Sezona 2012/2013, tekmovanje DP Mlajši dečki 12/13

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.03.2013 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina BHD mladi Jesenice B- : -Hk Celje
28.03.201316:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina BHk Olimpija6 : 0
[zapisnik]
Hk Celje
26.03.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina BHD mladi Jesenice A5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.03.201318:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled14 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.03.201314:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina BHk Olimpija2 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice A
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.03.201314:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina AHk Slavija Junior5 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.03.201308:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled3 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice B
21.03.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina BHD mladi Jesenice A8 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
19.03.201318:15Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje5 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.03.201316:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav5 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.03.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina BHD mladi Jesenice B0 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.03.201312:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav4 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
16.03.201311:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor2 : 6
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina BHD mladi Jesenice A8 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice B
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.03.201318:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled3 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.03.201318:15Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje5 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice A
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.03.201311:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav5 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.03.201310:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina BHD mladi Jesenice B0 : 11
[zapisnik]
HD mladi Jesenice A
05.03.201318:15Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje1 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201318:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor2 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201316:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina BHD mladi Jesenice A6 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
02.03.201314:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina BHk Olimpija5 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
23.02.201312:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje4 : 0
[zapisnik]
HD mladi Jesenice B
21.02.201317:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled5 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice A
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201314:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina AHk Slavija Junior2 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
16.02.201312:15Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled7 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201309:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina BHD mladi Jesenice B2 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
10.02.201314:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled0 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.02.201314:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina BHk Olimpija10 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice B
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.02.201314:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina AHk Slavija Junior2 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
02.02.201314:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor4 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.02.201311:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled2 : 9
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
31.01.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice B3 : 6
[zapisnik]
Hk Celje
30.01.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice A1 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.01.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice A4 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.01.201318:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice A4 : 8
[zapisnik]
Hk Triglav
26.01.201315:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice B2 : 13
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
26.01.201314:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled8 : 6
[zapisnik]
Hk Celje
26.01.201312:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
25.01.201315:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice B4 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice A
24.01.201315:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice B4 : 5
[zapisnik]
HDD Bled
19.01.201315:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice B1 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.01.201313:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
19.01.201311:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 12
[zapisnik]
Hk MK Bled
19.01.201310:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice A6 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
14.01.201318:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice A12 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice B
12.01.201315:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice A2 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
12.01.201314:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
12.01.201312:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled11 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice B
12.01.201311:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav15 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
05.01.201312:25Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
05.01.201312:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje4 : 14
[zapisnik]
HDK Maribor
03.01.201317:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice A2 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
29.12.201214:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
29.12.201213:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
26.12.201212:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice B5 : 10
[zapisnik]
HDK Maribor
22.12.201213:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice A4 : 10
[zapisnik]
HDK Maribor
22.12.201212:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav14 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice B
22.12.201212:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 3
[zapisnik]
HDD Bled
21.12.201217:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled6 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
08.12.201214:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior0 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
08.12.201214:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled8 : 7
[zapisnik]
HDK Maribor
08.12.201211:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 16
[zapisnik]
Hk Triglav
01.12.201216:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
01.12.201214:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
01.12.201212:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
24.11.201213:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled2 : 6
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
24.11.201212:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 0
[zapisnik]
Hk Celje
22.11.201215:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav10 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
20.11.201218:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 9
[zapisnik]
Hk MK Bled
17.11.201217:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
HDD Bled
17.11.201216:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 0
[zapisnik]
HD mladi Jesenice B
17.11.201211:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice A
09.11.201218:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
03.11.201214:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice B
03.11.201213:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled8 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
03.11.201212:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice A
27.10.201215:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled14 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice B
27.10.201213:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.10.201212:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 14
[zapisnik]
Hk Triglav
27.10.201210:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 9
[zapisnik]
HD mladi Jesenice A
20.10.201217:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice A
20.10.201214:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor10 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
20.10.201212:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
20.10.201211:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled3 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice B
13.10.201214:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice A
13.10.201213:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.10.201212:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje7 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice B
12.10.201218:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav16 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
06.10.201214:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
06.10.201212:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 7
[zapisnik]
Hk Celje
06.10.201212:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice A
05.10.201216:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav12 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice B
29.09.201217:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav17 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
29.09.201217:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
29.09.201216:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
22.09.201215:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
22.09.201212:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
22.09.201212:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
18.09.201217:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled8 : 0
[zapisnik]
HD mladi Jesenice A
15.09.201213:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior9 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
15.09.201212:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.09.201211:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor9 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice B
14.09.201216:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled