Sezona 2016/2017, tekmovanje EBJL U-18 16/17

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del), skupina A
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Sapa Fehervar AV19322630122165915718820,59%98,15%85
2EC VSV32213026148589015815,00%88,64%71
3EC Red Bull Salzburg32221018147727512518,00%88,89%69
4EC KAC32171068160101597418,18%81,48%59
5Györi Nemak ETO HC32103031690121-3110716,67%90,24%39
6Vasas CB3281002376170-9419910,87%80,70%26
7SPG Zell am See/UEC Lienz3210022939236-19712314,29%71,79%5


1. (redni del), skupina B
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1UTE Budimpešta32234014146846210830,77%85,71%78
2MAC Budimpešta3223104415866926823,68%85,29%75
3UPC Vienna Capitals32176027119893011011,11%92,73%65
4Debrecen - Miškolc Select3213300169686108216,67%73,17%45
5Okanagan HC Europe32111002072108-3618312,28%87,50%35
6HDK Maribor3261052090155-656609,19%87,22%25
7EHC Liwest Linz3262022278140-622226,52%84,78%24
8KHM Budimpešta3251022459149-901187,32%74,07%19


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.03.201719:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNfinaleSapa Fehervar AV194 - 2
[zapisnik]
UTE Budimpešta
18.03.201718:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUNfinaleUTE Budimpešta2 - 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
18.03.201717:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTrazvrstitevUPC Vienna Capitals5 - 1
[zapisnik]
EC VSV
15.03.201719:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUTrazvrstitevEC VSV1 - 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
14.03.201719:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNfinaleSapa Fehervar AV194 - 3
[zapisnik]
UTE Budimpešta
12.03.201714:00Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUNpolfinaleUTE Budimpešta4 - 1
[zapisnik]
EC VSV
10.03.201716:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUTpolfinaleEC VSV3 - 2
[zapisnik]
UTE Budimpešta
08.03.201719:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUNpolfinaleMAC Budimpešta2 - 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.03.201718:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUNpolfinaleUTE Budimpešta4 - 2
[zapisnik]
EC VSV
05.03.201714:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNpolfinaleSapa Fehervar AV193 - 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled