ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:44
Tekmovanje:DP Kadeti 13/14
Lokacija:Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO
Datum / ura:03.12.2013 / 16:30
Glavni sodnik:TOMINC Luka - SLO
Sodnik:PAGON Nataša - SLO
Sodnik:ZGONC Gašper Jaka - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:NADIŽAR Tomaž
Časomerilec:ROGAČ Bojan
Zdravnik:JANEŽIČ Milan

Hk Triglav Hk Celje
8
REZULTAT
6
22
STRELI
24
#1, ČEFERIN, Til [G]
#20, PLAVC, Uroš [G]
#4, SEKNE, Jan
#7, MUBI, Rok
#8, JENKO, Jaša
#9, RAVNIHAR, Timotej
#10, BAN, Matevž
#11, PROSTOR, Anže
#12, ROZMAN, Patrik
#13, TAVČAR, Maj
#14, JEGLIČ, Jakob
#15, JOVAN, Jurij
#16, PAVC, Peter
#17, JUGOVIC, Jakob
#18, VILFAN, Nace
#19, ZUPANEC, Tim
#21, MARKUN, Lenart
POSTAVA
#24, JERAM, Timotej [G]
#35, JOST, Nik [G]
#4, PEŠAK, Nace
#11, ROBAR, Urban
#15, DROZG, Jan
#19, VOH, Nejc
#22, ČUVAN, Andraž
#23, PREDAN, Aljaž
#27, JERAM, Filip
#28, KOLAR, Rok
#38, BLAZINŠEK, May
#41, PETEK, Nik
#53, SREBOT, Timej
#66, PINTARIČ, Per
 
PČasGA1A2Tip
10:3510815EQ
117:4821EQ
222:3115EQ
231:3413EQ
235:51219EQ
344:49132112EQ
347:431011EQ
350:321210EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
15:151541EQ
112:446622EQ
119:311541PP2
234:42221519PP1
341:464115EQ
344:09411511EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
117:5982TRIP
118:33102CROSS
226:14102HOOK
333:22212TRIP
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
11:26412SLASH
17:42412ELBOW
225:45232TRIP
354:23112TRIP
358:0842BOARD
 
Št.VstopIzstopStreli
20[1] 00:00[3] 60:0024
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
24[1] 00:00[3] 60:0022


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled