Sezona 2015/2016, tekmovanje DP Dečki U-14 15/16

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
31.03.201617:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOfinaleHk Slavija Junior5 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.03.201618:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Olimpija6 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.03.201617:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD mladi Jesenice1 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.03.201616:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav11 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
27.03.201612:45Dvorana Bled - Bled - SLOrazvrstitevHk MK Bled5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
25.03.201617:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Olimpija5 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
24.03.201618:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor4 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.03.201618:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija1 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.03.201619:00Dvorana Celje - Celje - SLOrazvrstitevHk ECE Celje0 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.03.201614:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Slavija Junior4 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
16.03.201618:00Dvorana Bled - Bled - SLOpolfinaleHk MK Bled4 : 11
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.03.201618:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor4 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.03.201616:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija6 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
13.03.201613:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD mladi Jesenice5 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
10.03.201618:00Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleHk ECE Celje3 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
06.03.201615:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleHk Triglav0 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
06.03.201611:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Maribor2 : 10
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
03.03.201617:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Slavija Junior15 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
03.03.201617:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Olimpija17 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
03.03.201615:45Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.02.201618:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
28.02.201617:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb1 : 9
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
28.02.201613:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior10 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
28.02.201612:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 8
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
28.02.201611:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.02.2016 Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost5 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
24.02.201620:00Šalata - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak7 : 8
[zapisnik]
KHL Mladost
24.02.201618:45Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje7 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
21.02.201614:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 4
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
21.02.201613:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
21.02.201612:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje2 : 8
[zapisnik]
Hk Triglav
21.02.201612:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk Crvena Zvezda3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
21.02.201611:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
20.02.201616:00Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Crvena Zvezda7 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
16.02.201612:15Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Crvena Zvezda3 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.02.201618:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
14.02.201617:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior9 : 0
[zapisnik]
Hk ECE Celje
14.02.201614:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled9 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
14.02.201614:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost3 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
14.02.201612:20Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb4 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
07.02.201612:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 9
[zapisnik]
Hk MK Bled
07.02.201612:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav0 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
07.02.201612:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje5 : 11
[zapisnik]
KHL Mladost
07.02.201611:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
07.02.2016 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 0
[zapisnik]
KHL Zagreb
02.02.201610:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
31.01.201617:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
31.01.201614:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
31.01.201614:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 3
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
31.01.201612:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb7 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
31.01.2016 Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost5 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
27.01.201618:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 5
[zapisnik]
KHL Zagreb
24.01.201617:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 7
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
24.01.201610:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
24.01.2016 Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje0 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
19.01.201620:00Šalata - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost6 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
19.01.201618:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
17.01.201616:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija16 : 1
[zapisnik]
Hk ECE Celje
17.01.201612:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb1 : 11
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
17.01.201611:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor7 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
14.01.201618:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled8 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
12.01.201616:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 8
[zapisnik]
Hk ECE Celje
10.01.201616:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
10.01.201615:30Šalata - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost6 : 0
[zapisnik]
KHL Zagreb
10.01.201612:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
10.01.201612:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje3 : 10
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
10.01.201610:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice15 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
03.01.201614:45Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
03.01.201613:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Crvena Zvezda2 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
02.01.201614:45Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb2 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
02.01.201614:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled6 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost
27.12.201515:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
27.12.201512:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb2 : 10
[zapisnik]
Hk MK Bled
27.12.201512:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost2 : 9
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.12.201512:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje6 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
20.12.201513:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
20.12.201512:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak0 : 9
[zapisnik]
Hk Triglav
20.12.201512:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice19 : 1
[zapisnik]
Hk ECE Celje
20.12.201511:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 11
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
19.12.201516:25Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Crvena Zvezda8 : 5
[zapisnik]
KHL Mladost
13.12.201517:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
13.12.201515:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 11
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
13.12.201509:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 16
[zapisnik]
KHL Mladost
12.12.201517:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
06.12.201512:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb1 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
06.12.201512:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav12 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
05.12.201516:10Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Crvena Zvezda1 : 11
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
29.11.201516:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija12 : 2
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
29.11.201515:30Šalata - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
29.11.201512:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice7 : 6
[zapisnik]
KHL Mladost
29.11.201512:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje2 : 18
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
29.11.201511:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
28.11.201513:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 4
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
22.11.201517:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior8 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
22.11.201514:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled18 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
22.11.201512:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb3 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
22.11.201509:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija11 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
22.11.2015 Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost0 : 5
[zapisnik]
Hk ECE Celje
21.11.201511:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 6
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
15.11.201512:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak0 : 15
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.11.201512:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
15.11.201511:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 6
[zapisnik]
KHL Mladost
08.11.201514:45Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost1 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
08.11.201514:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled18 : 1
[zapisnik]
Hk ECE Celje
25.10.201517:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
25.10.201514:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior17 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
25.10.201513:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice9 : 2
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
25.10.201512:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
25.10.201512:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje4 : 19
[zapisnik]
Hk Olimpija
24.10.201516:00Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Crvena Zvezda15 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
18.10.201518:10Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
18.10.201517:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb0 : 8
[zapisnik]
KHL Mladost
18.10.201513:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
18.10.201512:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje4 : 6
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
18.10.201511:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 10
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
11.10.201517:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.10.201513:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice18 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
11.10.201512:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost5 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
11.10.201512:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje6 : 7
[zapisnik]
HDK Maribor
11.10.201511:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 6
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
04.10.201516:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 1
[zapisnik]
KHL Mladost
04.10.201515:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior6 : 4
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
04.10.201514:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled12 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
04.10.201512:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak8 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
04.10.201511:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
27.09.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje2 : 18
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
27.09.201517:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior11 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
27.09.201515:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav11 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
27.09.201512:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb1 : 14
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.09.2015 Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost0 : 5
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled