ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:40
Tekmovanje:DP Kadeti 13/14
Lokacija:Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO
Datum / ura:30.11.2013 / 14:15
Glavni sodnik:JAPELJ Nejc - SLO
Sodnik:ČERTANC Jaka - SLO
Sodnik:FRANC Gašper - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:NADIŽAR Tomaž
Časomerilec:TAVČAR Matjaž
Zdravnik:JANEŽIČ Milan

Hk Triglav Hk Slavija Junior
3
REZULTAT
5
18
STRELI
18
#1, OVSENIK, Filip [G]
#20, PLAVC, Uroš [G]
#3, ŠTANGAR, Benjamin
#4, SEKNE, Jan
#6, URBANC, Martin Maks
#7, MUBI, Rok
#8, JENKO, Jaša
#9, RAVNIHAR, Timotej
#10, BAN, Matevž
#11, PROSTOR, Anže
#13, TAVČAR, Maj
#14, JEGLIČ, Jakob
#15, JOVAN, Jurij
#16, PAVC, Peter
#17, JUGOVIC, Jakob
#18, VILFAN, Nace
#21, MARKUN, Lenart
POSTAVA
#1, VOLK, Jure [G]
#7, SOTLAR, Luka [G]
#4, ŠIROVNIK, Nik
#5, TURK, Matija
#8, JERIHA, Janez
#9, KUJAVEC, Anej
#11, ČUDEN, Beno
#13, ILOVAR, Nejc
#20, VIDIC, Domen
#21, KISOVEC, Rok
#23, BRIŠKI, Adam
#24, BERNARD, Jakob
#25, FERLE, Martin
#26, POKLUKAR, Žan
#28, KURENT, Nik
#87, GLAVAN, Gal
#99, STRAŽIŠAR, Mark
 
PČasGA1A2Tip
233:0481510EQ
347:56813EQ
359:2710EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
118:469911EQ
233:349EQ
343:012411PP1
346:09112021EQ
346:22913EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
119:12152ELBOW
225:59132HOLD
235:3082ROUGH
342:482TOO-M
350:30152CROSS
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
13:22112ELBOW
116:18112SLASH
335:30992ROUGH
 
Št.VstopIzstopStreli
20[1] 00:00[3] 46:1014
1[3] 46:10[3] 60:004
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[3] 60:0018


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled