Sezona 2012/2013, tekmovanje INL - Inter Nacional League 12/13

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1EHC Zell am See30175008116932360412,09%88,61%61
2Hk Playboy Slavija3012204127283-1146812,82%91,12%44
3Hk Prosports.si Triglav301310313103100356212,80%80,13%44
4EHC Bregenzerwald301130313107971055415,42%89,30%42
5VEU Feldkirch3012103148387-45198,92%88,37%41
6EHC Palaoro Lustenau30103021590111-2157314,12%83,60%38


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.04.201319:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOfinaleHk Playboy Slavija3 - 4
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
31.03.201319:00Messestadion - Dornbirn - AUTfinaleEHC Bregenzerwald2 - 6
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
30.03.201319:30Messestadion - Dornbirn - AUTfinaleEHC Bregenzerwald5 - 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
24.03.201318:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOfinaleHk Playboy Slavija4 - 1
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
23.03.201319:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOfinaleHk Playboy Slavija2 - 3
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
19.03.201319:30Eishalle - Zell am See - AUTpolfinaleEHC Zell am See1 - 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
17.03.201317:30Messestadion - Dornbirn - AUTpolfinaleEHC Bregenzerwald1 - 3
[zapisnik]
EHC Zell am See
16.03.201319:50Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleHk Prosports.si Triglav2 - 4
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
16.03.201319:30Messestadion - Dornbirn - AUTpolfinaleEHC Bregenzerwald3 - 2
[zapisnik]
EHC Zell am See
10.03.201317:30Eishalle - Zell am See - AUTpolfinaleEHC Zell am See1 - 4
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled