Sezona 2013/2014, tekmovanje EBEL 13/14

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.04.201417:45Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
11.04.201419:30Palaonda - Bolzano - ITAfinaleHC Bolzano3 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
08.04.201419:30Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg7 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
06.04.201417:45Palaonda - Bolzano - ITAfinaleHC Bolzano4 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
04.04.201419:30Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg1 : 6
[zapisnik]
HC Bolzano
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.03.201417:45Villacher Stadthalle - Beljak - AUTpolfinaleEC VSV3 : 5
[zapisnik]
HC Bolzano
28.03.201419:45Palaonda - Bolzano - ITApolfinaleHC Bolzano1 : 5
[zapisnik]
EC VSV
28.03.201419:15Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg3 : 0
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
25.03.201419:30Donauparkhalle - Linz - AUTpolfinaleEHC Liwest Black Wings Linz2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
25.03.201419:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUTpolfinaleEC VSV3 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
23.03.201417:45Palaonda - Bolzano - ITApolfinaleHC Bolzano2 : 1
[zapisnik]
EC VSV
23.03.201417:30Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg4 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.03.201419:30Messestadion - Dornbirn - AUTčetrtfinaleEC Dornbirn2 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
16.03.201417:30Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg6 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
16.03.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZEčetrtfinaleHC Orli Znojmo1 : 7
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
16.03.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleUPC Vienna Capitals2 : 4
[zapisnik]
EC VSV
14.03.201419:30Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleEHC Liwest Black Wings Linz3 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
14.03.201419:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUTčetrtfinaleEC VSV7 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
14.03.201419:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNčetrtfinaleSapa Fehervar AV193 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
14.03.201419:15Messestadion - Dornbirn - AUTčetrtfinaleEC Dornbirn2 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
11.03.201419:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleUPC Vienna Capitals2 : 4
[zapisnik]
EC VSV
11.03.201419:15Palaonda - Bolzano - ITAčetrtfinaleHC Bolzano3 : 0
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
11.03.201419:15Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg4 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
11.03.201418:30Hostan Arena - Znojmo - CZEčetrtfinaleHC Orli Znojmo3 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
09.03.201417:45Messestadion - Dornbirn - AUTčetrtfinaleEC Dornbirn5 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
09.03.201417:30Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleEHC Liwest Black Wings Linz6 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
09.03.201417:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUTčetrtfinaleEC VSV5 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
09.03.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNčetrtfinaleSapa Fehervar AV192 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
07.03.201419:45Palaonda - Bolzano - ITAčetrtfinaleHC Bolzano3 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.03.201419:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleUPC Vienna Capitals4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
07.03.201419:15Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
07.03.201418:30Hostan Arena - Znojmo - CZEčetrtfinaleHC Orli Znojmo4 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201417:50Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)M. Medical Graz 99ers6 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
02.03.201417:50Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EC Dornbirn2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
02.03.201417:50Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC5 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201417:50Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
02.03.201417:50Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz1 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
02.03.201417:50Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 7
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.02.201419:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN3. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 4
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
28.02.201419:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"3 : 9
[zapisnik]
EC Dornbirn
28.02.201419:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Telemach Olimpija0 : 5
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.02.201419:15Palaonda - Bolzano - ITA2. (redni del)HC Bolzano2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
28.02.201419:15Hostan Arena - Znojmo - CZE2. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
28.02.201419:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT2. (redni del)EC VSV3 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
26.02.201419:45Palaonda - Bolzano - ITA2. (redni del)HC Bolzano3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.02.201419:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Telemach Olimpija4 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
26.02.201419:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)M. Medical Graz 99ers4 : 5
[zapisnik]
EC Dornbirn
26.02.201419:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN3. (redni del)Sapa Fehervar AV191 : 2
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.02.201419:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT2. (redni del)EC VSV4 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
26.02.201419:15Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg7 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.02.201419:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"0 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
24.02.201419:15Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EC Dornbirn4 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
24.02.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC3 : 4
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.02.201419:15Klenk Dome - St. Pölten - AUT2. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz5 : 3
[zapisnik]
EC VSV
24.02.201419:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.02.201418:30Hostan Arena - Znojmo - CZE2. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.02.201418:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.02.201417:50Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.02.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)M. Medical Graz 99ers2 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
01.02.201417:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC1 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.02.201417:30Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
01.02.201417:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT2. (redni del)EC VSV6 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.01.201419:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"1 : 4
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
30.01.201419:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN3. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 8
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
30.01.201419:15Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EC Dornbirn3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.01.201419:15Palaonda - Bolzano - ITA2. (redni del)HC Bolzano6 : 2
[zapisnik]
EC VSV
30.01.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz0 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
30.01.201419:15Hostan Arena - Znojmo - CZE2. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
26.01.201418:45Palaonda - Bolzano - ITA2. (redni del)HC Bolzano4 : 0
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.01.201417:50Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)M. Medical Graz 99ers2 : 6
[zapisnik]
EC KAC
26.01.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN3. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 0
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.01.201417:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT2. (redni del)EC VSV4 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.01.201416:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Telemach Olimpija5 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
24.01.201419:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"4 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
24.01.201419:15Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EC Dornbirn1 : 4
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
24.01.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC1 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.01.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz1 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.01.201419:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
24.01.201418:30Hostan Arena - Znojmo - CZE2. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 3
[zapisnik]
EC VSV
21.01.201419:15Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 0
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
19.01.201418:45Palaonda - Bolzano - ITA2. (redni del)HC Bolzano0 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.01.201417:50Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"4 : 3
[zapisnik]
EC KAC
19.01.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN3. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.01.201417:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT2. (redni del)EC VSV2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
19.01.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE2. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.01.201416:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Telemach Olimpija4 : 2
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
17.01.201419:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)M. Medical Graz 99ers2 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
17.01.201419:15Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EC Dornbirn4 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
17.01.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC5 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.01.201419:15Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
17.01.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz1 : 6
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
17.01.201419:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.01.201417:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn8 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
12.01.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
12.01.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals11 : 1
[zapisnik]
EC VSV
12.01.201417:30Zetra - Sarajevo - BIH1. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 2
[zapisnik]
EC KAC
12.01.201417:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"1 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
12.01.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV191 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
10.01.201419:15Zetra - Sarajevo - BIH1. (redni del)HDD Telemach Olimpija5 : 6
[zapisnik]
EC VSV
10.01.201419:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
10.01.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
10.01.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
10.01.201419:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers3 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
10.01.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo0 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
08.01.201419:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano2 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
07.01.201419:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano2 : 1
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
07.01.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz3 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
07.01.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.01.201419:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
06.01.201417:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
06.01.201417:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"1 : 4
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
05.01.201417:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz6 : 3
[zapisnik]
EC VSV
05.01.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 1
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
05.01.201417:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"3 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
05.01.201417:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn8 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
05.01.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
05.01.201417:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
03.01.201419:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano2 : 1
[zapisnik]
EC VSV
03.01.201419:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija3 : 5
[zapisnik]
EC Dornbirn
03.01.201419:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers4 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
03.01.201419:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
03.01.201419:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
03.01.201419:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
01.01.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
01.01.201417:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"0 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
01.01.201417:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
01.01.201417:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
01.01.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals7 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
01.01.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers1 : 2
[zapisnik]
EC KAC
30.12.201319:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
30.12.201319:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz6 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
30.12.201319:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
30.12.201319:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers1 : 6
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
30.12.201319:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 0
[zapisnik]
EC Dornbirn
28.12.201319:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn1 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
28.12.201317:45Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 0
[zapisnik]
EC KAC
28.12.201317:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
28.12.201317:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
28.12.201317:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"3 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
27.12.201319:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
26.12.201317:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
26.12.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
26.12.201317:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
26.12.201317:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
26.12.201317:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers3 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
26.12.201317:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
22.12.201317:45Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
22.12.201317:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"3 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
22.12.201317:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija4 : 1
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
22.12.201317:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 7
[zapisnik]
HC Bolzano
21.12.201317:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
21.12.201317:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
20.12.201319:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
20.12.201319:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"5 : 4
[zapisnik]
EC KAC
20.12.201319:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz5 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
20.12.201319:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers2 : 6
[zapisnik]
EC VSV
20.12.201318:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 6
[zapisnik]
EC Dornbirn
17.12.201319:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
17.12.201319:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz3 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
17.12.201319:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
17.12.201319:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 4
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
15.12.201318:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano2 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
15.12.201317:45Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 3
[zapisnik]
EC KAC
15.12.201317:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 4
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
15.12.201317:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 6
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
15.12.201317:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
14.12.201317:30Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano4 : 0
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
14.12.201317:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn2 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
13.12.201319:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 1
[zapisnik]
EC KAC
13.12.201319:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
13.12.201319:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 3
[zapisnik]
EC VSV
13.12.201319:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija3 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
13.12.201319:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers8 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
10.12.201319:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
10.12.201319:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz7 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
10.12.201319:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 2
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
10.12.201318:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 4
[zapisnik]
EC KAC
10.12.201318:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"7 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
09.12.201319:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
08.12.201317:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
08.12.201317:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 0
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
07.12.201317:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
07.12.201317:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
06.12.201319:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 3
[zapisnik]
EC VSV
06.12.201319:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers2 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
06.12.201319:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz5 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
06.12.201319:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
06.12.201318:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
03.12.201319:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano1 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
03.12.201319:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
03.12.201319:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"3 : 9
[zapisnik]
EC VSV
03.12.201319:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 6
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
01.12.201318:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
01.12.201317:45Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
01.12.201317:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 0
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
01.12.201317:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn1 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
30.11.201319:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
30.11.201319:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn5 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
30.11.201317:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"3 : 7
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
29.11.201319:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 1
[zapisnik]
EC KAC
29.11.201319:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
29.11.201319:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
28.11.201319:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers1 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
26.11.201319:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV191 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
26.11.201319:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
26.11.201319:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
26.11.201319:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
26.11.201318:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 5
[zapisnik]
EC VSV
24.11.201318:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano2 : 1
[zapisnik]
EC KAC
24.11.201317:45Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV7 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
24.11.201317:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.11.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
24.11.201317:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 1
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
23.11.201317:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija5 : 6
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
22.11.201319:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
22.11.201319:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
22.11.201319:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 0
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
22.11.201318:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
21.11.201319:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
21.11.201319:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
21.11.201317:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
17.11.201317:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
17.11.201317:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija5 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
17.11.201317:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"2 : 6
[zapisnik]
EC VSV
17.11.201316:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers1 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
15.11.201319:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
15.11.201319:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 5
[zapisnik]
EC KAC
15.11.201319:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn8 : 6
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
15.11.201319:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"3 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
15.11.201318:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 0
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
13.11.201319:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg7 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
13.11.201319:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
13.11.201319:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV7 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
13.11.201319:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers6 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
13.11.201319:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
03.11.201317:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano2 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
03.11.201317:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija0 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
03.11.201317:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
03.11.201317:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
03.11.201317:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers3 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
01.11.201317:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn6 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
01.11.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
01.11.201317:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers2 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
01.11.201317:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz3 : 5
[zapisnik]
HC Bolzano
01.11.201317:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg9 : 1
[zapisnik]
EC VSV
31.10.201319:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"0 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
31.10.201319:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
31.10.201319:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
29.10.201319:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano7 : 4
[zapisnik]
EC KAC
29.10.201319:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 4
[zapisnik]
EC VSV
29.10.201319:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
29.10.201319:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
29.10.201319:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
29.10.201318:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
27.10.201318:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
27.10.201317:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 2
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
27.10.201317:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
27.10.201317:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
26.10.201317:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
26.10.201317:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV190 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
25.10.201319:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
25.10.201319:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers2 : 0
[zapisnik]
EC Dornbirn
25.10.201319:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
25.10.201319:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
25.10.201319:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
25.10.201319:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
22.10.201319:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano5 : 4
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
22.10.201319:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 1
[zapisnik]
EC KAC
22.10.201319:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
22.10.201319:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 0
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.10.201319:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
22.10.201319:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"4 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
20.10.201317:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg1 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
20.10.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 2
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
20.10.201317:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 3
[zapisnik]
EC KAC
20.10.201317:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 7
[zapisnik]
EC VSV
20.10.201317:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
19.10.201319:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
19.10.201317:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija5 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
18.10.201319:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano4 : 1
[zapisnik]
EC VSV
18.10.201319:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
18.10.201319:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
18.10.201319:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers4 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
18.10.201319:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
15.10.201319:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 7
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
13.10.201317:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
13.10.201317:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers6 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
13.10.201317:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
13.10.201317:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 2
[zapisnik]
EC VSV
13.10.201317:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC0 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
12.10.201317:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
11.10.201319:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
11.10.201319:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
11.10.201319:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg7 : 0
[zapisnik]
EC KAC
11.10.201319:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 2
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
11.10.201319:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
11.10.201319:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
08.10.201319:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
08.10.201319:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
08.10.201319:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 0
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
08.10.201319:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn1 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
08.10.201319:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
08.10.201318:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
06.10.201317:45Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers4 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
06.10.201317:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
06.10.201317:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"4 : 5
[zapisnik]
EC KAC
06.10.201317:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
06.10.201317:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
04.10.201319:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
04.10.201319:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
04.10.201319:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz7 : 0
[zapisnik]
EC VSV
04.10.201319:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"4 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
04.10.201318:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
03.10.201319:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
03.10.201319:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
01.10.201319:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija4 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
29.09.201318:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano2 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
29.09.201317:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz6 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
29.09.201317:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
29.09.201317:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV8 : 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
28.09.201317:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
27.09.201319:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 0
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
27.09.201319:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn1 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
27.09.201319:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
27.09.201319:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
27.09.201319:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers5 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
27.09.201318:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 3
[zapisnik]
EC VSV
24.09.201319:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija4 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
22.09.201317:45Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"5 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
22.09.201317:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
22.09.201317:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 0
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
21.09.201319:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano5 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
20.09.201319:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano5 : 6
[zapisnik]
EC Dornbirn
20.09.201319:15Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz3 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
20.09.201319:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers3 : 6
[zapisnik]
EC VSV
20.09.201319:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"7 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
20.09.201319:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals9 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
20.09.201319:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
15.09.201317:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 5
[zapisnik]
EC VSV
15.09.201317:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
15.09.201317:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
15.09.201317:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
15.09.201317:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 0
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
14.09.201319:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
14.09.201317:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 6
[zapisnik]
HC Bolzano
13.09.201319:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
13.09.201319:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers1 : 0
[zapisnik]
EC KAC
13.09.201319:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"4 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
13.09.201319:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
13.09.201319:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
10.09.201319:15Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano4 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
08.09.201317:45Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 1
[zapisnik]
EC KAC
08.09.201317:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
08.09.201317:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 0
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
08.09.201317:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"1 : 6
[zapisnik]
HC Bolzano
07.09.201319:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 6
[zapisnik]
EC VSV








  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled