Sezona 2011/2012, tekmovanje DP Dečki 11/12

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Hk Olimpija141210011474010717521,15%90,77%38
2HD Mladi Jesenice14111002113367726820,55%89,19%35
3Hk Triglav14700166560514119,05%89,66%22
4Hk MK Bled146101674443031111,63%93,18%21
5HDK Maribor145102683562719812,00%86,52%19
6Hk Slavija Junior14600085560-523914,46%84,15%18
7Hk Celje14500095197-4611414,93%76,92%15
8HDD Bled140000146201-1951570,00%60,98%0


Skupina A
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Hk Olimpija6600004816323628,57%88,89%18
2HD Mladi Jesenice640002362886620,00%86,96%12
3Hk MK Bled6100052246-24427,41%66,67%3
4Hk Triglav6100051733-166217,65%90,48%3


Skupina B
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HDK Maribor6400115516394428,57%76,47%13
2Hk Celje6320013616203836,36%84,21%13
3Hk Slavija Junior6300125012388816,67%78,95%10
4HDD Bled600006198-97580,00%73,68%0


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.04.201213:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav4 - 6
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
27.03.201216:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav6 - 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
21.03.201218:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje4 - 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
21.03.201216:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav2 - 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.03.201211:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina BHDK Maribor36 - 0
[zapisnik]
HDD Bled
11.03.201212:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje5 - 7
[zapisnik]
HDK Maribor
11.03.201212:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD Mladi Jesenice11 - 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
11.03.201211:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled0 - 17
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
04.03.201216:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina AHk Olimpija9 - 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
04.03.201213:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled0 - 8
[zapisnik]
Hk Celje

Celoten razpored tekem >









  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled