Sezona 2013/2014, tekmovanje DP Mlajši dečki 13/14

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.03.201411:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 6
[zapisnik]
HDD Bled
29.03.201414:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled3 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
26.03.201416:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
22.03.201416:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
22.03.201413:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
22.03.201412:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
22.03.201412:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb1 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
17.03.201418:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
15.03.201416:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled14 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.03.201414:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 1
[zapisnik]
Team Zagreb
14.03.201415:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice7 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
07.03.201416:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb3 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
01.03.201417:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
01.03.201413:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor0 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
01.03.201411:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
01.03.201410:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice2 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
15.02.201418:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 0
[zapisnik]
Team Zagreb
15.02.201413:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.02.201413:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice14 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
15.02.201412:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
01.02.201412:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb1 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
01.02.201411:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled2 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
01.02.201410:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
01.02.201410:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
25.01.201411:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 0
[zapisnik]
Team Zagreb
25.01.201411:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice20 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
25.01.201410:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
24.01.201418:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
14.01.201416:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled6 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
11.01.201412:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav8 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
11.01.201412:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
10.01.201416:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb1 : 8
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
08.01.201417:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
04.01.201417:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb1 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
04.01.201414:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija14 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
04.01.201414:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
04.01.201411:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice9 : 4
[zapisnik]
HDD Bled
23.12.201314:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb2 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
21.12.201313:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
21.12.201312:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
21.12.201309:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 12
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
14.12.201316:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija14 : 3
[zapisnik]
HDD Bled
14.12.201314:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled11 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
14.12.201313:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb2 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
14.12.201311:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav0 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
07.12.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
07.12.201315:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
07.12.201313:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 9
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
07.12.201310:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
30.11.201314:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
30.11.201313:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
30.11.201309:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
23.11.201314:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
23.11.201312:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice13 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
23.11.201312:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb7 : 6
[zapisnik]
HDD Bled
23.11.201312:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
16.11.201314:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior16 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
16.11.201313:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
16.11.201313:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor6 : 9
[zapisnik]
Team Zagreb
16.11.201310:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
02.11.201317:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb2 : 12
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.11.201317:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior12 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
02.11.201313:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav12 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
02.11.201307:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
30.10.201318:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 12
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.10.201312:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled12 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
26.10.201312:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
26.10.201311:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice2 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
25.10.201317:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb4 : 10
[zapisnik]
Hk MK Bled
19.10.201315:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled5 : 8
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.10.201314:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
19.10.201310:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice12 : 4
[zapisnik]
Team Zagreb
12.10.201314:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled6 : 25
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
12.10.201314:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
12.10.201313:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
12.10.201312:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 4
[zapisnik]
Team Zagreb
05.10.201314:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
05.10.201313:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 11
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
05.10.201312:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
05.10.201312:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled5 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
28.09.201314:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled14 : 1
[zapisnik]
Team Zagreb
28.09.201313:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor6 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
28.09.201313:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
28.09.201312:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled