirch : Playboy Slavija 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Feldkirch, Vorarlberghalle, gledalcev 1204, sodniki Hofer, Kalb, König.

Strelci: 1:0 Riener (Nedorost, Scholz, 6., PP1), 1:1 Snoj (Čepon, Zdešar, 34., PP1), 2:1 Stanley (Draschkowitz, Novak, 44., PP1), 2:2 Snoj (Zdešar, Zagorc Pilko, 47.), 3:2 Draschkowitz (Stanley, Novak, 55., PP1)

Kazenske minute: Feldkirch 12, Slavija 16

Hokejisti Slavije so bili na gostovanju blizu osvojitvi vsaj točke, izgubili so s tesnih 2:3. Feldkirch je do vodstva prišel v šesti minuti, Črt Snoj pa je v 34. minuti izenačil ob igralcu več. Pred zadnjo tretjino je bila tekma tako znova na začetku. Sledilo je novo vodstvo domačih, Snoj pa je tudi drugič na tekmi izenačil. Do odločite je prišlo v 55. minuti, ko so hokejisti Feldkircha izkoristili igralca več na tekmi in se veselili zmage.

Zell am See : HKMK Bled 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)
Zell am See, Ledena dvorana, gledalcev 1.748, sodniki Nikolic, Höller, Krausz.

Strelci: 1:0 Rataj (Vala, Schernthaner, 6.), 2:0 Dinhopel (Fazokas, 15., SH1), 3:0 Lainer (Dinhopel, Schernthaner, 26., PP1), 4:0 Grosslercher (Rataj, Vala, 28.), 5:0 Grosslercher (Vala, Stichauner, 58.), 6:0 Grosslercher (Vala, Rataj, 59., PP1), 6:1 Zajšek (Pogačnik, Pelko, 60.)

Kazenske minute: Zell am See 18, Bled 18

Blejci so se z gostovanja v Zell am Seeju vrnili s porazom z 1:6. Domači hokejisti so vsako tretjino nasprotniku dosegli po dva gola, s tremi se je izkala Yannick Grosslercher. Za Bled je častni zadetek dosegel Matic Zajšek.