Sezona 2016/2017, tekmovanje EBEL 16/17

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.04.201720:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTfinaleEC KAC2 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
04.04.201720:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTfinaleUPC Vienna Capitals7 : 5
[zapisnik]
EC KAC
02.04.201717:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTfinaleEC KAC4 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
31.03.201720:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTfinaleUPC Vienna Capitals4 : 1
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.03.201714:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTpolfinaleEC KAC4 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.03.201719:45Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
21.03.201719:45Villacher Stadthalle - Beljak - AUTpolfinaleEC KAC4 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
21.03.201719:45Palaonda - Bolzano - ITApolfinaleHC Bolzano Südtirol1 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
19.03.201718:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTpolfinaleUPC Vienna Capitals1 : 0
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
19.03.201717:00Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
17.03.201719:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTpolfinaleEC KAC1 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
17.03.201719:45Palaonda - Bolzano - ITApolfinaleHC Bolzano Südtirol2 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
15.03.201719:45Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg4 : 1
[zapisnik]
EC KAC
14.03.201719:45Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTpolfinaleUPC Vienna Capitals4 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.03.201719:45Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg3 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
07.03.201719:45Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleEHC Liwest Linz3 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
05.03.201717:30Palaonda - Bolzano - ITAčetrtfinaleHC Bolzano Südtirol5 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
05.03.201717:30Hostan Arena - Znojmo - CZEčetrtfinaleHC Orli Znojmo2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
05.03.201717:30Merkur Eisstadion - Graz - AUTčetrtfinaleMoser Medical Graz 99ers4 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
05.03.201717:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUTčetrtfinaleHC TWK Innsbruck2 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
03.03.201719:15Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleEHC Liwest Linz0 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
03.03.201719:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTčetrtfinaleEC KAC3 : 0
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
03.03.201719:15Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg5 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
03.03.201719:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleUPC Vienna Capitals7 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
01.03.201719:45Merkur Eisstadion - Graz - AUTčetrtfinaleMoser Medical Graz 99ers1 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
28.02.201719:45Palaonda - Bolzano - ITAčetrtfinaleHC Bolzano Südtirol3 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
28.02.201719:45Hostan Arena - Znojmo - CZEčetrtfinaleHC Orli Znojmo2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
28.02.201719:45Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUTčetrtfinaleHC TWK Innsbruck3 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
25.02.201718:30Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleEHC Liwest Linz2 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
25.02.201717:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTčetrtfinaleEC KAC4 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
25.02.201717:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleUPC Vienna Capitals5 : 0
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
25.02.201717:00Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg3 : 0
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.02.201719:45Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)Moser Medical Graz 99ers4 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
21.02.201719:45Villacher Stadthalle - Beljak - AUT3. (redni del)EC VSV7 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.02.201719:45Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Linz1 : 6
[zapisnik]
EC KAC
21.02.201719:45Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg8 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
21.02.201719:45Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.02.201712:45Hostan Arena - Znojmo - CZE3. (redni del)HC Orli Znojmo7 : 0
[zapisnik]
HDD Olimpija
19.02.201717:00Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EC Dornbirn4 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
19.02.201717:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN3. (redni del)Sapa Fehervar AV191 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
19.02.201717:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Olimpija4 : 5
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201717:00Palaonda - Bolzano - ITA2. (redni del)HC Bolzano Südtirol6 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
19.02.201717:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT2. (redni del)HC TWK Innsbruck7 : 9
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
19.02.201717:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT2. (redni del)EC KAC4 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
17.02.201719:45Palaonda - Bolzano - ITA2. (redni del)HC Bolzano Südtirol0 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
17.02.201719:30Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Linz3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.02.201719:15Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EC Dornbirn4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
17.02.201719:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Olimpija3 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.02.201719:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT2. (redni del)EC KAC4 : 0
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.02.201718:30Hostan Arena - Znojmo - CZE3. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
15.02.201719:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)Moser Medical Graz 99ers5 : 0
[zapisnik]
HDD Olimpija
15.02.201719:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN3. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 8
[zapisnik]
EC Dornbirn
15.02.201719:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT3. (redni del)EC VSV3 : 6
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.02.201719:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT2. (redni del)HC TWK Innsbruck4 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
14.02.201719:15Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
14.02.201719:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 0
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.02.201717:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT3. (redni del)EC VSV4 : 0
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.02.201719:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
04.02.201719:15Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Linz7 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
04.02.201719:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT2. (redni del)EC KAC6 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.02.201717:30Hostan Arena - Znojmo - CZE3. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
04.02.201716:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Olimpija0 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.02.201719:45Palaonda - Bolzano - ITA2. (redni del)HC Bolzano Südtirol3 : 6
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.02.201719:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)Moser Medical Graz 99ers6 : 1
[zapisnik]
EC VSV
02.02.201719:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN3. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
02.02.201719:15Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EC Dornbirn2 : 3
[zapisnik]
HDD Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.02.201719:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT2. (redni del)HC TWK Innsbruck4 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
02.02.201719:15Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.01.201717:30Hostan Arena - Znojmo - CZE3. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
29.01.201717:30Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EC Dornbirn1 : 0
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.01.201717:30Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Linz5 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
29.01.201717:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT2. (redni del)EC KAC1 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.01.201716:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Olimpija4 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.01.201716:00Palaonda - Bolzano - ITA2. (redni del)HC Bolzano Südtirol8 : 5
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.01.201719:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT3. (redni del)EC VSV1 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
27.01.201719:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN3. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 4
[zapisnik]
HDD Olimpija
27.01.201719:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)Moser Medical Graz 99ers3 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.01.201719:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT2. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 1
[zapisnik]
EC KAC
27.01.201719:15Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
27.01.201719:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
24.01.201719:15Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.01.201717:30Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EC Dornbirn2 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
22.01.201717:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN3. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 2
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.01.201717:30Palaonda - Bolzano - ITA2. (redni del)HC Bolzano Südtirol2 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
22.01.201717:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT2. (redni del)HC TWK Innsbruck2 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
22.01.201717:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT2. (redni del)EC KAC4 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.01.201716:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Olimpija1 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
20.01.201719:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)Moser Medical Graz 99ers5 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
20.01.201719:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT3. (redni del)EC VSV8 : 2
[zapisnik]
HDD Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.01.201719:15Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
20.01.201719:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals0 : 5
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.01.201718:30Hostan Arena - Znojmo - CZE3. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.01.201717:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
15.01.201717:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV191 : 5
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
15.01.201717:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz3 : 1
[zapisnik]
HDD Olimpija
15.01.201717:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
15.01.201717:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck0 : 3
[zapisnik]
EC VSV
15.01.201717:00Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol4 : 2
[zapisnik]
EC KAC
13.01.201719:33Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
13.01.201719:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
13.01.201719:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
13.01.201719:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
13.01.201719:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn5 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
13.01.201719:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
11.01.201719:45Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol3 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
11.01.201719:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
11.01.201719:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers0 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
11.01.201719:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
11.01.201719:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 0
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
11.01.201719:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 4
[zapisnik]
HDD Olimpija
08.01.201717:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 5
[zapisnik]
EC KAC
08.01.201717:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija1 : 0
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
08.01.201716:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers5 : 2
[zapisnik]
EC VSV
08.01.201715:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
07.01.201717:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
07.01.201717:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
06.01.201719:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
06.01.201719:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
06.01.201717:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
06.01.201717:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija2 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
06.01.201717:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
06.01.201716:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg8 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
04.01.201719:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
03.01.201719:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
03.01.201719:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
03.01.201719:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
03.01.201719:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
03.01.201718:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 1
[zapisnik]
EC VSV
01.01.201717:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 0
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
01.01.201717:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers5 : 0
[zapisnik]
HDD Olimpija
01.01.201717:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz7 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
01.01.201717:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn2 : 3
[zapisnik]
EC VSV
01.01.201717:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck5 : 1
[zapisnik]
EC KAC
01.01.201716:00Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol1 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
30.12.201620:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 2
[zapisnik]
EC KAC
30.12.201619:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol2 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
30.12.201619:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck1 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
30.12.201619:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
30.12.201619:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV8 : 2
[zapisnik]
HDD Olimpija
29.12.201619:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
28.12.201620:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 8
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
28.12.201619:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol6 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
28.12.201619:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 2
[zapisnik]
EC KAC
28.12.201619:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz1 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
28.12.201619:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers6 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
28.12.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija1 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
26.12.201617:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 0
[zapisnik]
HDD Olimpija
26.12.201617:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 4
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
26.12.201617:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
26.12.201617:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
26.12.201617:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 5
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
26.12.201616:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg1 : 5
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
23.12.201619:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 1
[zapisnik]
EC VSV
23.12.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 3
[zapisnik]
HDD Olimpija
23.12.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn1 : 6
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
23.12.201619:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
23.12.201618:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.12.201619:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol2 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
20.12.201619:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers2 : 5
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
20.12.201619:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
20.12.201619:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
20.12.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn0 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
20.12.201619:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz5 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
20.12.201618:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija0 : 3
[zapisnik]
EC KAC
18.12.201617:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 3
[zapisnik]
HDD Olimpija
18.12.201617:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 5
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
18.12.201617:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck1 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
18.12.201617:30Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol3 : 5
[zapisnik]
EC Dornbirn
18.12.201616:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
18.12.201615:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 1
[zapisnik]
EC VSV
16.12.201619:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
16.12.201619:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
16.12.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn1 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
16.12.201619:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
16.12.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
16.12.201619:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers4 : 0
[zapisnik]
HDD Olimpija
13.12.201619:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol5 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
13.12.201619:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 1
[zapisnik]
EC VSV
13.12.201619:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 4
[zapisnik]
EC KAC
13.12.201619:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz5 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
13.12.201619:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck1 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
12.12.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn7 : 2
[zapisnik]
HDD Olimpija
11.12.201617:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
11.12.201617:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck4 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
11.12.201617:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
11.12.201617:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
11.12.201616:00Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol6 : 1
[zapisnik]
HDD Olimpija
11.12.201615:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
09.12.201619:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
09.12.201619:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
09.12.201619:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
09.12.201619:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 5
[zapisnik]
EC Dornbirn
09.12.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
07.12.201619:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol4 : 0
[zapisnik]
EC VSV
07.12.201619:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
07.12.201619:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.12.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija2 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
07.12.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 6
[zapisnik]
EC KAC
07.12.201619:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck7 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
04.12.201617:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
04.12.201617:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
04.12.201617:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV190 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
04.12.201617:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
04.12.201614:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
03.12.201617:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija2 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
02.12.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
02.12.201619:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 2
[zapisnik]
EC VSV
02.12.201619:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers9 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
02.12.201619:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals6 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
01.12.201619:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
01.12.201619:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg7 : 2
[zapisnik]
HDD Olimpija
29.11.201619:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol4 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
29.11.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija0 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
27.11.201617:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
27.11.201617:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
27.11.201617:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija4 : 3
[zapisnik]
EC VSV
27.11.201617:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
27.11.201616:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers0 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
27.11.201615:30Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol5 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
25.11.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija3 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
25.11.201619:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 3
[zapisnik]
EC KAC
25.11.201619:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
25.11.201619:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck6 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
25.11.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
24.11.201619:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
22.11.201619:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
22.11.201619:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
22.11.201619:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 3
[zapisnik]
HDD Olimpija
22.11.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
22.11.201619:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
20.11.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija3 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
20.11.201617:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
20.11.201617:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
20.11.201617:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
20.11.201617:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV0 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
20.11.201615:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
18.11.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija2 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
18.11.201619:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz5 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
18.11.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
18.11.201619:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck4 : 3
[zapisnik]
EC VSV
18.11.201618:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
17.11.201619:30Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
15.11.201619:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
15.11.201619:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 6
[zapisnik]
HDD Olimpija
15.11.201619:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals7 : 9
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
15.11.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn2 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
15.11.201618:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
13.11.201617:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
13.11.201617:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
13.11.201616:00Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol3 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
13.11.201616:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers5 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
13.11.201616:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
13.11.201615:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 0
[zapisnik]
EC KAC
11.11.201619:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
11.11.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
11.11.201619:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck7 : 2
[zapisnik]
HDD Olimpija
11.11.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 4
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
11.11.201619:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
10.11.201619:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
08.11.201619:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
30.10.201618:30Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol4 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
30.10.201617:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo0 : 1
[zapisnik]
EC KAC
30.10.201617:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV8 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
30.10.201617:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija2 : 10
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
30.10.201617:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck4 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
30.10.201615:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn2 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
28.10.201619:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 1
[zapisnik]
EC KAC
28.10.201619:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 1
[zapisnik]
HDD Olimpija
28.10.201619:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
28.10.201619:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
28.10.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn5 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
27.10.201619:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 0
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
26.10.201619:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
26.10.201617:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 2
[zapisnik]
EC KAC
25.10.201619:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 3
[zapisnik]
EC VSV
25.10.201619:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers4 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.10.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija2 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
24.10.201619:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
23.10.201617:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija0 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
23.10.201617:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 6
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
23.10.201617:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
23.10.201616:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
23.10.201615:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers8 : 3
[zapisnik]
EC VSV
22.10.201617:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
22.10.201617:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
21.10.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 2
[zapisnik]
HDD Olimpija
21.10.201619:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
21.10.201619:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
20.10.201619:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol1 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
20.10.201619:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck2 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
18.10.201619:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
18.10.201619:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
18.10.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija3 : 6
[zapisnik]
EC KAC
18.10.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn2 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
18.10.201619:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz5 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
18.10.201619:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers3 : 0
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
16.10.201617:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV191 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
16.10.201617:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 3
[zapisnik]
HDD Olimpija
16.10.201617:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
16.10.201617:30Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol1 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
16.10.201615:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 3
[zapisnik]
EC VSV
16.10.201615:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck2 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
14.10.201619:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
14.10.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija2 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
14.10.201619:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 5
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
14.10.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
14.10.201618:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
13.10.201619:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 0
[zapisnik]
EC Dornbirn
09.10.201617:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 3
[zapisnik]
EC VSV
09.10.201617:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers4 : 3
[zapisnik]
EC KAC
09.10.201615:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz1 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
08.10.201617:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 2
[zapisnik]
HDD Olimpija
08.10.201617:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
08.10.201617:30Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol4 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.10.201619:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol4 : 1
[zapisnik]
HDD Olimpija
07.10.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
07.10.201619:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck6 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.10.201619:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
06.10.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
04.10.201619:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
02.10.201617:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 1
[zapisnik]
HDD Olimpija
02.10.201617:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers0 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
02.10.201617:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
02.10.201617:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
02.10.201616:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg1 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
02.10.201615:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
30.09.201619:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol2 : 1
[zapisnik]
EC VSV
30.09.201619:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers3 : 0
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
30.09.201619:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija3 : 8
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
30.09.201619:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck5 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
30.09.201618:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
29.09.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 1
[zapisnik]
EC KAC
27.09.201619:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers2 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
25.09.201617:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
25.09.201617:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 3
[zapisnik]
EC KAC
25.09.201617:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija4 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
25.09.201617:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
25.09.201615:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 4
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
24.09.201619:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
23.09.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
23.09.201619:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 2
[zapisnik]
EC VSV
23.09.201619:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 1
[zapisnik]
HDD Olimpija
23.09.201619:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz5 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
23.09.201619:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
22.09.201619:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
18.09.201617:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 0
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
18.09.201617:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck5 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
18.09.201617:30Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano Südtirol0 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
18.09.201617:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 1
[zapisnik]
HDD Olimpija
18.09.201615:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 0
[zapisnik]
EC KAC
16.09.201619:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)HC TWK Innsbruck8 : 7
[zapisnik]
HC Bolzano Südtirol
16.09.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn1 : 4
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
16.09.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 0
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
16.09.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Olimpija1 : 6
[zapisnik]
EC VSV
16.09.201618:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
15.09.201619:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Linz