Sezona 2008/2009, tekmovanje EBEL 08/09

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.04.200918:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTfinaleKAC2 : 1
[zapisnik]
RB SALZBURG
02.04.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleRB SALZBURG3 : 2
[zapisnik]
KAC
31.03.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTfinaleKAC3 : 0
[zapisnik]
RB SALZBURG
29.03.200918:00Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleRB SALZBURG1 : 4
[zapisnik]
KAC
26.03.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTfinaleKAC3 : 6
[zapisnik]
RB SALZBURG
24.03.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleRB SALZBURG7 : 2
[zapisnik]
KAC
22.03.200918:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTfinaleKAC5 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.03.200918:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTpolfinaleVIENNA Capitals3 : 5
[zapisnik]
RB SALZBURG
12.03.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleRB SALZBURG2 : 1
[zapisnik]
VIENNA Capitals
12.03.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUTpolfinaleLiwest BW LINZ3 : 5
[zapisnik]
KAC
10.03.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTpolfinaleVIENNA Capitals1 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
10.03.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTpolfinaleKAC5 : 1
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
08.03.200918:00Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleRB SALZBURG4 : 2
[zapisnik]
VIENNA Capitals
08.03.200918:00Donauparkhalle - Linz - AUTpolfinaleLiwest BW LINZ2 : 4
[zapisnik]
KAC
05.03.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTpolfinaleVIENNA Capitals4 : 3
[zapisnik]
RB SALZBURG
05.03.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTpolfinaleKAC2 : 0
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.03.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleVIENNA Capitals5 : 1
[zapisnik]
GRAZ 99ers
01.03.200918:00Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleLiwest BW LINZ2 : 0
[zapisnik]
Pasut VSV
01.03.200918:00Merkur Eisstadion - Graz - AUTčetrtfinaleGRAZ 99ers2 : 1
[zapisnik]
VIENNA Capitals
01.03.200918:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUTčetrtfinaleTWK INNSBRUCK1 : 3
[zapisnik]
KAC
26.02.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUTčetrtfinalePasut VSV2 : 1
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
26.02.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleRB SALZBURG4 : 1
[zapisnik]
Acroni JESENICE
26.02.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleVIENNA Capitals1 : 3
[zapisnik]
GRAZ 99ers
26.02.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTčetrtfinaleKAC5 : 0
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
24.02.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleLiwest BW LINZ3 : 2
[zapisnik]
Pasut VSV
24.02.200919:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleAcroni JESENICE1 : 3
[zapisnik]
RB SALZBURG
24.02.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUTčetrtfinaleGRAZ 99ers2 : 3
[zapisnik]
VIENNA Capitals
24.02.200919:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUTčetrtfinaleTWK INNSBRUCK3 : 1
[zapisnik]
KAC
22.02.200918:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUTčetrtfinalePasut VSV5 : 2
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
22.02.200918:00Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleRB SALZBURG9 : 1
[zapisnik]
Acroni JESENICE
22.02.200918:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleVIENNA Capitals3 : 2
[zapisnik]
GRAZ 99ers
22.02.200918:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTčetrtfinaleKAC5 : 2
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
19.02.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleLiwest BW LINZ2 : 1
[zapisnik]
Pasut VSV
19.02.200919:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleAcroni JESENICE6 : 2
[zapisnik]
RB SALZBURG
19.02.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUTčetrtfinaleGRAZ 99ers2 : 1
[zapisnik]
VIENNA Capitals
19.02.200919:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUTčetrtfinaleTWK INNSBRUCK3 : 2
[zapisnik]
KAC
17.02.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUTčetrtfinalePasut VSV1 : 2
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
17.02.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleRB SALZBURG3 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
17.02.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleVIENNA Capitals6 : 0
[zapisnik]
GRAZ 99ers
17.02.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTčetrtfinaleKAC8 : 2
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.02.200918:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ2 : 5
[zapisnik]
Pasut VSV
15.02.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE1 : 3
[zapisnik]
KAC
15.02.200918:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK5 : 3
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
15.02.200918:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan2 : 3
[zapisnik]
VIENNA Capitals
15.02.200918:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers2 : 1
[zapisnik]
RB SALZBURG
13.02.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC3 : 0
[zapisnik]
GRAZ 99ers
13.02.200919:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK5 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
13.02.200919:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA1 : 3
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
13.02.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV4 : 3
[zapisnik]
VIENNA Capitals
13.02.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG5 : 4
[zapisnik]
ALBA Volan
29.01.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ1 : 3
[zapisnik]
RB SALZBURG
29.01.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC4 : 1
[zapisnik]
ALBA Volan
29.01.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers3 : 2
[zapisnik]
Pasut VSV
29.01.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals3 : 4
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
29.01.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE5 : 3
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
27.01.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals4 : 5
[zapisnik]
KAC
27.01.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan4 : 3
[zapisnik]
GRAZ 99ers
27.01.200919:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK3 : 2
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
27.01.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV6 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
27.01.200919:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA3 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
25.01.200918:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG6 : 2
[zapisnik]
KAC
25.01.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE2 : 4
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
25.01.200918:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan2 : 3
[zapisnik]
Pasut VSV
25.01.200918:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers2 : 1
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
25.01.200918:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA5 : 6
[zapisnik]
VIENNA Capitals
23.01.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC0 : 3
[zapisnik]
Pasut VSV
23.01.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ1 : 7
[zapisnik]
VIENNA Capitals
23.01.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan10 : 1
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
23.01.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers4 : 1
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
23.01.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG3 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
20.01.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ3 : 4
[zapisnik]
KAC
20.01.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals5 : 0
[zapisnik]
GRAZ 99ers
20.01.200919:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE7 : 2
[zapisnik]
ALBA Volan
20.01.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV6 : 3
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
20.01.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG2 : 1
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
18.01.200919:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA2 : 4
[zapisnik]
KAC
18.01.200918:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers2 : 3
[zapisnik]
Acroni JESENICE
18.01.200918:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan1 : 4
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
18.01.200918:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK4 : 2
[zapisnik]
Pasut VSV
18.01.200918:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals3 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
16.01.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers2 : 0
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
16.01.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan3 : 0
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
16.01.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC4 : 2
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
16.01.200919:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE3 : 4
[zapisnik]
VIENNA Capitals
16.01.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG7 : 1
[zapisnik]
Pasut VSV
13.01.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC0 : 1
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
13.01.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers5 : 2
[zapisnik]
VIENNA Capitals
13.01.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan5 : 1
[zapisnik]
Acroni JESENICE
13.01.200919:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA4 : 3
[zapisnik]
Pasut VSV
13.01.200919:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK3 : 5
[zapisnik]
RB SALZBURG
11.01.200918:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ3 : 2
[zapisnik]
GRAZ 99ers
11.01.200918:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA2 : 1
[zapisnik]
ALBA Volan
11.01.200918:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK2 : 6
[zapisnik]
KAC
11.01.200918:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals5 : 4
[zapisnik]
Acroni JESENICE
11.01.200918:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV5 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
09.01.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC4 : 2
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
09.01.200919:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE2 : 5
[zapisnik]
GRAZ 99ers
09.01.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ5 : 1
[zapisnik]
ALBA Volan
09.01.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV4 : 2
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
09.01.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG3 : 6
[zapisnik]
VIENNA Capitals
06.01.200918:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV8 : 2
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
06.01.200918:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC6 : 3
[zapisnik]
Acroni JESENICE
06.01.200918:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA2 : 3
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
06.01.200918:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals5 : 2
[zapisnik]
ALBA Volan
06.01.200918:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG2 : 3
[zapisnik]
GRAZ 99ers
04.01.200918:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers3 : 2
[zapisnik]
KAC
04.01.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE5 : 2
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
04.01.200918:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ4 : 0
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
04.01.200918:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals5 : 2
[zapisnik]
Pasut VSV
04.01.200918:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan2 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
02.01.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC4 : 1
[zapisnik]
RB SALZBURG
02.01.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ4 : 1
[zapisnik]
Acroni JESENICE
02.01.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV3 : 1
[zapisnik]
ALBA Volan
02.01.200919:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK2 : 1
[zapisnik]
GRAZ 99ers
02.01.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals8 : 1
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
30.12.200819:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG6 : 2
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
30.12.200819:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan3 : 2
[zapisnik]
KAC
30.12.200819:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA4 : 3
[zapisnik]
Acroni JESENICE
30.12.200819:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV4 : 2
[zapisnik]
GRAZ 99ers
30.12.200819:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK4 : 1
[zapisnik]
VIENNA Capitals
28.12.200818:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC3 : 2
[zapisnik]
VIENNA Capitals
28.12.200818:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers5 : 2
[zapisnik]
ALBA Volan
28.12.200818:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ7 : 3
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
28.12.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE4 : 3
[zapisnik]
Pasut VSV
28.12.200818:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG2 : 6
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
26.12.200818:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV4 : 3
[zapisnik]
KAC
26.12.200818:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals2 : 0
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
26.12.200818:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK2 : 3
[zapisnik]
ALBA Volan
26.12.200818:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA2 : 3
[zapisnik]
GRAZ 99ers
26.12.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE4 : 2
[zapisnik]
RB SALZBURG
23.12.200819:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals6 : 3
[zapisnik]
Acroni JESENICE
23.12.200819:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG4 : 0
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
23.12.200819:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ2 : 4
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
23.12.200819:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC4 : 3
[zapisnik]
Pasut VSV
23.12.200819:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan0 : 4
[zapisnik]
GRAZ 99ers
21.12.200818:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG6 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
21.12.200818:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ5 : 3
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
21.12.200818:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals3 : 0
[zapisnik]
GRAZ 99ers
21.12.200818:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC5 : 3
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
21.12.200818:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV4 : 2
[zapisnik]
ALBA Volan
19.12.200819:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan1 : 3
[zapisnik]
VIENNA Capitals
19.12.200819:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE1 : 8
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
19.12.200819:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK4 : 2
[zapisnik]
Pasut VSV
19.12.200819:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA1 : 2
[zapisnik]
KAC
19.12.200819:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers3 : 7
[zapisnik]
RB SALZBURG
14.12.200818:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan1 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
14.12.200818:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK4 : 2
[zapisnik]
VIENNA Capitals
14.12.200818:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC4 : 1
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
14.12.200818:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA4 : 2
[zapisnik]
GRAZ 99ers
14.12.200818:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV3 : 2
[zapisnik]
RB SALZBURG
12.12.200819:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE5 : 0
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
12.12.200819:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers2 : 0
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
12.12.200819:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals7 : 3
[zapisnik]
Pasut VSV
12.12.200819:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan3 : 4
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
11.12.200819:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG1 : 2
[zapisnik]
KAC
09.12.200819:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC2 : 0
[zapisnik]
VIENNA Capitals
09.12.200819:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE3 : 4
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
09.12.200819:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV3 : 0
[zapisnik]
GRAZ 99ers
09.12.200819:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ2 : 3
[zapisnik]
RB SALZBURG
09.12.200819:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA3 : 1
[zapisnik]
ALBA Volan
07.12.200818:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV4 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
07.12.200818:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK2 : 3
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
07.12.200818:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ6 : 2
[zapisnik]
VIENNA Capitals
07.12.200818:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers2 : 3
[zapisnik]
KAC
07.12.200818:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG5 : 0
[zapisnik]
ALBA Volan
05.12.200819:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC5 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
05.12.200819:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers3 : 2
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
05.12.200819:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA6 : 5
[zapisnik]
Pasut VSV
05.12.200819:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan5 : 4
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
04.12.200819:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals1 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
02.12.200819:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA2 : 3
[zapisnik]
VIENNA Capitals
02.12.200819:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ2 : 3
[zapisnik]
Pasut VSV
02.12.200819:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE5 : 2
[zapisnik]
GRAZ 99ers
02.12.200819:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK4 : 3
[zapisnik]
RB SALZBURG
02.12.200819:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC5 : 1
[zapisnik]
ALBA Volan
30.11.200818:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals6 : 2
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
30.11.200818:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV3 : 6
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
30.11.200818:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers3 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
30.11.200818:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG5 : 4
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
30.11.200818:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan5 : 4
[zapisnik]
KAC
28.11.200819:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE5 : 7
[zapisnik]
VIENNA Capitals
28.11.200819:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA6 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
28.11.200819:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV1 : 3
[zapisnik]
KAC
28.11.200819:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers5 : 2
[zapisnik]
ALBA Volan
27.11.200819:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK3 : 2
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
25.11.200819:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals4 : 3
[zapisnik]
ALBA Volan
25.11.200819:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ3 : 0
[zapisnik]
Acroni JESENICE
25.11.200819:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV5 : 1
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
25.11.200819:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC6 : 3
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
25.11.200819:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG4 : 3
[zapisnik]
GRAZ 99ers
23.11.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE3 : 5
[zapisnik]
RB SALZBURG
23.11.200818:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA0 : 3
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
23.11.200818:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers1 : 2
[zapisnik]
VIENNA Capitals
23.11.200818:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK5 : 4
[zapisnik]
KAC
23.11.200818:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan1 : 2
[zapisnik]
Pasut VSV
21.11.200819:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA4 : 3
[zapisnik]
Acroni JESENICE
21.11.200819:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK4 : 1
[zapisnik]
GRAZ 99ers
21.11.200819:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV1 : 2
[zapisnik]
VIENNA Capitals
21.11.200819:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ4 : 3
[zapisnik]
ALBA Volan
20.11.200819:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC6 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
18.11.200819:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE3 : 1
[zapisnik]
ALBA Volan
18.11.200819:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals4 : 3
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
18.11.200819:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ4 : 2
[zapisnik]
KAC
18.11.200819:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers3 : 2
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
18.11.200819:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG3 : 5
[zapisnik]
Pasut VSV
16.11.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE4 : 2
[zapisnik]
Pasut VSV
16.11.200818:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA2 : 4
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
16.11.200818:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals1 : 4
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
16.11.200818:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC4 : 2
[zapisnik]
GRAZ 99ers
16.11.200818:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan1 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
14.11.200819:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals3 : 5
[zapisnik]
KAC
14.11.200819:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK3 : 5
[zapisnik]
Acroni JESENICE
14.11.200819:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers2 : 1
[zapisnik]
Pasut VSV
14.11.200819:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan1 : 3
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
13.11.200819:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG2 : 5
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
11.11.200820:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK6 : 2
[zapisnik]
ALBA Volan
11.11.200819:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE3 : 6
[zapisnik]
KAC
11.11.200819:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG4 : 3
[zapisnik]
VIENNA Capitals
11.11.200819:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ5 : 1
[zapisnik]
GRAZ 99ers
11.11.200819:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV3 : 2
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
31.10.200819:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ4 : 3
[zapisnik]
Acroni JESENICE
31.10.200819:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals4 : 2
[zapisnik]
GRAZ 99ers
31.10.200819:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA4 : 2
[zapisnik]
KAC
30.10.200819:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV5 : 1
[zapisnik]
RB SALZBURG
30.10.200819:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK3 : 1
[zapisnik]
ALBA Volan
28.10.200819:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV4 : 3
[zapisnik]
Acroni JESENICE
28.10.200819:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC3 : 5
[zapisnik]
VIENNA Capitals
28.10.200819:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers7 : 2
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
28.10.200819:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan2 : 1
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
28.10.200819:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG3 : 4
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
26.10.200818:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG6 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
26.10.200818:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ0 : 3
[zapisnik]
VIENNA Capitals
26.10.200818:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK0 : 2
[zapisnik]
Pasut VSV
26.10.200818:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA5 : 2
[zapisnik]
GRAZ 99ers
26.10.200818:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan4 : 3
[zapisnik]
KAC
24.10.200820:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA4 : 2
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
24.10.200819:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ4 : 5
[zapisnik]
Pasut VSV
24.10.200819:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC5 : 1
[zapisnik]
GRAZ 99ers
24.10.200819:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG2 : 0
[zapisnik]
ALBA Volan
23.10.200819:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE7 : 5
[zapisnik]
VIENNA Capitals
21.10.200819:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC7 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
21.10.200819:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan5 : 2
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
21.10.200819:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK2 : 3
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
21.10.200819:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV4 : 1
[zapisnik]
GRAZ 99ers
21.10.200819:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals5 : 9
[zapisnik]
RB SALZBURG
19.10.200818:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals4 : 2
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
19.10.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE3 : 1
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
19.10.200818:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG3 : 4
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
19.10.200818:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC5 : 4
[zapisnik]
Pasut VSV
19.10.200818:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers2 : 3
[zapisnik]
ALBA Volan
17.10.200819:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV5 : 6
[zapisnik]
VIENNA Capitals
17.10.200819:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ5 : 4
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
17.10.200819:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK3 : 4
[zapisnik]
KAC
17.10.200819:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE3 : 2
[zapisnik]
ALBA Volan
16.10.200819:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG7 : 0
[zapisnik]
GRAZ 99ers
14.10.200819:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers3 : 0
[zapisnik]
Acroni JESENICE
14.10.200819:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA2 : 1
[zapisnik]
Pasut VSV
14.10.200819:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ4 : 1
[zapisnik]
KAC
14.10.200819:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK3 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
14.10.200819:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan2 : 3
[zapisnik]
VIENNA Capitals
12.10.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE8 : 2
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
12.10.200818:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals9 : 2
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
12.10.200818:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers3 : 6
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
12.10.200818:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC2 : 1
[zapisnik]
RB SALZBURG
12.10.200818:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV5 : 1
[zapisnik]
ALBA Volan
10.10.200819:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE2 : 1
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
10.10.200819:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC7 : 2
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
10.10.200819:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG4 : 3
[zapisnik]
Pasut VSV
10.10.200819:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan5 : 0
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
09.10.200819:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers3 : 2
[zapisnik]
VIENNA Capitals
07.10.200819:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE6 : 0
[zapisnik]
GRAZ 99ers
07.10.200819:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV3 : 1
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
07.10.200819:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC5 : 2
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
07.10.200819:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG2 : 3
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
07.10.200819:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals5 : 4
[zapisnik]
ALBA Volan
05.10.200818:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA0 : 4
[zapisnik]
VIENNA Capitals
05.10.200818:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK2 : 5
[zapisnik]
Acroni JESENICE
05.10.200818:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ4 : 3
[zapisnik]
RB SALZBURG
05.10.200818:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV6 : 3
[zapisnik]
KAC
05.10.200818:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan1 : 3
[zapisnik]
GRAZ 99ers
03.10.200819:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals1 : 0
[zapisnik]
Pasut VSV
03.10.200819:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC6 : 1
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
03.10.200819:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers1 : 3
[zapisnik]
RB SALZBURG
03.10.200819:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan4 : 5
[zapisnik]
Acroni JESENICE
02.10.200819:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA2 : 3
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
30.09.200819:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE7 : 2
[zapisnik]
RB SALZBURG
30.09.200819:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals3 : 1
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
30.09.200819:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV5 : 2
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
30.09.200819:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers2 : 0
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
30.09.200819:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)KAC5 : 1
[zapisnik]
ALBA Volan
28.09.200820:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA5 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
28.09.200818:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ0 : 3
[zapisnik]
GRAZ 99ers
28.09.200818:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK5 : 2
[zapisnik]
VIENNA Capitals
28.09.200818:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG4 : 2
[zapisnik]
KAC
28.09.200818:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan3 : 2
[zapisnik]
Pasut VSV
26.09.200820:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA2 : 3
[zapisnik]
ALBA Volan
26.09.200819:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE5 : 4
[zapisnik]
KAC
26.09.200819:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ2 : 3
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
26.09.200819:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers2 : 3
[zapisnik]
Pasut VSV
25.09.200819:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)RB SALZBURG3 : 2
[zapisnik]
VIENNA Capitals
21.09.200819:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)GRAZ 99ers2 : 5
[zapisnik]
KAC
21.09.200818:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals4 : 5
[zapisnik]
Acroni JESENICE
21.09.200818:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK4 : 0
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
21.09.200818:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Pasut VSV2 : 4
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
21.09.200818:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)ALBA Volan3 : 2
[zapisnik]
RB SALZBURG
19.09.200819:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Acroni JESENICE4 : 3
[zapisnik]
Pasut VSV
19.09.200819:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)TWK INNSBRUCK4 : 1
[zapisnik]
GRAZ 99ers
19.09.200819:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)Liwest BW LINZ2 : 3
[zapisnik]
ALBA Volan
19.09.200819:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Tilia OLIMPIJA0 : 7
[zapisnik]
RB SALZBURG
18.09.200819:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)VIENNA Capitals3 : 4
[zapisnik]
KAC








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled