Sezona 2014/2015, tekmovanje DP Mlajši dečki U-12 14/15

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Hk MK Bled B201700121624411810621,67%90,57%52
2Hk MK Bled A201600041584211616820,51%81,08%48
3HD mladi Jesenice201500141848410023237,04%80,26%46
4Hk Olimpija20130016126755127918,67%85,06%40
5Hk Slavija Junior20950157981-27825,00%87,18%38
6HDK Maribor20120017108862224323,61%79,80%37
7KHL Medveščak2061021163103-401569,23%82,35%22
8KHL Zagreb2051011363144-8114816,67%72,46%18
9KHL Mladost2051001482144-6214818,18%76,81%17
10Hk Celje2011011755152-9713410,00%71,15%6
11Hk Triglav2011011749174-12518712,16%77,63%6


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.03.201518:30Dvorana Bled - Bled - SLOfinaleHk MK Bled B5 - 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
26.03.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLOrazvrstitevHk Celje3 - 1
[zapisnik]
Hk Triglav
25.03.201518:30Dvorana Bled - Bled - SLOfinaleHk MK Bled B4 - 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
25.03.201518:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor2 - 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
25.03.201516:30Dvorana Bled - Bled - SLOrazvrstitevHk MK Bled A11 - 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
21.03.201514:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Slavija Junior9 - 4
[zapisnik]
HDK Maribor
21.03.201513:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Olimpija2 - 3
[zapisnik]
Hk MK Bled A
21.03.201512:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD mladi Jesenice3 - 2
[zapisnik]
Hk MK Bled B
21.03.201511:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav0 - 2
[zapisnik]
Hk Celje
18.03.201518:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav2 - 6
[zapisnik]
Hk Slavija Junior

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled