Sezona 2016/2017, tekmovanje Alps Hockey Leauge 16/17

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.04.201720:30Stadio Odegar - Asiago - ITAfinaleAsiago Hockey 19353 : 4
[zapisnik]
Rittner Buam
05.04.201720:00Arena Ritten - Klobenstein - ITAfinaleRittner Buam2 : 0
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
03.04.201720:30Stadio Odegar - Asiago - ITAfinaleAsiago Hockey 19354 : 2
[zapisnik]
Rittner Buam
01.04.201720:00Arena Ritten - Klobenstein - ITAfinaleRittner Buam4 : 1
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.03.201720:30Stadio Odegar - Asiago - ITApolfinaleAsiago Hockey 19354 : 2
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
28.03.201720:30Stadio Olimpico - Cortina - ITApolfinaleSportivi Ghiaccio Cortina2 : 4
[zapisnik]
Rittner Buam
28.03.201718:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHDD Sij Acroni Jesenice3 : 4
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
25.03.201720:30Stadio Odegar - Asiago - ITApolfinaleAsiago Hockey 19352 : 4
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
25.03.201720:00Arena Ritten - Klobenstein - ITApolfinaleRittner Buam7 : 1
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
22.03.201720:30Stadio Olimpico - Cortina - ITApolfinaleSportivi Ghiaccio Cortina2 : 5
[zapisnik]
Rittner Buam
22.03.201718:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHDD Sij Acroni Jesenice6 : 4
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
18.03.201720:30Stadio Odegar - Asiago - ITApolfinaleAsiago Hockey 19355 : 1
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
18.03.201720:00Arena Ritten - Klobenstein - ITApolfinaleRittner Buam2 : 4
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.03.201719:30Rheinhalle - Lustenau - AUTčetrtfinaleEHC Alge Elastic Lustenau0 : 5
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
08.03.201720:30Stadio Odegar - Asiago - ITAčetrtfinaleAsiago Hockey 19354 : 2
[zapisnik]
VEU Feldkirch
08.03.201720:30Rienzstadion - Bruneck - ITAčetrtfinaleHC Pustertal1 : 3
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
08.03.201720:00Arena Ritten - Klobenstein - ITAčetrtfinaleRittner Buam3 : 0
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
08.03.201718:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHDD Sij Acroni Jesenice2 : 3
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
04.03.201720:30Stadio Olimpico - Cortina - ITAčetrtfinaleSportivi Ghiaccio Cortina4 : 3
[zapisnik]
HC Pustertal
04.03.201719:30Rheinhalle - Lustenau - AUTčetrtfinaleEHC Alge Elastic Lustenau3 : 4
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
04.03.201719:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUTčetrtfinaleVEU Feldkirch3 : 4
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
04.03.201719:30Würth Arena - Egna - ITAčetrtfinaleHC Neumarkt Riwega3 : 4
[zapisnik]
Rittner Buam
01.03.201720:30Stadio Odegar - Asiago - ITAčetrtfinaleAsiago Hockey 19355 : 2
[zapisnik]
VEU Feldkirch
01.03.201720:30Rienzstadion - Bruneck - ITAčetrtfinaleHC Pustertal2 : 3
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
01.03.201719:30Arena Ritten - Klobenstein - ITAčetrtfinaleRittner Buam5 : 2
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
01.03.201718:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHDD Sij Acroni Jesenice3 : 2
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.02.201719:30Würth Arena - Egna - ITA4. (redni del)HC Neumarkt Riwega4 : 3
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
25.02.201719:30Eishalle - Zell am See - AUT4. (redni del)EHC Zell am See7 : 2
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.02.201719:30Volksgarten - Salzburg - AUT3. (redni del)EC Red Bull Salzburg II4 : 2
[zapisnik]
HC Gherdeina
25.02.201719:30Stadio Odegar - Asiago - ITA3. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina0 : 5
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.02.201718:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice3 : 4
[zapisnik]
VEU Feldkirch
25.02.201718:30Rienzstadion - Bruneck - ITA2. (redni del)HC Pustertal5 : 0
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
25.02.201718:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA2. (redni del)Rittner Buam4 : 3
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.02.201720:30Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA3. (redni del)Fassa Falcons3 : 5
[zapisnik]
HC Gherdeina
23.02.201720:30Stadio Olimpico - Cortina - ITA3. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina4 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.02.201720:30Stadio Odegar - Asiago - ITA2. (redni del)Asiago Hockey 19357 : 2
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
23.02.201720:30Rienzstadion - Bruneck - ITA2. (redni del)HC Pustertal3 : 4
[zapisnik]
Rittner Buam
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.02.201719:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA4. (redni del)WSV Sterzing Eissport4 : 1
[zapisnik]
EHC Zell am See
22.02.201719:30Sportpark - Kitzbühel - AUT4. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel4 : 5
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.02.201720:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA3. (redni del)HC Gherdeina1 : 4
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.02.201719:30Rheinhalle - Lustenau - AUT2. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau1 : 5
[zapisnik]
Rittner Buam
21.02.201719:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT2. (redni del)VEU Feldkirch2 : 4
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
21.02.201718:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice4 : 2
[zapisnik]
HC Pustertal
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.02.201720:30Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA3. (redni del)Fassa Falcons3 : 4
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.02.201720:30Stadio Odegar - Asiago - ITA2. (redni del)Asiago Hockey 19355 : 2
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.02.201719:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA4. (redni del)WSV Sterzing Eissport5 : 1
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.02.201719:30Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EHC Bregenzerwald2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.02.201719:30Rienzstadion - Bruneck - ITA2. (redni del)HC Pustertal5 : 2
[zapisnik]
VEU Feldkirch
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.02.201718:30Würth Arena - Egna - ITA4. (redni del)HC Neumarkt Riwega7 : 0
[zapisnik]
EC KAC II
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.02.201718:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA2. (redni del)Rittner Buam1 : 2
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201720:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA3. (redni del)HC Gherdeina5 : 3
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201719:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT4. (redni del)EC KAC II0 : 5
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
16.02.201719:30Eishalle - Zell am See - AUT4. (redni del)EHC Zell am See2 : 4
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201719:30Volksgarten - Salzburg - AUT3. (redni del)EC Red Bull Salzburg II7 : 2
[zapisnik]
Fassa Falcons
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201719:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA2. (redni del)Rittner Buam0 : 3
[zapisnik]
HC Pustertal
16.02.201718:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice3 : 2
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.02.201719:30Volksgarten - Salzburg - AUT3. (redni del)EC Red Bull Salzburg II2 : 5
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.02.201720:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA4. (redni del)WSV Sterzing Eissport4 : 1
[zapisnik]
EC KAC II
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.02.201720:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA3. (redni del)HC Gherdeina2 : 1
[zapisnik]
Fassa Falcons
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.02.201720:30Stadio Odegar - Asiago - ITA2. (redni del)Asiago Hockey 19352 : 4
[zapisnik]
HC Pustertal
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.02.201719:30Würth Arena - Egna - ITA4. (redni del)HC Neumarkt Riwega2 : 1
[zapisnik]
EHC Zell am See
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.02.201719:30Rheinhalle - Lustenau - AUT2. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau5 : 2
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
14.02.201719:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT2. (redni del)VEU Feldkirch2 : 6
[zapisnik]
Rittner Buam
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.02.201720:00Sportpark - Kitzbühel - AUT4. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel1 : 2
[zapisnik]
EHC Zell am See
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.02.201719:30Rheinhalle - Lustenau - AUT2. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau2 : 5
[zapisnik]
VEU Feldkirch
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
10.02.201719:30Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EHC Bregenzerwald3 : 5
[zapisnik]
Fassa Falcons
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.02.201719:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT4. (redni del)EC KAC II4 : 6
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.02.201719:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT2. (redni del)VEU Feldkirch5 : 2
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.02.201720:30Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA3. (redni del)Fassa Falcons7 : 3
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
04.02.201720:30Stadio Olimpico - Cortina - ITA3. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina8 : 2
[zapisnik]
HC Gherdeina
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.02.201720:30Stadio Odegar - Asiago - ITA2. (redni del)Asiago Hockey 19353 : 0
[zapisnik]
VEU Feldkirch
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.02.201720:00Sportpark - Kitzbühel - AUT4. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel3 : 1
[zapisnik]
EC KAC II
04.02.201719:30Eishalle - Zell am See - AUT4. (redni del)EHC Zell am See4 : 3
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.02.201719:30Rienzstadion - Bruneck - ITA2. (redni del)HC Pustertal5 : 4
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
04.02.201718:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA2. (redni del)Rittner Buam3 : 2
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.02.201720:30Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA3. (redni del)Fassa Falcons4 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.02.201719:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT4. (redni del)EC KAC II2 : 3
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.02.201719:30Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EHC Bregenzerwald4 : 8
[zapisnik]
HC Gherdeina
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.02.201718:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice3 : 1
[zapisnik]
Rittner Buam
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
31.01.201720:00Sportpark - Kitzbühel - AUT4. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel2 : 3
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
31.01.201719:30Rheinhalle - Lustenau - AUT2. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau0 : 1
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
31.01.201719:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT2. (redni del)VEU Feldkirch2 : 6
[zapisnik]
HC Pustertal
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.01.201720:30Stadio Olimpico - Cortina - ITA3. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina3 : 0
[zapisnik]
Fassa Falcons
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.01.201720:30Stadio Odegar - Asiago - ITA2. (redni del)Asiago Hockey 19353 : 4
[zapisnik]
Rittner Buam
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.01.201719:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA4. (redni del)WSV Sterzing Eissport7 : 2
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.01.201719:30Volksgarten - Salzburg - AUT3. (redni del)EC Red Bull Salzburg II3 : 1
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.01.201719:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT2. (redni del)VEU Feldkirch1 : 4
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
28.01.201719:30Rheinhalle - Lustenau - AUT2. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau4 : 3
[zapisnik]
HC Pustertal
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.01.201713:40Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT4. (redni del)EC KAC II1 : 3
[zapisnik]
EHC Zell am See
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.01.201720:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA3. (redni del)HC Gherdeina5 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.01.201720:30Rienzstadion - Bruneck - ITA2. (redni del)HC Pustertal1 : 2
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.01.201719:30Würth Arena - Egna - ITA4. (redni del)HC Neumarkt Riwega3 : 0
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.01.201719:30Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EHC Bregenzerwald6 : 4
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.01.201719:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA2. (redni del)Rittner Buam6 : 1
[zapisnik]
VEU Feldkirch
25.01.201718:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice2 : 4
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.01.201719:30Eishalle - Zell am See - AUT4. (redni del)EHC Zell am See2 : 1
[zapisnik]
EC KAC II
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.01.201719:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See1 : 6
[zapisnik]
VEU Feldkirch
21.01.201718:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice5 : 0
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
21.01.201714:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC II3 : 6
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
19.01.201720:30Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA1. (redni del)Fassa Falcons3 : 4
[zapisnik]
HC Pustertal
19.01.201720:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Asiago Hockey 19353 : 2
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
19.01.201719:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega3 : 2
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
18.01.201720:00Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel1 : 9
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
18.01.201719:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald6 : 7
[zapisnik]
EC KAC II
17.01.201720:30Stadio Olimpico - Cortina - ITA1. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina4 : 5
[zapisnik]
HC Gherdeina
17.01.201720:30Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA1. (redni del)Fassa Falcons2 : 8
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
17.01.201719:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See4 : 3
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
15.01.201714:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC II3 : 4
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
14.01.201720:30Stadio Olimpico - Cortina - ITA1. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina5 : 0
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
14.01.201720:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina5 : 0
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
14.01.201720:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)Asiago Hockey 19356 : 0
[zapisnik]
VEU Feldkirch
14.01.201719:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau5 : 2
[zapisnik]
Fassa Falcons
14.01.201719:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)WSV Sterzing Eissport3 : 2
[zapisnik]
EHC Zell am See
13.01.201720:30Rienzstadion - Bruneck - ITA1. (redni del)HC Pustertal6 : 2
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
10.01.201720:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel3 : 1
[zapisnik]
Fassa Falcons
10.01.201720:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)WSV Sterzing Eissport2 : 1
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
10.01.201719:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA1. (redni del)Rittner Buam3 : 5
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
10.01.201719:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg II1 : 2
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
10.01.201719:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch0 : 4
[zapisnik]
HC Gherdeina
07.01.201720:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Asiago Hockey 19358 : 1
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
07.01.201720:30Stadio Olimpico - Cortina - ITA1. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina7 : 3
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
07.01.201719:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg II5 : 3
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
07.01.201719:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See2 : 4
[zapisnik]
Rittner Buam
07.01.201718:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice7 : 1
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
07.01.201714:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC II1 : 4
[zapisnik]
HC Pustertal
04.01.201720:45Stadio Olimpico - Cortina - ITA1. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina2 : 5
[zapisnik]
HC Pustertal
04.01.201720:45Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA1. (redni del)Fassa Falcons3 : 4
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
04.01.201720:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina4 : 2
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
04.01.201720:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Asiago Hockey 19351 : 4
[zapisnik]
Rittner Buam
04.01.201719:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg II6 : 2
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
04.01.201719:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See3 : 0
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
03.01.201719:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau6 : 3
[zapisnik]
EC KAC II
03.01.201719:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch3 : 4
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
02.01.201720:45Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA1. (redni del)Fassa Falcons1 : 4
[zapisnik]
Rittner Buam
02.01.201720:30Rienzstadion - Bruneck - ITA1. (redni del)HC Pustertal3 : 0
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
02.01.201720:00Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel3 : 1
[zapisnik]
EHC Zell am See
02.01.201719:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega3 : 4
[zapisnik]
HC Gherdeina
02.01.201719:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald6 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
02.01.201719:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau3 : 0
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
02.01.201719:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch8 : 2
[zapisnik]
EC KAC II
29.12.201620:45Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA1. (redni del)Fassa Falcons7 : 2
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
29.12.201620:45Stadio Olimpico - Cortina - ITA1. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina4 : 1
[zapisnik]
EHC Zell am See
29.12.201620:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Asiago Hockey 19355 : 3
[zapisnik]
EC KAC II
29.12.201620:00Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel2 : 4
[zapisnik]
HC Pustertal
29.12.201619:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega0 : 3
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
29.12.201619:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg II1 : 2
[zapisnik]
HC Gherdeina
29.12.201618:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA1. (redni del)Rittner Buam1 : 3
[zapisnik]
VEU Feldkirch
28.12.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald1 : 2
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
27.12.201620:30Rienzstadion - Bruneck - ITA1. (redni del)HC Pustertal3 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
27.12.201619:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC II1 : 5
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
26.12.201620:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina2 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
26.12.201620:00Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel3 : 2
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
26.12.201619:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See3 : 6
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
26.12.201619:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice8 : 3
[zapisnik]
Fassa Falcons
26.12.201618:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA1. (redni del)Rittner Buam4 : 1
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
26.12.201618:00Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch4 : 1
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
22.12.201620:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)WSV Sterzing Eissport3 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
22.12.201619:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA1. (redni del)Rittner Buam3 : 2
[zapisnik]
EC KAC II
21.12.201619:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice2 : 0
[zapisnik]
EHC Zell am See
20.12.201620:30Rienzstadion - Bruneck - ITA1. (redni del)HC Pustertal1 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
20.12.201619:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC II3 : 2
[zapisnik]
HC Gherdeina
18.12.201618:30Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA1. (redni del)Fassa Falcons5 : 4
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
17.12.201620:30Stadio Olimpico - Cortina - ITA1. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina7 : 2
[zapisnik]
VEU Feldkirch
17.12.201620:30Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA1. (redni del)Fassa Falcons4 : 3
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
17.12.201620:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Asiago Hockey 19354 : 0
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
17.12.201619:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See4 : 5
[zapisnik]
HC Pustertal
17.12.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau2 : 6
[zapisnik]
HC Gherdeina
16.12.201619:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice1 : 2
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
15.12.201619:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA1. (redni del)Rittner Buam5 : 4
[zapisnik]
HC Gherdeina
14.12.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald5 : 2
[zapisnik]
Fassa Falcons
13.12.201619:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega4 : 5
[zapisnik]
Rittner Buam
10.12.201620:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina3 : 1
[zapisnik]
Fassa Falcons
10.12.201620:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Asiago Hockey 19352 : 1
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
10.12.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald6 : 4
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
10.12.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch1 : 4
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
10.12.201619:30Rienzstadion - Bruneck - ITA1. (redni del)HC Pustertal1 : 0
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
10.12.201619:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)WSV Sterzing Eissport4 : 1
[zapisnik]
Rittner Buam
08.12.201619:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See3 : 4
[zapisnik]
Fassa Falcons
07.12.201619:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega3 : 4
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
07.12.201619:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA1. (redni del)Rittner Buam2 : 0
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
07.12.201619:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice4 : 3
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
07.12.201619:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC II2 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
06.12.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau4 : 2
[zapisnik]
HC Pustertal
06.12.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch4 : 3
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
04.12.201617:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg II0 : 5
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
03.12.201620:30Stadio Olimpico - Cortina - ITA1. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina4 : 1
[zapisnik]
EC KAC II
03.12.201620:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina1 : 4
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
03.12.201619:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg II5 : 2
[zapisnik]
Fassa Falcons
03.12.201619:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See3 : 4
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
03.12.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald5 : 3
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
03.12.201619:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel0 : 4
[zapisnik]
VEU Feldkirch
03.12.201618:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega3 : 0
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
03.12.201618:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA1. (redni del)Rittner Buam3 : 0
[zapisnik]
HC Pustertal
30.11.201620:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)WSV Sterzing Eissport3 : 1
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
30.11.201619:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg II4 : 0
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
29.11.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch5 : 6
[zapisnik]
Rittner Buam
26.11.201620:30Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA1. (redni del)Fassa Falcons0 : 4
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
26.11.201620:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina1 : 6
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
26.11.201619:30Rienzstadion - Bruneck - ITA1. (redni del)HC Pustertal3 : 2
[zapisnik]
VEU Feldkirch
26.11.201619:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)WSV Sterzing Eissport2 : 0
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
26.11.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald4 : 1
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
26.11.201618:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA1. (redni del)Rittner Buam3 : 1
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
26.11.201614:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC II4 : 12
[zapisnik]
EHC Zell am See
23.11.201620:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Asiago Hockey 19353 : 2
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
23.11.201620:30Rienzstadion - Bruneck - ITA1. (redni del)HC Pustertal4 : 2
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
23.11.201619:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC II3 : 6
[zapisnik]
Fassa Falcons
23.11.201619:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA1. (redni del)Rittner Buam3 : 2
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
22.11.201619:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See3 : 2
[zapisnik]
HC Gherdeina
22.11.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau4 : 5
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
19.11.201620:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina2 : 5
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
19.11.201620:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Asiago Hockey 19353 : 2
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
19.11.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald2 : 3
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
19.11.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch8 : 2
[zapisnik]
Fassa Falcons
19.11.201619:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See4 : 2
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
19.11.201618:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice2 : 3
[zapisnik]
HC Pustertal
19.11.201614:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC II1 : 3
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
16.11.201620:30Rienzstadion - Bruneck - ITA1. (redni del)HC Pustertal3 : 1
[zapisnik]
HC Gherdeina
16.11.201620:30Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA1. (redni del)Fassa Falcons5 : 3
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
16.11.201619:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega2 : 3
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
16.11.201619:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel1 : 0
[zapisnik]
EC KAC II
16.11.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald2 : 4
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
15.11.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch2 : 6
[zapisnik]
EHC Zell am See
13.11.201617:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau5 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
12.11.201620:30Stadio Olimpico - Cortina - ITA1. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina4 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
12.11.201620:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina4 : 3
[zapisnik]
EHC Zell am See
12.11.201620:30Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA1. (redni del)Fassa Falcons5 : 0
[zapisnik]
EC KAC II
12.11.201619:30Rienzstadion - Bruneck - ITA1. (redni del)EHC Bregenzerwald2 : 6
[zapisnik]
HC Pustertal
12.11.201619:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)WSV Sterzing Eissport4 : 2
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
12.11.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau0 : 3
[zapisnik]
Rittner Buam
12.11.201618:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega4 : 5
[zapisnik]
VEU Feldkirch
12.11.201618:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice2 : 3
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
09.11.201620:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina0 : 4
[zapisnik]
HC Pustertal
09.11.201620:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)WSV Sterzing Eissport6 : 2
[zapisnik]
Fassa Falcons
09.11.201620:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Asiago Hockey 19358 : 3
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
09.11.201620:30Stadio Olimpico - Cortina - ITA1. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina1 : 3
[zapisnik]
Rittner Buam
09.11.201619:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice1 : 0
[zapisnik]
EC KAC II
09.11.201619:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg II4 : 3
[zapisnik]
VEU Feldkirch
05.11.201619:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See6 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
05.11.201619:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel1 : 5
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
05.11.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch4 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
30.10.201617:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg II4 : 3
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
29.10.201620:30Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA1. (redni del)Fassa Falcons2 : 5
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
29.10.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald6 : 4
[zapisnik]
HC Gherdeina
29.10.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch2 : 3
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
29.10.201619:30Rienzstadion - Bruneck - ITA1. (redni del)HC Pustertal3 : 2
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
29.10.201619:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)WSV Sterzing Eissport8 : 2
[zapisnik]
EC KAC II
29.10.201619:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg II1 : 4
[zapisnik]
Rittner Buam
29.10.201618:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega4 : 0
[zapisnik]
EHC Zell am See
26.10.201620:30Stadio Olimpico - Cortina - ITA1. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina7 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
26.10.201620:30Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA1. (redni del)Fassa Falcons2 : 5
[zapisnik]
VEU Feldkirch
26.10.201619:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel2 : 4
[zapisnik]
HC Gherdeina
26.10.201619:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg II3 : 2
[zapisnik]
HC Pustertal
26.10.201619:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega8 : 1
[zapisnik]
EC KAC II
26.10.201619:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice5 : 6
[zapisnik]
Rittner Buam
25.10.201619:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See4 : 1
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
25.10.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau4 : 2
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
22.10.201620:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Asiago Hockey 19351 : 2
[zapisnik]
HC Pustertal
22.10.201620:30Stadio Olimpico - Cortina - ITA1. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina1 : 2
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
22.10.201620:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina3 : 6
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
22.10.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau10 : 3
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
22.10.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch3 : 0
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
22.10.201619:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg II3 : 4
[zapisnik]
EHC Zell am See
22.10.201618:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA1. (redni del)Rittner Buam8 : 1
[zapisnik]
Fassa Falcons
19.10.201620:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Asiago Hockey 19354 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
19.10.201619:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel2 : 5
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
18.10.201619:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC II1 : 10
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
16.10.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC II3 : 7
[zapisnik]
VEU Feldkirch
16.10.201618:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA1. (redni del)Rittner Buam4 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
16.10.201618:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice2 : 1
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
15.10.201619:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel0 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
15.10.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald1 : 3
[zapisnik]
EHC Zell am See
15.10.201619:30Rienzstadion - Bruneck - ITA1. (redni del)HC Pustertal4 : 1
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
15.10.201619:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)WSV Sterzing Eissport1 : 3
[zapisnik]
HC Gherdeina
15.10.201618:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC II1 : 4
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
15.10.201618:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice3 : 2
[zapisnik]
VEU Feldkirch
15.10.201618:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega4 : 3
[zapisnik]
Fassa Falcons
15.10.201618:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA1. (redni del)Rittner Buam3 : 2
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
12.10.201620:30Rienzstadion - Bruneck - ITA1. (redni del)HC Pustertal7 : 2
[zapisnik]
Fassa Falcons
12.10.201620:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)WSV Sterzing Eissport4 : 1
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
12.10.201620:30Stadio Olimpico - Cortina - ITA1. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina4 : 1
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
12.10.201620:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina3 : 4
[zapisnik]
Rittner Buam
12.10.201619:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg II5 : 0
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
11.10.201619:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See2 : 5
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
08.10.201620:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina4 : 5
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
08.10.201620:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Asiago Hockey 19354 : 0
[zapisnik]
Fassa Falcons
08.10.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau4 : 0
[zapisnik]
EHC Zell am See
08.10.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch4 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
08.10.201618:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice3 : 0
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
08.10.201618:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC II2 : 1
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
08.10.201618:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega3 : 4
[zapisnik]
HC Pustertal
08.10.201618:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA1. (redni del)Rittner Buam4 : 2
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
05.10.201620:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)WSV Sterzing Eissport4 : 5
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
05.10.201620:30Rienzstadion - Bruneck - ITA1. (redni del)HC Pustertal3 : 2
[zapisnik]
Rittner Buam
05.10.201620:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina1 : 3
[zapisnik]
VEU Feldkirch
05.10.201619:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg II5 : 4
[zapisnik]
EC KAC II
05.10.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald5 : 3
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
04.10.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau4 : 3
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
04.10.201619:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See3 : 5
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
02.10.201618:30Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA1. (redni del)Fassa Falcons2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
01.10.201620:30Stadio Olimpico - Cortina - ITA1. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina2 : 1
[zapisnik]
Fassa Falcons
01.10.201620:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Asiago Hockey 19352 : 1
[zapisnik]
HC Gherdeina
01.10.201619:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)WSV Sterzing Eissport2 : 5
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
01.10.201619:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel6 : 5
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
01.10.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau2 : 3
[zapisnik]
VEU Feldkirch
01.10.201619:30Rienzstadion - Bruneck - ITA1. (redni del)HC Pustertal1 : 2
[zapisnik]
EC KAC II
01.10.201618:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega3 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
01.10.201618:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA1. (redni del)Rittner Buam3 : 0
[zapisnik]
EHC Zell am See
28.09.201620:30Rienzstadion - Bruneck - ITA1. (redni del)HC Pustertal4 : 0
[zapisnik]
EHC Zell am See
28.09.201620:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina2 : 7
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
28.09.201619:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg II4 : 1
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
28.09.201619:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega1 : 5
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
28.09.201619:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC II0 : 7
[zapisnik]
Rittner Buam
28.09.201619:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel4 : 2
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
28.09.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald3 : 4
[zapisnik]
VEU Feldkirch
27.09.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch4 : 2
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
24.09.201620:30Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA1. (redni del)Fassa Falcons5 : 0
[zapisnik]
HC Gherdeina
24.09.201620:30Stadio Olimpico - Cortina - ITA1. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina2 : 0
[zapisnik]
Asiago Hockey 1935
24.09.201619:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)WSV Sterzing Eissport1 : 3
[zapisnik]
HC Pustertal
24.09.201619:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See1 : 2
[zapisnik]
EC KAC II
24.09.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau5 : 3
[zapisnik]
EC Stadtwerke Kitzbühel
24.09.201618:30Arena Ritten - Klobenstein - ITA1. (redni del)Rittner Buam6 : 2
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
24.09.201618:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice4 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg II
21.09.201620:30Stadio Olimpico - Cortina - ITA1. (redni del)Sportivi Ghiaccio Cortina1 : 6
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
21.09.201620:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina5 : 2
[zapisnik]
EC KAC II
21.09.201619:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega2 : 1
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
21.09.201619:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel4 : 7
[zapisnik]
Rittner Buam
20.09.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch5 : 6
[zapisnik]
HC Pustertal
20.09.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau4 : 2
[zapisnik]
WSV Sterzing Eissport
18.09.201618:30Stadio Gianmario Scola - Canazei - ITA1. (redni del)Fassa Falcons1 : 3
[zapisnik]
EHC Zell am See
17.09.201620:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Asiago Hockey 19351 : 4
[zapisnik]
EHC Zell am See
17.09.201619:30Rienzstadion - Bruneck - ITA1. (redni del)HC Pustertal3 : 1
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
17.09.201619:30Sterzinger Weihenstephan Arena - Sterzing - ITA1. (redni del)WSV Sterzing Eissport3 : 6
[zapisnik]
VEU Feldkirch
17.09.201619:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC Stadtwerke Kitzbühel2 : 1
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
17.09.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald1 : 2
[zapisnik]
Rittner Buam
17.09.201618:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC II2 : 4
[zapisnik]
Sportivi Ghiaccio Cortina
17.09.201618:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice8 : 2
[zapisnik]
HC Gherdeina








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled