Sezona 2011/2012, tekmovanje DP Dečki 11/12

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.04.201213:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav4 : 6
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
27.03.201216:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav6 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.03.201218:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje4 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.03.201216:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav2 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.03.201211:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina BHDK Maribor36 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
11.03.201212:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje5 : 7
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.03.201212:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD Mladi Jesenice11 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.03.201211:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled0 : 17
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.03.201216:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina AHk Olimpija9 : 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.03.201213:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled0 : 8
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.03.201211:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled4 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.03.201209:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina BHDK Maribor4 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
19.02.201217:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina BHk Slavija Junior3 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201216:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina AHk Olimpija10 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
19.02.201215:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD Mladi Jesenice5 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.2012 Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled0 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
12.02.201218:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina BHDK Maribor3 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
12.02.201217:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina BHk Slavija Junior21 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.02.201216:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina AHk Olimpija8 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
12.02.201211:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled4 : 8
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.02.201217:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje11 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.02.201212:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD Mladi Jesenice1 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.02.2012 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina BHk Slavija Junior5 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
31.01.201216:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled3 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.01.201212:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 8
[zapisnik]
Hk Triglav
25.01.201215:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav16 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
22.01.201217:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 11
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
22.01.201212:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija28 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
22.01.201211:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor6 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
22.01.201211:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
19.01.201216:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 18
[zapisnik]
HDK Maribor
17.01.201217:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
15.01.201215:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice10 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
15.01.201212:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.01.201212:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
15.01.201211:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
08.01.201218:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 8
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
08.01.201217:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
08.01.201211:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 7
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
20.12.201117:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
18.12.201117:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.12.201111:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
15.12.201117:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 15
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
15.12.201117:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior7 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
11.12.201112:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje9 : 6
[zapisnik]
HDK Maribor
09.12.201116:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
04.12.201112:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice9 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
04.12.201111:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 8
[zapisnik]
Hk Olimpija
04.12.201111:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled9 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
27.11.201117:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 8
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.11.201112:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
25.11.201116:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
22.11.201118:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje8 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
20.11.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice16 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
20.11.201113:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
20.11.201112:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled
16.11.201118:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 22
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.11.201116:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija8 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
13.11.201113:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
13.11.201111:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
06.11.201112:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior15 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
06.11.201112:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 16
[zapisnik]
Hk Olimpija
06.11.201112:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
02.11.201113:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk MK Bled12 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
30.10.201117:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
30.10.201116:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 3
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
30.10.201113:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 8
[zapisnik]
Hk Triglav
30.10.201111:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
23.10.201111:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice15 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
23.10.201111:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
23.10.201111:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor6 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
23.10.201111:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
16.10.201113:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
16.10.201113:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 15
[zapisnik]
Hk MK Bled
16.10.201112:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
16.10.201110:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
09.10.201117:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija15 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
09.10.201113:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
09.10.201111:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
09.10.201111:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor20 : 0
[zapisnik]
HDD Bled