ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:3
Tekmovanje:DP Člani 08/09
Lokacija:Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO
Datum / ura:10.09.2008 / 19:00
Glavni sodnik:JERAM Robert - SLO
Sodnik:TURK Boštjan - SLO
Sodnik:ROJKO Gregor - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:LORENČIČ Vlado
Časomerilec:KARMEL Srečko
Zdravnik:BABIČ Dušan

Stavbar MB MARIBOR mladi
9
REZULTAT
2
#28, PUŠ, Uroš [G]
#29, VERLIČ, Jure [G]
#3, CIGLENEČKI, Robert
#6, HABJANIČ, Branko
#7, KOVAČIČ, Marjan
#8, UNUK, Patrik
#9, FERLEŽ, Marko
#10, SMUTNY, Slavomir
#12, STARIČ, Aleš
#13, RAUŠL, Matic
#15, KRALJ, Matic
#16, BURNIK, Aleš
#17, KARAFIAT, Martin
#21, CVIRN, Sebastjan
#22, STOPAR, Jure
#26, CIUPA, Jakub
#32, TERENTA, Daniel
#33, ZUPANC, Jaka
#34, EMERŠIČ, Anže
#91, VERLIČ, Miha
POSTAVA
#29, KRAJNIK, Klemen [G]
#30, PISANEC, Miha [G]
#6, JURIČ, Luka
#7, LEŠNIK, Miha
#8, AHMETOVIČ, Dejvid
#9, KUZMAN, Žiga
#10, ŽUNKO, Arty
#11, PEŠUT, Žiga
#12, MAJHEN, Timotej
#14, ŠTEBIH, Luka
#16, LEBER, Rok
#18, ŠOLINC, Matej
#21, OGRIZEK, Aljaž
#23, RIBIČ, Aljaž
#24, KRANJC, Žiga
#25, BAUMAN, Marko
#27, KOS, Žan
#28, BRAČEK, Mitja
 
PČasGA1A2Tip
115:5692610
220:263215PP
223:5416
225:569
340:5332
341:19261733
353:28733PP
354:51153
359:3961222
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
118:29271611PP
235:101116
 
PČasŠt.DolžinaKoda
11:49102INTRF
117:45322CROSS
226:07172ELBOW
236:42172HOLD
347:5332INTRF
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
119:36182INTRF
236:42112CROSS
350:02182HOLD
352:2472SLASH
 
[1] 0:00, 29
VRATARJI
[1] 0:00, 30


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled