Sezona 2009/2010, tekmovanje DP Kadeti 09/10

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HDK Maribor20170012163699427624,10%85,44%52
2HD Mladi Jesenice20141023146816535528,87%82,50%46
3Hk Olimpija20130007176997732721,31%88,97%39
4Hk Triglav2064001090105-1533913,71%83,04%26
5Hk Celje2031021481163-8215815,74%69,49%13
6Hk MK Bled2010011875214-13920710,42%67,03%4


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOfinaleHDK Maribor4 - 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
12.03.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD Mladi Jesenice6 - 5
[zapisnik]
HDK Maribor
10.03.201019:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOfinaleHDK Maribor6 - 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
08.03.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD Mladi Jesenice3 - 6
[zapisnik]
HDK Maribor
08.03.201016:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav5 - 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
06.03.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOfinaleHDK Maribor3 - 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
06.03.201017:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Olimpija8 - 6
[zapisnik]
Hk Triglav
27.02.201017:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija4 - 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
27.02.201013:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleHk Triglav3 - 4
[zapisnik]
HDK Maribor
25.02.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD Mladi Jesenice5 - 4
[zapisnik]
Hk Olimpija

Celoten razpored tekem >









  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled