ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:24
Tekmovanje:DP Kadeti
Lokacija:Dvorana Bled - Bled - SLO
Datum / ura:28.10.2006 / 12:15
Glavni sodnik:DREMELJ Igor - SLO
Linijski sodnik:ČRV Gaber - SLO
Linijski sodnik:BOHINC Robert - SLO
Kontrolor:DREMELJ Anton
Zapisnikar:BURAZIN Ljubo
Časomerilec:ŠENK Janez
Zdravnik:UREVC REPE Renata

HKMK BLED HK CELJE
4
REZULTAT
7
#15, KAIMEL, Mitja [G]
#4, HORVAT, Miha
#5, KORBAR, Gašper
#8, BURAZIN, Tevž
#11, GAŠPERIN, Jernej
#13, RAVNIHAR, Nejc
#14, PODLESNIK, Jure
#16, FRELIH, Rok
#17, CERKOVNIK, Gašper
#19, PUNGARŠEK, Dejan
#20, ŠKUFCA, Grega
#21, KORPAR, Nejc
#22, GRUBAR, Bojan
#24, REPE, Jurij
#25, UREVC, Tevž
POSTAVA
#12, LAJLAR, Matija [G]
#2, ZUPANC, Jure
#3, KOROŠEC, Bojan
#4, ČAMPA, Andraž
#5, PILKO, Luka
#7, CERAR, Klemen
#9, KLAVŽAR, Rok
#14, JURIČ, Luka
#15, PETELIN, Luka
#16, LEBER, Rok
#17, POTOČNIK, Nejc
#18, OGRAJENŠEK, Ken
#19, STRAŠEK, Jure
#20, TAJNŠEK, Tjan
 
PČasGA1A2Tip
11:118
115:27191721
220:4119PP
224:072119
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
222:391792
225:2218165
236:031694PP
238:07181417
239:2718516
341:2116183
353:2516189
 
PČasŠt.DolžinaKoda
13:04212HOOK
18:1542INTRF
19:25132ELBOW
118:08132CHE-B
118:081310CHE-B
227:36242ROUGH
234:23132INTRF
356:34162BOARD
358:47192TRIP
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
111:5832HI-ST
116:3342KNEE
119:4642KNEE
227:36172ROUGH
231:1732TRIP
351:13192INTRF
 
[1] 0:00, 15
VRATARJI
[1] 0:00, 12


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled