Sezona 2011/2012, tekmovanje 2012 IIHF W.W.C. - Div. II - Gr A

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1S. Koreja550000337263812,50%94,74%15
2Madžarska540001266204616,13%95,65%12
3Avstralija5300021112-1563,57%100,00%9
4Nova Zelandija5200031223-118510,53%93,33%6
5Slovenija501004718-11523,45%92,31%2
6Hrvaška500014427-23540,00%77,78%1


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
31.03.201220:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Slovenija3 - 2
[zapisnik]
Hrvaška
31.03.201216:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)S. Koreja7 - 0
[zapisnik]
Avstralija
31.03.201213:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Madžarska5 - 1
[zapisnik]
Nova Zelandija
29.03.201220:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Slovenija0 - 1
[zapisnik]
Avstralija
29.03.201216:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Hrvaška0 - 6
[zapisnik]
Madžarska
29.03.201213:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Nova Zelandija1 - 7
[zapisnik]
S. Koreja
28.03.201220:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Madžarska8 - 0
[zapisnik]
Slovenija
28.03.201216:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Avstralija7 - 2
[zapisnik]
Nova Zelandija
28.03.201213:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)S. Koreja11 - 1
[zapisnik]
Hrvaška
26.03.201220:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Nova Zelandija4 - 3
[zapisnik]
Slovenija

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled