Sezona 2013/2014, tekmovanje DP Dečki 13/14

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.03.201415:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice11 : 3
[zapisnik]
HDD Bled
23.03.201415:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb1 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
23.03.201412:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje6 : 14
[zapisnik]
Hk MK Bled
23.03.201409:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 10
[zapisnik]
Hk Triglav
19.03.201417:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.03.201416:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
16.03.201416:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav11 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
16.03.201416:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
16.03.201415:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
10.03.201417:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior8 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
09.03.201414:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb2 : 10
[zapisnik]
Hk Triglav
09.03.201410:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
04.03.201418:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje6 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.03.201413:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
02.03.201413:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija0 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
02.03.201412:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
02.03.201411:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled4 : 15
[zapisnik]
Hk Celje
16.02.201413:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
16.02.201413:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled18 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
16.02.201412:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb4 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
16.02.201411:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice10 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.02.201416:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav14 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
02.02.201412:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
02.02.201411:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled4 : 15
[zapisnik]
Team Zagreb
02.02.201409:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
26.01.201414:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior7 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
26.01.201411:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled11 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
26.01.201410:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 7
[zapisnik]
Team Zagreb
21.01.201416:20Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled11 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
19.01.201412:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
18.01.201411:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled3 : 10
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
17.01.201416:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav9 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
14.01.201418:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb3 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
12.01.201415:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice6 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
12.01.201414:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 7
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
12.01.201412:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb2 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
12.01.201411:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
05.01.201412:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 8
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
05.01.201411:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 10
[zapisnik]
Team Zagreb
05.01.201409:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
22.12.201315:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice6 : 10
[zapisnik]
Hk Triglav
22.12.201314:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb3 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled
22.12.201313:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior6 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
22.12.201311:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 12
[zapisnik]
Hk Celje
15.12.201312:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.12.201312:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje4 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
15.12.201309:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija8 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
08.12.201315:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
08.12.201313:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled4 : 19
[zapisnik]
Hk Triglav
08.12.201312:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Celje6 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
01.12.201317:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija0 : 9
[zapisnik]
Team Zagreb
01.12.201313:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled21 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
01.12.201312:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav8 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
01.12.201311:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice2 : 7
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
24.11.201312:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb4 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
24.11.201312:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
24.11.201311:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice13 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
24.11.201309:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 14
[zapisnik]
Hk Triglav
18.11.201318:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje8 : 9
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
17.11.201313:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior12 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
17.11.201312:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
17.11.201311:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 10
[zapisnik]
Hk MK Bled
03.11.201317:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior9 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
03.11.201316:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled7 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
03.11.201315:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice7 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
03.11.201312:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb21 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
27.10.201316:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija0 : 9
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
22.10.201318:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje11 : 3
[zapisnik]
HDD Bled
22.10.201316:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled8 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
20.10.201317:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
20.10.201314:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 9
[zapisnik]
Hk Olimpija
20.10.201313:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb7 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
20.10.201312:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 11
[zapisnik]
Hk MK Bled
13.10.201314:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
13.10.201312:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav13 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
13.10.201311:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 6
[zapisnik]
Hk Celje
13.10.201311:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice6 : 4
[zapisnik]
Team Zagreb
06.10.201317:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb4 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
06.10.201313:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
06.10.201312:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled4 : 20
[zapisnik]
Hk MK Bled
06.10.201312:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 16
[zapisnik]
Hk Triglav
29.09.201316:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled11 : 6
[zapisnik]
Hk Celje
29.09.201315:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav14 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
29.09.201311:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled