Sezona 2014/2015, tekmovanje EBYSL 14/15

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.03.201519:30Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg1 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
21.03.201517:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNfinaleSapa Fehervar AV194 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.03.201519:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNpolfinaleSapa Fehervar AV193 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.03.201518:30Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg7 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
14.03.201517:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUNpolfinaleMAC Budimpešta5 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201517:30Donauparkhalle - Linz - AUTrazvrstitevEHC Black Wings Linz4 : 1
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201516:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija2 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.03.201517:45Villacher Stadthalle - Beljak - AUTrazvrstitevEC VSV2 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.03.201519:40Hostan Arena - Znojmo - CZEpolfinaleSapa Fehervar AV194 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.03.201518:30Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg5 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.03.201517:30Donauparkhalle - Linz - AUTrazvrstitevEHC Black Wings Linz1 : 3
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.03.201514:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUNčetrtfinaleMAC Budimpešta4 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
05.03.201518:40Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC VSV2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
04.03.201518:45Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleEHC Black Wings Linz0 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
04.03.201518:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
04.03.201517:00Hostan Arena - Znojmo - CZEčetrtfinaleHC Orli Znojmo2 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
28.02.201518:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNčetrtfinaleSapa Fehervar AV195 : 1
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
28.02.201517:30Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg5 : 3
[zapisnik]
EC VSV
28.02.201517:00Dom sportova - Zagreb - CROčetrtfinaleKHL Medveščak1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.02.201515:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUNčetrtfinaleMAC Budimpešta4 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.02.201519:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
25.02.2015 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck5 : 0
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
23.02.201519:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV1915 : 0
[zapisnik]
Vasas SC
22.02.201517:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 4
[zapisnik]
EC VSV
22.02.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 3
[zapisnik]
EC KAC
22.02.201517:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck2 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
21.02.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck0 : 8
[zapisnik]
Hk Olimpija
21.02.201518:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
21.02.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
21.02.201515:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers3 : 10
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
21.02.201514:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak7 : 6
[zapisnik]
EC KAC
20.02.201516:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep7 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
19.02.201518:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
19.02.201514:20Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep0 : 6
[zapisnik]
MAC Budimpešta
18.02.201518:45Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak9 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
18.02.201517:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
15.02.201519:10Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep2 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
15.02.201517:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
15.02.201515:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta1 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
15.02.201514:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC7 : 0
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
15.02.201513:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
14.02.201517:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz2 : 0
[zapisnik]
MAC Budimpešta
14.02.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 8
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
14.02.201517:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak7 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
14.02.201515:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers4 : 5
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
11.02.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz4 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
11.02.201518:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 1
[zapisnik]
EC KAC
10.02.201518:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC2 : 7
[zapisnik]
LA Stars Prep
08.02.201517:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 1
[zapisnik]
EC KAC
08.02.201515:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta12 : 2
[zapisnik]
Vasas SC
08.02.201514:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers4 : 9
[zapisnik]
Hk Olimpija
08.02.201514:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
07.02.201517:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo13 : 0
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
07.02.201517:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck1 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
07.02.201515:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
07.02.201514:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV199 : 1
[zapisnik]
Vasas SC
07.02.201513:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
02.02.201517:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
01.02.201516:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
01.02.201515:10Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep6 : 7
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
01.02.201514:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
01.02.201514:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 6
[zapisnik]
KHL Medveščak
01.02.201513:40Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
01.02.201513:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck0 : 4
[zapisnik]
EC VSV
31.01.201519:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep0 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
31.01.201516:45Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 8
[zapisnik]
MAC Budimpešta
31.01.201516:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz14 : 0
[zapisnik]
Vasas SC
31.01.201516:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg8 : 6
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
31.01.201515:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
28.01.201519:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz2 : 0
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
25.01.201517:10Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep2 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
25.01.201517:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck0 : 10
[zapisnik]
EC KAC
25.01.201516:45Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
25.01.201515:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta3 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
25.01.201514:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC4 : 7
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
25.01.201513:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers0 : 10
[zapisnik]
EC VSV
25.01.201511:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.01.201519:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers2 : 8
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.01.201516:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC2 : 11
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
24.01.201516:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
24.01.201513:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak5 : 4
[zapisnik]
EC VSV
24.01.201512:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 6
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
18.01.201519:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 1
[zapisnik]
LA Stars Prep
18.01.201518:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
18.01.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals9 : 4
[zapisnik]
Vasas SC
18.01.201517:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak6 : 0
[zapisnik]
EC KAC
18.01.201514:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg1 : 3
[zapisnik]
EC VSV
18.01.201513:40Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz1 : 5
[zapisnik]
MAC Budimpešta
17.01.201519:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 4
[zapisnik]
EC KAC
17.01.201518:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC2 : 10
[zapisnik]
LA Stars Prep
17.01.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals7 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
17.01.201517:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck5 : 7
[zapisnik]
KHL Medveščak
17.01.201516:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz2 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
17.01.201515:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
17.01.201515:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers0 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.01.201518:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo12 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
11.01.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 0
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
11.01.201517:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
11.01.201517:10Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep5 : 3
[zapisnik]
EC KAC
11.01.201514:50Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
11.01.201514:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC1 : 9
[zapisnik]
EC VSV
11.01.201513:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz3 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
10.01.201519:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep4 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
10.01.201518:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC1 : 2
[zapisnik]
EC KAC
10.01.201517:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz1 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
10.01.201517:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta7 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
10.01.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals6 : 3
[zapisnik]
EC VSV
10.01.201516:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers2 : 10
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
10.01.201512:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
07.01.201517:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers2 : 3
[zapisnik]
EC VSV
04.01.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals10 : 2
[zapisnik]
Vasas SC
04.01.201517:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 0
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
04.01.201516:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 7
[zapisnik]
KHL Medveščak
04.01.201513:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
04.01.201512:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta5 : 1
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
04.01.201510:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
03.01.201516:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo8 : 2
[zapisnik]
Vasas SC
03.01.201515:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
03.01.201514:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV197 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
03.01.201513:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 2
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
03.01.201512:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 4
[zapisnik]
EC VSV
03.01.201512:20Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta1 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
29.12.201419:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
28.12.201418:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 3
[zapisnik]
EC VSV
28.12.201417:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck2 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.12.201413:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo8 : 1
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
28.12.201413:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 7
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
28.12.201412:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
27.12.201418:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 5
[zapisnik]
EC KAC
27.12.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals0 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
27.12.201414:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo9 : 1
[zapisnik]
Vasas SC
27.12.201413:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
25.12.201418:40Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck4 : 3
[zapisnik]
EC VSV
06.12.201417:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 1
[zapisnik]
LA Stars Prep
06.12.201417:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija8 : 4
[zapisnik]
Vasas SC
06.12.201416:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
06.12.201415:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz8 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
06.12.201415:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
06.12.201415:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC9 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
04.12.201415:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep7 : 3
[zapisnik]
Vasas SC
30.11.201417:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 5
[zapisnik]
LA Stars Prep
30.11.201417:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck2 : 7
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
30.11.201415:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 3
[zapisnik]
Vasas SC
30.11.201414:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
30.11.201413:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV0 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
30.11.201413:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
30.11.201412:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers0 : 8
[zapisnik]
MAC Budimpešta
29.11.201419:55Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep2 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
29.11.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
29.11.201417:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck2 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
29.11.201415:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC6 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
29.11.201414:00Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC2 : 6
[zapisnik]
MAC Budimpešta
28.11.201418:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers4 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
26.11.201419:10Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep1 : 6
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
26.11.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers2 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
23.11.201419:10Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep1 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
23.11.201417:50Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
23.11.201413:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
23.11.201413:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck1 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
23.11.201410:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
22.11.201419:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV13 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
22.11.201416:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
22.11.201415:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC1 : 10
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
22.11.201415:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta1 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.11.201414:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak5 : 1
[zapisnik]
LA Stars Prep
22.11.201413:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck0 : 2
[zapisnik]
EC KAC
22.11.201413:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz1 : 8
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
19.11.201419:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
19.11.201418:45Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak5 : 1
[zapisnik]
EC VSV
19.11.201418:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
19.11.201418:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
16.11.201417:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
16.11.201417:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck1 : 7
[zapisnik]
LA Stars Prep
16.11.201416:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
16.11.201416:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
16.11.201415:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 0
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
16.11.201414:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC12 : 3
[zapisnik]
Vasas SC
16.11.201411:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV1918 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
15.11.201418:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
LA Stars Prep
15.11.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 1
[zapisnik]
EC VSV
15.11.201417:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck6 : 0
[zapisnik]
Vasas SC
15.11.201415:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo7 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.11.201415:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
15.11.201414:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak6 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
15.11.201413:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz4 : 2
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
12.11.201418:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV198 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
12.11.201418:10Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC0 : 5
[zapisnik]
MAC Budimpešta
02.11.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals0 : 4
[zapisnik]
LA Stars Prep
02.11.201416:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC10 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
02.11.201416:10Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC3 : 4
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
02.11.201413:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
02.11.201413:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
02.11.201411:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija8 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
01.11.201419:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep13 : 1
[zapisnik]
Vasas SC
01.11.201417:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
01.11.201416:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 1
[zapisnik]
EC VSV
01.11.201414:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 4
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
01.11.201414:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 6
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
01.11.201413:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 0
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
01.11.201413:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak9 : 6
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
26.10.201417:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck1 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
26.10.201415:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC9 : 7
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
26.10.201414:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers0 : 6
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
26.10.201412:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
25.10.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
25.10.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 7
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
25.10.201417:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck2 : 7
[zapisnik]
EC VSV
25.10.201415:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
22.10.201420:25Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 5
[zapisnik]
EC KAC
22.10.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 3
[zapisnik]
LA Stars Prep
19.10.201417:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 5
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
19.10.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
19.10.201415:55Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta5 : 0
[zapisnik]
LA Stars Prep
19.10.201414:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
19.10.201413:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers1 : 8
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
19.10.201413:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz9 : 6
[zapisnik]
Vasas SC
18.10.201419:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
18.10.201418:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers1 : 8
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
18.10.201418:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz0 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
18.10.201418:10Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC2 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.10.201417:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
18.10.201413:45Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 4
[zapisnik]
MAC Budimpešta
15.10.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers2 : 5
[zapisnik]
EC VSV
15.10.201414:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
12.10.201418:45Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep2 : 3
[zapisnik]
EC VSV
12.10.201417:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck6 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
12.10.201416:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
12.10.201413:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz3 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
12.10.201413:30Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta1 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
12.10.201413:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo8 : 1
[zapisnik]
Vasas SC
11.10.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
11.10.201417:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 3
[zapisnik]
EC KAC
11.10.201416:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC8 : 4
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
11.10.201416:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg7 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
11.10.201415:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
11.10.201414:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
11.10.201413:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz1 : 4
[zapisnik]
MAC Budimpešta
08.10.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz1 : 5
[zapisnik]
LA Stars Prep
08.10.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers1 : 4
[zapisnik]
EC KAC
05.10.201418:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
05.10.201417:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak9 : 4
[zapisnik]
Vasas SC
05.10.201416:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
05.10.201415:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
05.10.201414:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
05.10.201414:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers3 : 7
[zapisnik]
LA Stars Prep
05.10.201411:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck0 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
04.10.201418:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz7 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
04.10.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 1
[zapisnik]
Vasas SC
04.10.201417:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
04.10.201417:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 4
[zapisnik]
MAC Budimpešta
04.10.201417:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck6 : 5
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
04.10.201416:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
04.10.201415:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 0
[zapisnik]
LA Stars Prep
01.10.201418:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
01.10.201418:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
01.10.201418:10Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC0 : 10
[zapisnik]
MAC Budimpešta
28.09.201416:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
28.09.201415:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta7 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
28.09.201414:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz2 : 3
[zapisnik]
EC VSV
28.09.201414:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 1
[zapisnik]
EC KAC
28.09.201413:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC2 : 9
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
28.09.201413:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.09.201413:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
27.09.201419:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC1 : 7
[zapisnik]
KHL Medveščak
27.09.201418:25Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep7 : 4
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
27.09.201418:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz4 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
27.09.201417:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 1
[zapisnik]
EC KAC
27.09.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.09.201415:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo8 : 3
[zapisnik]
EC VSV
27.09.201414:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.09.201419:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV1916 : 0
[zapisnik]
Vasas SC
24.09.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
21.09.201419:55Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep1 : 7
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
21.09.201417:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija0 : 8
[zapisnik]
EC KAC
21.09.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
21.09.201416:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
21.09.201414:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 0
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
21.09.201413:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak6 : 2
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
20.09.201419:55Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep1 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
20.09.201418:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC6 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
20.09.201417:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta9 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
20.09.201417:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
20.09.201416:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers1 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
20.09.201415:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 5
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
20.09.201412:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.09.201418:10Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC3 : 6
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
17.09.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz2 : 3
[zapisnik]
LA Stars Prep
17.09.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC8 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
14.09.201417:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 9
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
14.09.201417:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
14.09.201417:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)EC KAC5 : 1
[zapisnik]
LA Stars Prep
14.09.201413:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers6 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
14.09.201413:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck0 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
14.09.201413:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
14.09.201412:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 0
[zapisnik]
Vasas SC
13.09.201419:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers6 : 2
[zapisnik]
Vasas SC
13.09.201418:45Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 3
[zapisnik]
EC KAC
13.09.201417:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
13.09.201417:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck1 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
13.09.201416:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
13.09.201415:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
12.09.201419:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz1 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
10.09.201418:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 5
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
10.09.201418:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta0 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
10.09.201418:00Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC5 : 6
[zapisnik]
LA Stars Prep
07.09.201417:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta3 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
07.09.201417:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija8 : 2
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
07.09.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
07.09.201415:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
07.09.201415:10Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep3 : 8
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
07.09.201414:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC0 : 7
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.09.201412:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg7 : 0
[zapisnik]
EC VSV
06.09.201418:45Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg12 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
06.09.201418:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
06.09.201418:10Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep1 : 9
[zapisnik]
MAC Budimpešta
06.09.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals0 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
06.09.201417:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
06.09.201415:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV7 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
03.09.201419:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta6 : 0
[zapisnik]
Vasas SC
03.09.201418:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC6 : 3
[zapisnik]
EC VSV
31.08.201418:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
31.08.201417:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC2 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
31.08.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
31.08.201416:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 0
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
31.08.201415:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak5 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
31.08.201412:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers2 : 4
[zapisnik]
EC KAC
30.08.201418:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC2 : 7
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
30.08.201414:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers4 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck