ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:70
Tekmovanje:DP Dečki 12/13
Lokacija:Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO
Datum / ura:15.03.2013 / 18:00
Sodnik:BERGANT Anže - SLO
Sodnik:BULOVEC Miha - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:ŠPENDOV Ljubo
Časomerilec:RABIČ Sašo
Zdravnik:KRAIGHER Stanka

HD mladi Jesenice Hk MK Bled
10
REZULTAT
2
#1, LEGAT, Jure [G]
#20, HRIBAR, Domen [G]
#4, ŠABANOVIĆ, Zemir
#5, PIVAČ, Dino
#6, BRUS, Nejc
#7, HADŽIČ, Alen
#8, URUKALO, Žiga
#9, RAJSAR, Patrik
#10, RAZINGER, Nik
#11, BRGLEZ, Nik
#12, SERŠEN, Gašper
#14, PRETNAR, Luka
#15, BRUN RAUH, Lan
#19, BLAŽIČ, Jan
#22, SVETINA, Erik
#23, SODJA, Jaka
#24, ŠTURM, Jaka
#25, KOSMAČ, Luka
#27, SINTIČ, Jan
POSTAVA
#1, KOGOVŠEK, Žiga [G]
#2, IVANČEVIČ, Tim
#6, VUK, Žan
#8, PRETNAR, Sebastjan
#9, RAZINGAR, Tit
#10, LUZNAR, Matic
#11, KAPEL, Rok
#14, CRNOVIČ, Aljoša
#15, ZUPAN, Peter
#16, ANTLOGA, Aljaž
#18, ŠIMNIC, Luka
#21, TIŠLAR, Patrik
#22, ZOR, Matic
#24, STOJAN, Nejc
 
PČasGA1A2Tip
117:4812722PP1
119:171123EQ
225:1491222EQ
226:292311EQ
233:49128EQ
235:312324EQ
343:041222EQ
346:4812229EQ
350:33425EQ
353:022422EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
16:491115EQ
118:4215EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
17:2762KNEE
226:5642HOLD
227:39122DELAY
229:4572BOARD
238:25252IL-EQ
347:34142CROSS
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
117:442TOO-M
220:31112BOARD
344:19242KNEE
348:0692HI-ST
 
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[2] 40:000
20[3] 40:00[3] 60:000
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[3] 60:000


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled