Sezona 2016/2017, tekmovanje DP Kadeti U-16 16/17

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Hk Olimpija2113104389454420321,35%91,14%45
2HD mladi Jesenice2113200696484819615,31%90,91%43
3Hk Slavija Junior2111301681562518816,47%87,64%40
4SKHL Crvena Zvezda211200278463213209,09%86,67%38
5Hk MK Bled2110103798742425913,40%88,24%35
6Hk Triglav218000137999-2017716,67%80,26%24
7HDK Maribor2142001559137-7833310,00%74,56%16
8Team Zagreb2131001761125-6429918,52%81,25%11


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.04.201717:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Slavija Junior3 - 2
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
26.03.201714:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOrazvrstitevSKHL Crvena Zvezda3 - 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
25.03.201717:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD mladi Jesenice2 - 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
25.03.201716:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Slavija Junior2 - 0
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
21.03.201718:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija2 - 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
14.03.201718:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Slavija Junior1 - 8
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
14.03.201716:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleSKHL Crvena Zvezda1 - 11
[zapisnik]
Hk Olimpija
12.03.201717:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija5 - 1
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
11.03.201717:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD mladi Jesenice6 - 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
07.03.201716:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Slavija Junior4 - 0
[zapisnik]
Hk Triglav

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled