ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:5
Tekmovanje:EIH CHALLENGE
Lokacija:Budimpešta
Datum / ura:12.11.2006 / 14:00
Glavni sodnik:HALASSY György - HUN
Linijski sodnik:WOLF Laszlo - HUN
Linijski sodnik:LOOS Mathieu - FRA
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

SLOVENIJA LITVA
5
REZULTAT
2
#20, SILA, Aleš [G]
#28, MIŠIČ, Matej [G]
#2, KOVAČEVIČ, Sabahudin
#3, SVETE, Žiga
#5, PAVLIN, Žiga
#6, GROZNIK, Boštjan
#7, LOBODA, Jan
#8, TERGLAV, Edo
#9, STRAŠNIK, Borut
#10, BEVK, Metod
#12, BREMEC, Miha
#14, HOČEVAR, Matej
#16, HAFNER, Milan
#17, MUŠIČ, Aleš
#18, KRALJ, Jure
#19, BADIURA, Matej
#21, AVGUSTINČIČ, Jaka
#22, JAPELJ, Nejc
#23, MANFREDA, Marjan
#24, HEBAR, Andrej
#27, MILOVANOVIČ, Jakob
POSTAVA
#20, JAKSYS, Lukas [G]
#25, KUZMICIUS, Arturas [G]
#2, VEZELIS, Justinas
#3, KIERAS, Mindaugas
#4, NAUSEDA, Petras
#6, KATULIS, Arturas
#8, VYSNIAUSKAS, Tomas
#9, BAUBA, Egidijus
#10, VISOCKAS, Algimantas
#11, STRIMAITIS, Raimondas
#12, TAMKEVICIUS, Paulius
#13, KAMINSKAS, Andrius
#14, SLIKAS, Karolis
#15, ALIUKONIS, Rolandas
#16, KUMELIAUSKAS, Tadas
#17, VERENIS, Povilas
#18, VAICIUKEVICIUS, Dalius
#19, LELENAS, Darius
#21, SLIKAS, Martynas
#22, KULEVICIUS, Dovydas
#23, KULIESIUS, Sarunas
#24, SVEDAVICIUS, Arturas
 
PČasGA1A2Tip
118:07197
227:58225
236:12212416PP
239:10145
342:06181722
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
226:16622PP
355:00213
 
PČasŠt.DolžinaKoda
18:34202TRIP
111:35242ROUGH
220:2162HOLD
223:35232ELBOW
225:5032CROSS
229:41162ROUGH
231:5432HOOK
237:49192ROUGH
342:2462KNEE
348:52182CROSS
351:46272BOARD
353:16122HO-ST
356:45122SLASH
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
10:5932HOOK
11:5662CHARG
111:35132SLASH
115:37910MISC
115:3792ELBOW
235:37152HOOK
237:49142HOOK
343:08232HOLD
353:25152TRIP
358:581320GA-MIS
358:58132TRIP
 
[1] 0:00, 20
VRATARJI
[1] 0:00, 25


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled