Sezona 2013/2014, tekmovanje EBYSL 13/14

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.03.201418:30Donauparkhalle - Linz - AUTrazvrstitevEHC Black Wings Linz3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.03.201418:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija6 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.03.201419:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNfinaleSapa Fehervar AV193 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.03.201415:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTrazvrstitevEC KAC8 : 1
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.03.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUTpolfinaleEHC Black Wings Linz3 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.03.201415:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTpolfinaleEC KAC3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
12.03.201419:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNpolfinaleSapa Fehervar AV195 : 2
[zapisnik]
EC KAC
12.03.201418:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija9 : 1
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.03.201413:30Donauparkhalle - Linz - AUT4. (redni del)EHC Black Wings Linz4 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.03.201413:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT3. (redni del)EC VSV7 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.03.201413:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT4. (redni del)Vienna Capitals Silver2 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.03.201412:15Volksgarten - Salzburg - AUT3. (redni del)EC Red Bull Salzburg8 : 5
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
08.03.201417:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"1 : 5
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.03.201416:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN4. (redni del)MAC Budimpešta4 : 7
[zapisnik]
LA Stars Prep
08.03.201416:30Hostan Arena - Znojmo - CZE4. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.03.201415:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC12 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.03.201413:15Donauparkhalle - Linz - AUT4. (redni del)EHC Black Wings Linz4 : 5
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.03.201417:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)Hk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.03.201419:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT4. (redni del)LA Stars Prep4 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
05.03.201419:20Donauparkhalle - Linz - AUT4. (redni del)EHC Black Wings Linz4 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
05.03.201419:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT4. (redni del)Vienna Capitals Silver2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.03.201418:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC2 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
05.03.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers5 : 1
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201419:45Klenk Dome - St. Pölten - AUT4. (redni del)LA Stars Prep3 : 1
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201419:20Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"2 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
02.03.201419:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)Hk Olimpija3 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
02.03.201417:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT3. (redni del)EC VSV5 : 4
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201416:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN4. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 0
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
02.03.201412:20Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN4. (redni del)MAC Budimpešta5 : 0
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.03.201420:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers6 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.03.201419:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT4. (redni del)Vienna Capitals Silver3 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.03.201417:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)Hk Olimpija3 : 1
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.03.201414:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN4. (redni del)Sapa Fehervar AV191 : 3
[zapisnik]
LA Stars Prep
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.03.201411:30Volksgarten - Salzburg - AUT3. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 5
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.02.201419:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT4. (redni del)LA Stars Prep4 : 2
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.02.201419:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC3 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.02.201419:20Donauparkhalle - Linz - AUT4. (redni del)EHC Black Wings Linz3 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.02.201418:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
26.02.201415:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)Hk Olimpija1 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
23.02.201418:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC8 : 2
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.02.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN4. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 0
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
23.02.201416:45Hostan Arena - Znojmo - CZE4. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 3
[zapisnik]
LA Stars Prep
23.02.201413:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN4. (redni del)MAC Budimpešta1 : 2
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.02.201412:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers4 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
23.02.201411:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"0 : 14
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.02.201420:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT4. (redni del)LA Stars Prep2 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.02.201418:20Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN4. (redni del)MAC Budimpešta3 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.02.201417:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"2 : 5
[zapisnik]
EC KAC
22.02.201417:00Volksgarten - Salzburg - AUT3. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.02.201412:00Hostan Arena - Znojmo - CZE4. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 0
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.02.201419:25Villacher Stadthalle - Beljak - AUT3. (redni del)EC VSV5 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
19.02.201419:45Villacher Stadthalle - Beljak - AUT3. (redni del)EC VSV3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201419:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN4. (redni del)MAC Budimpešta1 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201417:30Volksgarten - Salzburg - AUT3. (redni del)EC Red Bull Salzburg8 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
19.02.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.02.201418:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN4. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201420:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT3. (redni del)EC VSV5 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201419:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT4. (redni del)Vienna Capitals Silver4 : 5
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
16.02.201418:55Klenk Dome - St. Pölten - AUT4. (redni del)LA Stars Prep1 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
16.02.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN4. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201412:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC5 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
15.02.201417:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)Hk Olimpija3 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.02.201414:15Hostan Arena - Znojmo - CZE4. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
15.02.201411:40Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT4. (redni del)Vienna Capitals Silver2 : 4
[zapisnik]
LA Stars Prep
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.02.201418:30Volksgarten - Salzburg - AUT3. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.02.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT4. (redni del)EHC Black Wings Linz2 : 0
[zapisnik]
LA Stars Prep
12.02.201418:00Hostan Arena - Znojmo - CZE4. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.02.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.02.201419:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija9 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
09.02.201417:15Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE2 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
08.02.201417:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"2 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
08.02.201414:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers4 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
08.02.201412:20Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta0 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
07.02.201415:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta1 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
05.02.201419:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.02.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
02.02.201415:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
02.02.201413:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz5 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.02.201413:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta6 : 3
[zapisnik]
Ujpesti TE
01.02.201418:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 5
[zapisnik]
LA Stars Prep
01.02.201413:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
01.02.201413:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers3 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
01.02.201413:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
31.01.201418:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
29.01.201419:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep7 : 3
[zapisnik]
Ujpesti TE
29.01.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz4 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
29.01.201418:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"8 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
26.01.201418:00Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE5 : 2
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
26.01.201413:50Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
26.01.201413:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 6
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
26.01.201413:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
26.01.201411:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
25.01.201419:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
25.01.201416:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 3
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
25.01.201416:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 5
[zapisnik]
LA Stars Prep
25.01.201415:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC7 : 5
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
25.01.201414:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 0
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
22.01.201419:35Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 0
[zapisnik]
Ujpesti TE
22.01.201419:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 5
[zapisnik]
EC VSV
22.01.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz6 : 5
[zapisnik]
LA Stars Prep
19.01.201417:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 5
[zapisnik]
EC VSV
19.01.201413:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep4 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
19.01.201413:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 6
[zapisnik]
EC KAC
18.01.201417:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep2 : 7
[zapisnik]
EC KAC
18.01.201416:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.01.201414:30Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE4 : 6
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
18.01.201414:25Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
17.01.201416:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"3 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.01.201418:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
15.01.201418:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 6
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
12.01.201417:25Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 2
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
12.01.201416:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 5
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
12.01.201413:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz2 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
12.01.201413:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 3
[zapisnik]
LA Stars Prep
11.01.201418:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.01.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver4 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
11.01.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV197 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
11.01.201417:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo16 : 2
[zapisnik]
Ujpesti TE
11.01.201416:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 0
[zapisnik]
EC KAC
11.01.201415:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"2 : 8
[zapisnik]
EC VSV
08.01.201419:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep3 : 8
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
08.01.201419:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver0 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
06.01.201413:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"3 : 7
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
05.01.201416:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
05.01.201413:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 2
[zapisnik]
EC VSV
05.01.201413:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz3 : 4
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
05.01.201413:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 7
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
04.01.201418:45Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers2 : 6
[zapisnik]
MAC Budimpešta
04.01.201416:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
04.01.201415:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
04.01.201413:01Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz7 : 2
[zapisnik]
Ujpesti TE
02.01.201418:10Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"6 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
01.01.201415:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC7 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
31.12.201314:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 0
[zapisnik]
Ujpesti TE
29.12.201317:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
29.12.201317:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"5 : 3
[zapisnik]
Ujpesti TE
29.12.201316:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
29.12.201314:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 2
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
29.12.201309:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 5
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
28.12.201316:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 1
[zapisnik]
Ujpesti TE
28.12.201315:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
28.12.201313:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"2 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
28.12.201313:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers0 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
08.12.201317:50Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver1 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
08.12.201315:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers1 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
08.12.201315:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 0
[zapisnik]
EC KAC
08.12.201311:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"3 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.12.201318:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE1 : 6
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
07.12.201317:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz2 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.12.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver4 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
07.12.201313:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 5
[zapisnik]
EC VSV
04.12.201319:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep0 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
04.12.201317:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
03.12.201319:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 8
[zapisnik]
EC KAC
01.12.201317:20Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE4 : 3
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
01.12.201312:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
01.12.201312:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
30.11.201320:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
30.11.201318:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
30.11.201313:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz7 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
30.11.201313:10Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver5 : 4
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
27.11.201319:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
27.11.201318:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
27.11.201317:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers1 : 2
[zapisnik]
EC KAC
24.11.201317:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.11.201314:25Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 4
[zapisnik]
EC VSV
24.11.201313:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver5 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
23.11.201320:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep4 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
23.11.201318:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE4 : 5
[zapisnik]
EC VSV
23.11.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver5 : 1
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
23.11.201317:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
23.11.201314:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV1912 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
20.11.201319:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 1
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
20.11.201318:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 1
[zapisnik]
LA Stars Prep
17.11.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver3 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
17.11.201313:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz4 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
17.11.201313:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep6 : 3
[zapisnik]
Ujpesti TE
17.11.201313:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"3 : 4
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
16.11.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver5 : 6
[zapisnik]
EC KAC
16.11.201317:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"3 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
16.11.201317:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
16.11.201314:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV190 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
16.11.201314:25Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
13.11.201318:00Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE3 : 7
[zapisnik]
LA Stars Prep
12.11.201318:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
12.11.201318:20Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
12.11.201318:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
03.11.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver5 : 1
[zapisnik]
Ujpesti TE
03.11.201314:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
03.11.201313:50Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
03.11.201313:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
02.11.201319:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 1
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
02.11.201318:00Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE1 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
02.11.201316:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 6
[zapisnik]
EC VSV
02.11.201315:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
30.10.201319:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz3 : 0
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
30.10.201318:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"10 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
30.10.201316:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE5 : 4
[zapisnik]
LA Stars Prep
29.10.201317:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
27.10.201317:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV0 : 3
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
27.10.201314:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV197 : 3
[zapisnik]
EC KAC
27.10.201312:50Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
26.10.201318:05Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE2 : 7
[zapisnik]
EC KAC
26.10.201317:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
26.10.201317:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"5 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
26.10.201314:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 4
[zapisnik]
LA Stars Prep
26.10.201314:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
23.10.201319:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep1 : 8
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
23.10.201319:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver2 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
23.10.201319:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
22.10.201318:05Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE1 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
20.10.201315:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers2 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
20.10.201314:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 6
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
20.10.201313:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz2 : 4
[zapisnik]
LA Stars Prep
20.10.201312:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
19.10.201319:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta5 : 4
[zapisnik]
EC VSV
19.10.201317:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz4 : 2
[zapisnik]
Ujpesti TE
19.10.201316:20Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep6 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
19.10.201314:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers4 : 1
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
19.10.201312:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
16.10.201319:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija8 : 2
[zapisnik]
EC KAC
16.10.201319:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 2
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
13.10.201317:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"2 : 6
[zapisnik]
LA Stars Prep
13.10.201316:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 4
[zapisnik]
Ujpesti TE
13.10.201312:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers5 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
12.10.201320:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta0 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
12.10.201318:50Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 6
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
12.10.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver3 : 4
[zapisnik]
LA Stars Prep
12.10.201317:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo10 : 6
[zapisnik]
Ujpesti TE
12.10.201317:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"1 : 2
[zapisnik]
EC VSV
12.10.201315:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 4
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
09.10.201319:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz5 : 2
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
06.10.201317:45Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
06.10.201316:25Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 6
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
06.10.201314:00Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE2 : 6
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
06.10.201313:25Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 2
[zapisnik]
EC KAC
05.10.201320:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep6 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
05.10.201317:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
05.10.201317:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta3 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
05.10.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver0 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
05.10.201316:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE3 : 7
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
05.10.201314:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.10.201320:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 0
[zapisnik]
MAC Budimpešta
02.10.201317:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers1 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
29.09.201317:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 9
[zapisnik]
LA Stars Prep
29.09.201317:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 5
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
29.09.201316:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
29.09.201313:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz7 : 1
[zapisnik]
EC VSV
29.09.201313:30Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE2 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
29.09.201313:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.09.201319:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
28.09.201317:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz1 : 0
[zapisnik]
EC KAC
28.09.201317:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 2
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
28.09.201313:30Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE2 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.09.201313:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
28.09.201312:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
25.09.201319:45Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep1 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
25.09.201319:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.09.201319:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep4 : 5
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
22.09.201317:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV1911 : 0
[zapisnik]
Ujpesti TE
22.09.201315:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 7
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
22.09.201313:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
21.09.201319:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 7
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
21.09.201318:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 0
[zapisnik]
MAC Budimpešta
21.09.201317:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
21.09.201315:20Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers5 : 3
[zapisnik]
Ujpesti TE
21.09.201313:25Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
18.09.201319:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.09.201319:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep4 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
15.09.201314:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver2 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
15.09.201313:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
15.09.201312:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
15.09.201312:00Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE0 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
14.09.201318:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 2
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
14.09.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver5 : 2
[zapisnik]
Ujpesti TE
14.09.201317:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo10 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
14.09.201316:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC6 : 1
[zapisnik]
EC VSV
14.09.201311:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta1 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
11.09.201319:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep9 : 3
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
11.09.201317:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
11.09.201317:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo7 : 1
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
08.09.201319:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep2 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
08.09.201314:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 1
[zapisnik]
Ujpesti TE
08.09.201313:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
08.09.201313:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "die Haie"4 : 1
[zapisnik]
EC KAC
08.09.201313:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Silver4 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
07.09.201319:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars Prep5 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
07.09.201318:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV197 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
07.09.201318:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz3 : 4
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
07.09.201317:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC8 : 4
[zapisnik]
Ujpesti TE
07.09.201314:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers5 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
04.09.201319:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV197 : 3
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
04.09.201318:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz0 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
04.09.201318:00Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)Ujpesti TE3 : 9
[zapisnik]
MAC Budimpešta
04.09.201317:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo8 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
04.09.201317:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers4 : 5
[zapisnik]
EC VSV








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled