ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:9
Tekmovanje:DP Mlajši dečki 13/14
Lokacija:Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO
Datum / ura:12.10.2013 / 12:45
Sodnik:JAVORNIK Blaž - SLO
Sodnik:ČERNE Jan - SLO
Kontrolor:BUNDALO Žare
Zapisnikar:KONC Miro
Časomerilec:NADIŽAR Tomaž
Zdravnik:JANEŽIČ Milan

Hk Triglav Team Zagreb
3
REZULTAT
4
16
STRELI
12
#1, JELER REMŠKAR, Gal [G]
#2, OVSENIK, Krištof [G]
#3, STARE, Tilen
#4, JANEŽIČ, Ožbej
#5, MAJCE BAŠKARAD, Mavricij
#6, ZIGMUND, Gašper
#7, BURGAR, Nejc
#8, UDIR, Žiga
#9, PAVLOVIČ, Jan
#11, LOMBAR MRAVLJE, Nik
#12, JELAR, Jure
#13, KLEMENČIČ, David
#14, KLEINDIENST, Jure
#15, GRADIŠEK, Žan
#16, ŠKOF, Janž
#17, RUTAR, Tim
#18, SODNIK, Tine
#20, JAN, Lan Matija
POSTAVA
#1, MIKULIĆ, Ivan [G]
#25, KRASIĆ, Juraj [G]
#2, PAVETIĆ, Matko
#3, ĐEREK, Luka
#4, BEBEK, Ante
#5, GRGURIĆ, Luka
#6, HANŽEK, Lovro
#7, RUKLIĆ, Renard
#8, DRAGIČEVIĆ, Mihael
#9, IDŽAN, Vito
#11, JANJATOVIĆ, Jan
#12, JOUREAU, Antonio
#13, VLAHOVIĆ, Erik
#14, MODRUŠAN, Natanel
#15, MATUŠKO, Borna
#16, ZANOFF, Leonard Robin
#18, KRAMARIĆ, Nikola
#19, ČAVLOVIĆ, Niko
#20, KAPUĐIJA, Dominik
#21, ČIČEK, Luka
#22, MIHALIĆ, Lukas
#23, GOLUB, Leon
 
PČasGA1A2Tip
12:06914EQ
229:351116EQ
340:14119EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
11:5629EQ
14:166EQ
331:1918EQ
333:0921EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
219:11162BOARD
333:20122CHARG
334:1012INTRF
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
111:1772INTRF
 
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[3] 45:0012
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[3] 45:0016


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled