ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:39
Tekmovanje:DP Dečki 08/09
Lokacija:Dvorana Bled - Bled - SLO
Datum / ura:19.11.2008 / 16:15
Sodnik:BOHINC Robert - SLO
Sodnik:GLOBOČNIK Rok - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:BURAZIN Ljubo
Časomerilec:KAIMEL Drago
Zdravnik:ALIJESKI Albina

HDD BLED Toja OLIMPIJA
1
REZULTAT
25
#30, CERAR, Tomaž [G]
#3, CERAR, Samo
#5, GRAŠIČ, Borut
#10, MAŠIČ, Nejc
#11, KRULJEC, Luka
#12, KERN, Urban
#15, RUTAR, Vito
#16, KOČAR, Timotej
#17, FRANC, Uroš
#18, GABERŠČEK, Klemen
#19, RAMŠAK, Jure
#21, BRCE, Gašper (C)
#22, KERN, Matic
#23, HUMAR, Klemen
#24, MOČNIK, Jan
POSTAVA
#1, VOLK, Jure [G]
#8, KOMPOLŠEK, Andraž
#9, ŠUBIC, Matjaž
#10, SNOJ, Matic
#11, CHVATAL, Aljaž
#12, VEHAR, Luka
#14, ŽNIDARŠIČ, Luka
#15, LAVRIČ, David
#19, ŽMUC, Andraž
#20, VRAŽIČ, Lovro
#21, PEPEONIK, Dag
#23, ČEPON, Mark
#26, BATIČ, Uroš
#27, ČEPON, Kristjan (C)
#29, SIMŠIČ, Nik
#30, ZAJC, Miha
 
PČasGA1A2Tip
19:18231611
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
13:359
14:072710
14:461011
15:431914
16:4230
17:0129
112:22915
113:2610PP
113:5730
117:55271
118:311914SH
220:562710
222:03191412SH
223:2189
224:141011
228:332010
231:3111826
233:3514
233:4329
235:38101427PP
236:151011PP
349:2310PP
351:0319
354:161110
359:061011
 
PČasŠt.DolžinaKoda
110:44222INTRF
112:33162INTRF
234:11172TRIP
235:18242TRIP
343:04182TRIP
348:38212HOLD
356:53122TRIP
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
110:44302CROSS
118:20262INTRF
221:20302CHARG
340:22142CROSS
359:50142ROUGH
 
[1] 0:00, 30
VRATARJI
[1] 0:00, 1


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled