ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:74
Tekmovanje:EBJL U18 14/15
Lokacija:Dvorana Bled - Bled - SLO
Datum / ura:15.10.2014 / 15:35
Glavni sodnik:BAJT Miha - SLO
Sodnik:MARKIZETI Grega - SLO
Sodnik:FRANC Gašper - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

Hk MK Bled HD mladi Jesenice
0
REZULTAT
3
18
STRELI
39
#30, KOGOVŠEK, Žiga [G]
#94, PLAVC, Uroš [G]
#5, BRUN RAUH, Lan
#7, PRETNAR, Luka
#8, IVANČEVIČ, Tim
#10, LUZNAR, Matic
#13, ŠORL, Benjamin
#14, CRNOVIČ, Aljoša
#15, KOS, Jon
#20, RAZINGAR, Tit
#21, TIŠLAR, Patrik
#25, SINTIČ, Jan
#42, SLIVNIK, Anže
#68, PIVAČ, Dino
#69, PANČUR, Nejc
#88, TAVČAR, Maj
#97, ULAMEC, Luka
POSTAVA
#1, LEGAT, Jure [G]
#25, PELKO, Maj [G]
#2, KLOFUTAR, Tine
#3, ŠABANOVIĆ, Zemir
#4, KAPEL, Rok
#5, KOROŠEC, Gašper
#6, BRUS, Nejc
#7, HADŽIČ, Alen
#8, KANTAREVIĆ, Ali
#9, RAJSAR, Patrik
#11, SERŠEN, Gašper
#12, GLAVIČ, Gašper
#15, AVSENEK, Rok
#16, ŠTURM, Jaka
#17, SVETINA, Rok
#19, JAMNIK, Mitja
#21, PAVLIČ, Urban
#22, SVETINA, Erik
#23, SODJA, Jaka
#24, REKAR, Nik
 
PČasGA1A2Tip
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
342:216EQ
350:584126SH1
356:48987EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
15:2672TRIP
18:21102HOOK
226:312TOO-M
231:45972HOOK
351:13422KNEE
351:13422ABUSE
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
224:1432CROSS
231:1082KNEE
335:0492CROSS
339:56122TRIP
359:1442CHARG
 
Št.VstopIzstopStreli
30[1] 00:00[3] 59:5339
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[3] 60:0018


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled