ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:61
Tekmovanje:2017 IIHF W.C. - Elitna skupina
Lokacija:Arena Lanxess - Köln - GER
Datum / ura:20.05.2017 / 15:15
Glavni sodnik:STRICKER Daniel - SUI
Glavni sodnik:LEMELIN Mark - AUT
Linijski sodnik:LHOTSKY Miroslav - CZE
Linijski sodnik:OLIVER Brian - USA
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

Kanada Rusija
4
REZULTAT
2
37
STRELI
28
#30, JOHNSON, Chad [G]
#31, PICKARD, Calvin [G]
#5, DEMERS, Jason
#7, MORRISSEY, Josh
#9, DUCHENE, Matt
#10, SCHENN, Brayden
#11, KONECNY, Travis
#12, PARAYKO, Colton
#14, COUTURIER, Sean
#16, MARNER, Mitchell
#17, SIMMONDS, Wayne
#19, MATHESON, Michael
#21, POINT, Brayden
#24, de HAAN, Calvin
#28, GIROUX, Claude
#29, MACKINNON, Nathan
#42, LEE, Chris
#44, VLASIC, Marc Edouard
#53, SKINNER, Jeff
#55, SCHEIFELE, Mark
#71, KILLORN, Alex
#90, O REILLY, Ryan
POSTAVA
#31, SOROKIN, Ilya [G]
#88, VASILEVSKI, Andrei [G]
#2, ZUB, Artyom
#4, GAVRIKOV, Vladislav
#7, TELEGIN, Ivan
#9, ANTIPIN, Viktor
#11, ANDRONOV, Sergei
#16, PLOTNIKOV, Sergei
#21, BARABANOV, Alexander
#29, PROVOROV, Ivan
#43, NICHUSHKIN, Valeri
#55, KISELEVICH, Bogdan
#63, DADONOV, Yevgeni
#70, TKACHYOV, Vladimir
#72, PANARIN, Artemi
#77, BELOV, Anton
#81, ORLOV, Dmitri
#86, KUCHEROV, Nikita
#87, SHIPACHYOV, Vadim
#90, NAMESTNIKOV, Vladislav
#92, KUZNETSOV, Yevgeni
#97, GUSEV, Nikita
 
PČasGA1A2Tip
340:17552912PP1
355:072911EQ
356:589019EQ
358:53149012EN
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
232:16927286EQ
234:50978772PP1
 
PČasŠt.DolžinaKoda
114:54552INTRF
221:21112INTRF
224:132TOO-M
228:38552ABUSE
233:47172SLASH
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
228:36772CHE-H
228:367710MISC
228:38552ROUGH
238:3022SLASH
341:30772CROSS
347:1922TRIP
350:13922INTRF
 
Št.VstopIzstopStreli
31[1] 00:00[3] 60:0028
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
88[1] 00:00[3] 58:2637
88[3] 58:54[3] 60:000


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled