Sezona 2010/2011, tekmovanje DP Mlajši dečki 10/11

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HD Mladi Jesenice141400001352111410825,00%79,63%42
2Hk Triglav141010037956239420,00%73,81%32
3Hk MK Bled1490005107505711823,81%83,33%27
4Hk Olimpija147000782641816017,07%80,00%21
5HDK Maribor14700077477-33228,57%81,25%21
6Hk Slavija Junior1460017696728827,87%84,09%19
7HDD Bled142000123298-661307,32%74,55%6
8Hk Celje1400001427172-14510015,15%70,00%0


Skupina A
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Hk MK Bled6510003515203412,00%94,12%17
2HD Mladi Jesenice6300213612244615,00%82,61%11
3Hk Olimpija6200041942-234811,76%83,33%6
4Hk Triglav6010051233-213017,65%86,67%2


Skupina B
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Hk Slavija Junior6500014621257830,00%87,50%15
2HDK Maribor6500016220422644,00%92,31%15
3HDD Bled62000425250500,00%88,00%6
4Hk Celje6000061885-675011,76%40,00%0


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.03.201111:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav3 - 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
17.03.201117:15Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled2 - 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
12.03.201118:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled3 - 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
12.03.201117:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina AHk Olimpija6 - 2
[zapisnik]
Hk Triglav
12.03.201117:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Slavija Junior10 - 3
[zapisnik]
Hk Celje
12.03.201100:01Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina BHDK Maribor5 - 0
[zapisnik]
HDD Bled
05.03.201112:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD Mladi Jesenice7 - 2
[zapisnik]
Hk Triglav
05.03.201112:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje3 - 6
[zapisnik]
HDD Bled
05.03.201110:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina BHk Slavija Junior9 - 0
[zapisnik]
HDK Maribor
02.03.201118:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina BHDK Maribor22 - 5
[zapisnik]
Hk Celje

Celoten razpored tekem >









  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled