ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:11
Tekmovanje:2012 W.C. U20 - Div I sk. A
Lokacija:Olympia Eissportzentrum - Garmisch Partenkirchen - GER
Datum / ura:16.12.2011 / 15:30
Glavni sodnik:URDA Maksim - BLR
Sodnik:SCHELEWSKI Robert - GER
Sodnik:TAKIZAWA Shinichi - JPN
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

Belorusija Avstrija
6
REZULTAT
2
28
STRELI
30
#20, SHELEPNYOV, Yan [G]
#25, STEPANOV, Sergei [G]
#2, GRABORENKO, Roman
#3, ANDREICHIKOV, Ruslan
#6, LISOVETS, Yevgeni
#7, LEONOV, Yevgeni
#8, MISYUL, Oleg
#9, LOPACHUK, Stanislav
#10, LEVKO, Alexander
#11, AGEYENKO, Yegor
#12, DALIDOVICH, Denis
#13, ABMYOTKA, Artur
#14, SAMOKHIN, Yevgeni
#15, PARFEYEVETS, Maxim
#16, KRAVCHENKO, Andrei
#17, SERYAKOV, Yuri
#19, KARDASHYOV, Nikita
#21, MOKHOREV, Anton
#22, KHUZEYEV, Yevgeni
#23, SKABELKA, Alexei
#24, DADONOV, Yevgeni
POSTAVA
#1, IMRICH, Wolf [G]
#20, DECHEL, Thomas [G]
#2, DULLER, Christoph
#3, OFNER, Christian
#4, FECHTIG, Bernhard
#5, GÖHRINGER, Marius
#6, SCHERNTHANER, Johannes
#7, SEIDL, Mario
#8, BISCHOFBERGER, Johannes
#9, PÖCK, Markus
#11, MAYRHAUSER, Niklas
#12, OBRIST, Patrick
#14, PETER, Patrick
#15, PLATZER, Patrick
#16, STERNAT, Christoph
#17, KOMAREK, Konstantin
#18, RASSL, David
#19, SCHETTINA, Kevin
#21, NADOR, Stefan
#22, MACIERZYNSKI, Kevin
#23, ROMIG, Emilio
#24, UNTERWEGER, Clemens
 
PČasGA1A2Tip
10:377913EQ
15:3021415EQ
119:1892413EQ
226:24231419EQ
355:411579PP1
356:1222122EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
15:531723EQ
227:25228EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
236:16102TRIP
238:4072HOLD
239:07222HOOK
343:4122INTRF
350:06222TRIP
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
18:0282HOOK
231:1352HOLD
355:252TOO-M
 
Št.VstopIzstopStreli
20[1] 00:00[3] 60:0030
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
20[1] 00:00[3] 60:0028


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled