ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:8
Tekmovanje:2016 IIHF W.C. U 18 Div I Sk.B
Lokacija:Stadio Odegar - Asiago - ITA
Datum / ura:21.04.2016 / 17:00
Glavni sodnik:SIEGEL Stefan - AUT
Sodnik:DAHL Havar - NOR
Sodnik:KOHLMÜLLER Lucas - GER
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

Korea Ukrajina
3
REZULTAT
6
40
STRELI
34
#20, KIM, Tae Kyung [G]
#25, CHUN, Jong Hun [G]
#3, YOO, Won Ho
#4, LEE, Tae Kyung
#5, YIM, Su Hyuen
#6, CHOI, Young HOON
#7, LEE, Hyun Seok
#8, YOO, Beom Suk
#9, LEE, Chong Min
#10, KIM, Geon Woo
#11, KIM, Si Young
#12, CHUNG, Hee Muk
#13, YOON, Sungmin
#14, KIM, Jung Woo
#15, LEE, Juhyung
#16, LEE, Jong Min
#17, PARK, Mingyu
#18, CHAE, Jungoh
#19, PARK, Hun
#21, JANG, Hyun Bae
#22, KANG, Youngjae
#24, LEE, Seok Jin
POSTAVA
#20, DYACHENKO, Bogdan [G]
#25, PETLENKO, Mykyta [G]
#2, KOVALENKO, Mykyta
#3, GANOPOLSKYY, Ivan
#4, ZHARYAKOV, Kyrylo
#5, POTSILUIENKO, Yurii
#6, GRYGORYEV, Andri
#7, MEREZHKO, Igor
#8, STUPAK, Bogdan
#9, LESNIKOV, Mykyta
#10, CHORNY, Dmytro
#11, DENYSKIN, Andriy
#12, RUBAN, Anton
#13, SVACHKA, Vitali
#14, ARTEMYEV, Mykyta
#15, NETREBA, Oleksi
#16, KOZACHUK, Danylo
#17, MKRTCHYAN, Valeri
#18, MOROZ, Danylo
#21, SHEVCHENKO, Igor
#22, SHYMANSKY, Artem
#24, MAZUR, Vadym
 
PČasGA1A2Tip
15:4015EQ
227:3514244EQ
356:33918EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
12:4524EQ
116:438246PP1
229:1111248EQ
235:1811247EQ
352:1811721PP1
355:381211EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
10:3442HI-ST
111:2142HOLD
116:082TOO-M
224:4462DELAY
233:16242HOLD
349:05132TRIP
351:3142TRIP
354:1992ROUGH
358:11192ROUGH
358:11182ROUGH
359:49175INTRF
359:491720GA-MIS
359:49172ROUGH
359:49172ROUGH
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
18:3132INTRF
117:24135TRIP
117:241320GA-MIS
230:3672CROSS
235:34212TRIP
238:39142INTRF
341:31142HOOK
346:31162SLASH
354:19142ROUGH
357:0662INTRF
358:1172ROUGH
358:11242ROUGH
359:49162ROUGH
359:49162ROUGH
 
Št.VstopIzstopStreli
25[1] 00:00[3] 57:0634
25[3] 58:20[3] 60:300
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
20[1] 00:00[3] 60:0040


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled