Sezona 2011/2012, tekmovanje 2012 W.C. U18 - Div I Sk.A

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Slovaška5500003062412525,64%86,67%15
2Norveška5300022220215521,43%75,00%9
3Italija5110211720-37817,65%68,97%7
4Francija5110031219-76412,90%87,50%5
5Slovenija5110031221-96819,35%86,21%5
6Japonska5100131421-75420,69%74,07%4


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.04.201219:00Zimny Stadion - Piestany - SVK1. (redni del)Norveška2 - 9
[zapisnik]
Slovaška
17.04.201215:30Zimny Stadion - Piestany - SVK1. (redni del)Slovenija4 - 3
[zapisnik]
Italija
17.04.201212:00Zimny Stadion - Piestany - SVK1. (redni del)Japonska4 - 2
[zapisnik]
Francija
15.04.201219:00Zimny Stadion - Piestany - SVK1. (redni del)Slovaška4 - 1
[zapisnik]
Francija
15.04.201215:30Zimny Stadion - Piestany - SVK1. (redni del)Slovenija1 - 4
[zapisnik]
Norveška
15.04.201212:00Zimny Stadion - Piestany - SVK1. (redni del)Italija5 - 4
[zapisnik]
Japonska
14.04.201219:00Zimny Stadion - Piestany - SVK1. (redni del)Slovaška8 - 2
[zapisnik]
Slovenija
14.04.201215:30Zimny Stadion - Piestany - SVK1. (redni del)Norveška7 - 3
[zapisnik]
Japonska
14.04.201212:00Zimny Stadion - Piestany - SVK1. (redni del)Francija4 - 3
[zapisnik]
Italija
12.04.201219:00Zimny Stadion - Piestany - SVK1. (redni del)Slovaška4 - 1
[zapisnik]
Japonska

Celoten razpored tekem >









  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled