ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:11
Tekmovanje:2011 W.C. U18 - div. I sk.B
Lokacija:Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO
Datum / ura:15.04.2011 / 15:00
Glavni sodnik:GARDA Raimonds - LAT
Sodnik:HÜTTER Andreas - AUT
Sodnik:KOROŠEC Gregor - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

Poljska Belorusija
1
REZULTAT
8
14
STRELI
41
#1, SKRABALAK, Mateusz [G]
#25, BIALEK, Lukasz [G]
#2, BULANOWSKI, Lukasz
#4, SZANIAWSKI, Karol
#5, SORDON, Mateusz
#6, GIMINSKI, Jakub
#7, GACEK, Lukasz
#8, STASIEWICZ, Jakub
#9, BACA, Sebastian
#10, GACZOL, Dariusz
#11, HUZARASKI, Piotr
#12, STOPINSKI, Filip
#13, WISNIEWSKI, Marcin
#14, PAWELSKI, Martin
#15, STARZYNSKI, Filip
#16, KALINOWSKI, Michal
#17, KAPICA, Daniel
#18, NALEWAJKA, Lukasz
#19, DOMOGALA, Adam
#21, PESTA, Filip
#22, NALEWAJKA, Radoslaw
#23, ZAROTYNSKI, Damian
POSTAVA
#1, SHELEPNYOV, Yan [G]
#25, STEPANOV, Sergei [G]
#2, ZNAKHARENKO, Dmitri
#3, ZOZON, Bogdan
#5, FILIPPOV, Oleg
#6, ZHURAVLYOV, Vladislav
#7, DUNAYEV, Ivan
#8, ANIKIN, Roman
#9, KOLENCHUKOV, Roman
#10, SAFIN, Renat
#11, PECHUR, Pavel
#14, LISOVETS, Yevgeni
#15, KAZAKEVICH, Pavel
#16, DRINDROZHIK, Artur
#17, PRUS, Mikhail
#18, ZHELENEROVSKI, Dmitri
#19, GAVRUS, Artur
#21, ZAVINOVSKI, Alexei
#22, KRAVCHENKO, Andrei
#23, KLIMENKO, Maxim
#24, SAMOKHIN, Yevgeni
 
PČasGA1A2Tip
228:541568PP1
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
15:287EQ
19:46146EQ
119:1324157EQ
119:2319911EQ
234:15618EQ
343:331911PP1
354:27219PP1
355:27162210EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
16:55152CROSS
112:11102TRIP
114:1062HOOK
224:4162HOLD
231:04172HOOK
342:59102INTRF
345:33232ROUGH
349:4982ROUGH
354:01112CROSS
359:09102TRIP
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
16:5552SLASH
222:17182HOLD
227:41152TRIP
235:152110MISC
235:15212CHE-H
235:2622HOOK
238:06102CHE-H
238:061010MISC
345:3322ROUGH
 
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[1] 09:486
25[1] 09:48[3] 60:0035
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
25[1] 00:00[3] 60:0014


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled